Перейти до змісту

Make America Great Again


Uki

Recommended Posts

Всем известно, что гавно метать тут может только лично Строгий Хранитель Морали Этого Форума. Чем он и занимается время от времени. :D

 

Ну и соплячки типа medved. Стучать на таких - себя не уважать.

Link to comment
Share on other sites

Почала читати оцю книжку Дінеша О"Сузи. Досить цікаво і повчально.

 

Виявляється, Демократична Партія США - партія, яка знущалася над та знищувала індіанців, відбирала їх землі, виступала проти відміни рабства, започаткувала Ку-Клукс-Клан і займалася політичною корупцією. Автор вважає, що сучасна Демократична Партія фактично продовжує ці ж традиції і займається поневоленням населення США через свої політичні методи та промивання мізків.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Всем известно, что гавно метать тут может только лично Строгий Хранитель Морали Этого Форума. Чем он и занимается время от времени. :D

 

Ну и соплячки типа medved. Стучать на таких - себя не уважать.

Ну тогда нефиг выть на луну, что тебя тут не уважают. Видно знают, с кем имеют дело. И всуе меня поминать тоже завязывай. Мне после общения с тобой хочется руки продезинфицировть. Так от твоих постов смердит мерзостью и неуважением. Поэтому держи свое дерьмое воспитание при себе. ПЛИИИИЗ.

Link to comment
Share on other sites

Опять наш абидчивый модератор врет на ровном месте

 

Я ни разу не жаловался что меня тут кто то не уважает

Мне уважение от медведев и ему подобных и даром не нужно.

 

А вот ты постоянно хнычешь что от моих постов «смердит неуважением» к тебе.

Перестань врать - это может стать первым шагом на пути к уважению

Либо не общайся со мной, включай ментальный игнор.

Link to comment
Share on other sites

Не люблю персональні розборки але Слава всі твої дискусії закінчуються а часто починаються з видумування прізвиськ і інших персональних наїздів щоб опонент теж перейшов в площину образ і ти тоді з радісними інтонаціями пишеш що ось я казав що він ........

Моя особисте враження що в тебе по життю якісь глибокі комплекси і виливаючи бруд на співрозмовника ти лічиш якісь власні глибокі душевні травми.

Я не можу сказати що є базисом- ріст,потенція,робота інше але знайди хорошого терапевта бо гавкання на форумах не вихід

Link to comment
Share on other sites

сoolzak, тебе напомнить высокий стиль твоего общения?

Всегда, перед тем как начинать искать соломинки в глазу оппонента загляни в зеркало, нет ли в твоём глазу бревна.

И подумай в чем его причина - в импотенции, психическом расстройстве или детской травмы.

Когда найдёшь - расскажешь

 

Я ни на кого бруд не лью. Просто анализирую что пишет оппонент и показываю изъяны в его логике и враньё или передёргивание.

 

Например, в этой ветке, ты написал чушь о рекомендациях WHO. Поэтому я и спросил или ты в курсе дела.

Ты же устроил истерику из за невинного выражения из старого анекдота «просто по клавишам фуячу».

Что, во первых, подтвердило то что ты по вопросу рекомендаций WHO не в курсе дела и, во вторых, твоя неадекватная реакция показывает проблемы с твоей психикой.

 

Так что обратись к психиатру сам. Логично? :)

Link to comment
Share on other sites

вам тепер ще трампон поставить у верховний суд свого суддю, і коло замкнеться.

надії, шо хтось з республіканців не проголосує за нього, практично нема.

от веселі часи настали.

ласкаво просимо до тоталітаризму.

Link to comment
Share on other sites

вам тепер ще трампон поставить у верховний суд свого суддю, і коло замкнеться.

надії, шо хтось з республіканців не проголосує за нього, практично нема.

от веселі часи настали.

ласкаво просимо до тоталітаризму.

 

А Вас у Австрії це дуже турбує? Самі поменше торгуйте з Путіним :X.

Link to comment
Share on other sites

Вера, штаб-квартира Европейского Лукойла в мальовничому райони у центри Видня находится:) Уважаемый бизнес и австрийский налогоплательщик. Австрийское правительство с русским бизнесом в десна целуется. Куда бы вас по такому случаю пригласить?:) В Мягкий кацапский Аншлюс?

Link to comment
Share on other sites

А Вас у Австрії це дуже турбує? Самі поменше торгуйте з Путіним :X.

 

дуже турбує.

 

я є громадянкою україни, а планета наша на всіх одна дуже маленька для таких експериментів, які нам всякі любителі хуйла нав'язують невтомно.

Link to comment
Share on other sites

вам тепер ще трампон поставить у верховний суд свого суддю, і коло замкнеться.

надії, шо хтось з республіканців не проголосує за нього, практично нема.

от веселі часи настали.

ласкаво просимо до тоталітаризму.

Вера, у вас несколько неправильное понимание судебной системы в США взагали и Верховного Суда в частности.

Как только кого то назначили судьей ВС он тут же становится ничей и никому ничего не должен.

И решения свои он принимает без всякого давления со стороны, только на основании его трактования Конституции США

Большинство избирателей от обеих партий понятия не имеет какой состав ВС и кто кого куда назначил.

И это действительно не имеет особого значения.

Поэтому я не очень понимаю почему вас волнует эта проблема. Как не понимаю, почему она так взволновала мою дочь, которая живет в Канаде :)

Link to comment
Share on other sites

дуже турбує.

 

я є громадянкою україни, а планета наша на всіх одна дуже маленька для таких експериментів, які нам всякі любителі хуйла нав'язують невтомно.

 

А як Ви як патріотка України боролися з любителями пуйла на доступній Вам австрійській території? Америка далеко, а Ви близько ;o.

Link to comment
Share on other sites

А як Ви як патріотка України боролися з любителями пуйла на доступній Вам австрійській території? Америка далеко, а Ви близько ;o.

а з якого переляку ти думаєш, шо я мушу тобі звітувати?

попустися.

Link to comment
Share on other sites

моє пояснення таке:

судді в верховний суд сша обираються пожиттєво.

за їхні кандидатури голосує сенат, в сенаті тепер республіканська більшість, і поданий трампоном пройде.

ще раніше трампон призначив ще одного своєго, як тільки вліз в крісло.

таким чином, всі спорні питання в сша на десятиріччя будуть вирішуватися на користь трампістів.

Link to comment
Share on other sites

а з якого переляку ти думаєш, шо я мушу тобі звітувати?

попустися.

 

А чого це Ви мені тикаєте? Я з Вами на брудершафт не пила :gigi: .

 

Просто вважаю нелогічним, що Вас турбує якийсь Трамп в далекій Америці, але зовсім не турбує, як місцеві австріяки пуйла цілують під хвіст.

 

Фома, схоже на те, що це "та сама" Віра. Enjoy!

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

А чого це Ви мені тикаєте? Я з Вами на брудершафт не пила :gigi: .

 

Просто вважаю нелогічним, що Вас турбує якийсь Трамп в далекій Америці, але зовсім не турбує, як місцеві австріяки пуйла цілують під хвіст.

 

Фома, схоже на те, що це "та сама" Віра. Enjoy!

 

пити - здоров'ю шкодити.

хоча може там у вас клімат такий, шо вимагає. цілувати трампона-підхуйлятника під хвіст.

Link to comment
Share on other sites

Trump Derangement Syndrome (TDS) is a mental condition in which a person has been driven effectively insane due to their dislike of Donald Trump, to the point at which they will abandon all logic and reason.

Symptoms for this condition can be very diverse, ranging from hysterical outbursts to a complete mental break. TDS can also often result in the sufferer exhibiting violent, homicidal, or even genocidal desires.

Sufferers have also been known to wish direct self harm on themselves (such as increased taxes, a desire for an economic recession, and even nuclear war), provided that a action might in some way hurt Donald Trump.

Paranoia is also a common symptom of TDS. Sufferers have been known to believe that they are in some way being persecuted, and in some cases believe they are about to be a victim of genocide. The paranoia does however not seem to be bad enough to make TDS act on their beliefs to the extent of attempting to actually leave the united states.

If properly treated, suffers of TDS can make a full recovery. Many suffers have been known to grow out of TDS, yet many can only be treated by having their condition directly treated through the application of logical reasoning. It is also known that products containing soy can exasperate the condition

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.

Trump Derangement Syndrome (TDS) is a mental condition in which a person has been driven effectively insane due to their dislike of Donald Trump, to the point at which they will abandon all logic and reason.

Symptoms for this condition can be very diverse, ranging from hysterical outbursts to a complete mental break. TDS can also often result in the sufferer exhibiting violent, homicidal, or even genocidal desires.

Sufferers have also been known to wish direct self harm on themselves (such as increased taxes, a desire for an economic recession, and even nuclear war), provided that a action might in some way hurt Donald Trump.

Paranoia is also a common symptom of TDS. Sufferers have been known to believe that they are in some way being persecuted, and in some cases believe they are about to be a victim of genocide. The paranoia does however not seem to be bad enough to make TDS act on their beliefs to the extent of attempting to actually leave the united states.

If properly treated, suffers of TDS can make a full recovery. Many suffers have been known to grow out of TDS, yet many can only be treated by having their condition directly treated through the application of logical reasoning. It is also known that products containing soy can exasperate the condition

If it looks like shit, smells like shit, feels like shit - there is no need to eat it to know that it’s shit... а вы расказуйте про синдромы дальше

Link to comment
Share on other sites

Trump Derangement Syndrome (TDS) is a mental condition in which a person has been driven effectively insane due to their dislike of Donald Trump, to the point at which they will abandon all logic and reason.

 

Symptoms for this condition can be very diverse, ranging from hysterical outbursts to a complete mental break. TDS can also often result in the sufferer exhibiting violent, homicidal, or even genocidal desires.

 

Sufferers have also been known to wish direct self harm on themselves (such as increased taxes, a desire for an economic recession, and even nuclear war), provided that a action might in some way hurt Donald Trump.

 

Paranoia is also a common symptom of TDS. Sufferers have been known to believe that they are in some way being persecuted, and in some cases believe they are about to be a victim of genocide. The paranoia does however not seem to be bad enough to make TDS act on their beliefs to the extent of attempting to actually leave the united states.

 

If properly treated, suffers of TDS can make a full recovery. Many suffers have been known to grow out of TDS, yet many can only be treated by having their condition directly treated through the application of logical reasoning. It is also known that products containing soy can exasperate the condition

 

навіщо так багато буков?

будь-яка нормальна людина після того, як почула трампівське "grab her pussy", мусила б вимагати психіатричної допомоги дідулі і негайного вилучення його кандидатури на пост президента сша.

це так - про стан психічного здоров'я гамериканців. поганий дуже стан.

Link to comment
Share on other sites

навіщо так багато буков?

будь-яка нормальна людина після того, як почула трампівське "grab her pussy", мусила б вимагати психіатричної допомоги дідулі і негайного вилучення його кандидатури на пост президента сша.

це так - про стан психічного здоров'я гамериканців. поганий дуже стан.

Віро, скажи краще, a як ти ставишся до вашого нового бундесканцлера?

Я в нього просто закохалась...

Link to comment
Share on other sites

Віро, скажи краще, a як ти ставишся до вашого нового бундесканцлера?

Я в нього просто закохалась...

 

він просто маленький аршлох.

але я тобі не дивуюся, в австрії теж ще в багатьох мізки не включилися.

тільки починають. повільно.

ось тіки нещодавно демонстрація була проти уряду, сто тисяч народу.

далі буде.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...