Перейти до змісту

Trump Derangement Syndrome: FBI Bonnie and Clyde :)


Spencer H.

Recommended Posts

Так, він сам визнав що то було помилкою відправляти СМС з  державного телефона.... Розпинайте його за це, але не треба ставити йому діагнозів завчасних та вироків у байосі в роботі робити. Ніяких доказів цьому не було пред'явлено взагалі респівськими прокурорами та суддями, бо скоріш за все такого і не було. 

Стосовно поведінки демсів - так все абсолютно зрозуміло. Вони вважають це фарсом, відповідно і використовують свій час

 

Ну і його рослідують вже за непрофесіоналізм. Щодо упередженості, то навіть у ріпорті написано, що створено "perception of bias".

 

Поки що не пред"явлено. Наприклад, коли вони допитували Хіларі, чому не записали на плівку?

 

Бачили юриста за спиною у нього, чорненького такого. Чи є це простим coincidence, що він колись працював на Обаму?

Link to comment
Share on other sites

Він виражає свою цю позицію в особистих розмовах, а не професійних. Так шо ніякої заангажованності в цьому нема.

 

Ці тексти були відправлені з робочого телефона і часто у робочий час. То як вони можуть вважатися особистими? він за скількись-то місяців наклепав 50 тисяч текстів. Його спитали - а він взагалі працював?

Link to comment
Share on other sites

Я не знаю скільки у нього там месседжів і коли він їх писав. Але всі ці розмови про політичні питання були лише в контексті особистого спілкування не звязаного з роботою. 

Link to comment
Share on other sites

Я не знаю скільки у нього там месседжів і коли він їх писав. Але всі ці розмови про політичні питання були лише в контексті особистого спілкування не звязаного з роботою. 

 

Як не знаєте, то не коментуйте того, чим не володієте. "We'll stop him" якраз було у контексті спілкування, пов"язаного з роботою.

 

Правда, зупинити Трампа не вдалося ні цьому соціопату, ні всій машині демів, бо на Трампа просто  реально нема компромату :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Як не знаєте, то не коментуйте того, чим не володієте. "We'll stop him" якраз було у контексті спілкування, пов"язаного з роботою.

 

Правда, зупинити Трампа не вдалося ні цьому соціопату, ні всій машині демів, бо на Трампа просто  реально нема компромату :gigi:

 

Це ваші видумки і фантазії, не більше

Link to comment
Share on other sites

Тексти МОЇ видумки? Ну Ви, Юкі, насмішили :lol2:.

 

"Соціопат" абсолютно нічого не зробив щоб зупинити Трампа. Бо він прекрасно розумів свою відповідальність. Саме тому і не вдалося. 

Link to comment
Share on other sites

"Соціопат" абсолютно нічого не зробив щоб зупинити Трампа. Бо він прекрасно розумів свою відповідальність. Саме тому і не вдалося. 

 

А чому не вдалося? Бо доказів - катма! а дуже хотілося :weep: :weep: :weep:.

 

:)

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Бо він і не намагався. Причому тут докази?

Ще й як намагався! Адже він був частиною рослідування папаші Мюлера. Але нічого не знайшли, а саме розслідування було відкрито упереджено, на основі фейкового досьє :).

Link to comment
Share on other sites

Не знайшли бо не було. Якби було то Трамп не став би президентом

 

Ну ось нарешті ми на одній хвилі :). Якщо не було, то нащо тоді відкрили розслідування, нащо деми верещать про колюжн і нащо Сіленціо верещить про золотий дощ??

Link to comment
Share on other sites

:))) Анекдот по теме дискуссии.

Идет по больничному корридору псих. Оглядывается, приседает, хлопает в ладоши.

На встречу доктор:

- Больной, что вы тут делаете?

   - ТССС, не шумите, доктор, я крокодилов разгоняю.

- Больной, ну какие крокодилы? Это больница, вон сестричка в белом халате, стены белые...Нет тут крокодилов.

   - Доктор, так потому тут их и нету что я разгоняю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ось нарешті ми на одній хвилі :). Якщо не було, то нащо тоді відкрили розслідування, нащо деми верещать про колюжн і нащо Сіленціо верещить про золотий дощ??

 

:fp1: Відкрили бо кацапи втручались у виборчий процес та була купа свідоцтв шо американці їм допомагають 

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Відкрили бо кацапи втручались у виборчий процес та була купа свідоцтв шо американці їм допомагають 

 

Це не одне і те ж. Кацапи втручались і раніше у вибори. Але інших кандидатів у чи президентів-елект у цьому плані не рослідували. Це по-перше.

 

По-друге, йдеться саме про колюжн Трампа особисто, що є окремим питанням, ось вони і кричать, називають його агентом Кремля і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Це не одне і те ж. Кацапи втручались і раніше у вибори. Але інших кандидатів у чи президентів-елект у цьому плані не рослідували. Це по-перше.

 

По-друге, йдеться саме про колюжн Трампа особисто, що є окремим питанням, ось вони і кричать, називають його агентом Кремля і т.п.

 

Повно людей з кампанії спілкувались з кацапами в цей період - папандополус, зустріч з весельницькою і тд і тп..... Такого ще в історії не було. Там просто неможливо було не відкрити розслідування з цього приводу

Link to comment
Share on other sites

Повно людей з кампанії спілкувались з кацапами в цей період - папандополус, зустріч з весельницькою і тд і тп..... Такого ще в історії не було. Там просто неможливо було не відкрити розслідування з цього приводу

 

 

Я Вам кажу про Трамп колюжн, а ви мені про попандопулусів. Це не і одне і те ж.

Link to comment
Share on other sites

Senate Hearing 2013: "Did you target conservative political groups during the 2012 election?" IRS Director Lois Lerner 2013: "I plead the 5th" Senate Hearing 2018: "Mr. Strzok did you plan to stop President Trump from winning the presidency?" Peter Strzok 2018: "My FBI counsel says I can't answer that"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...