Перейти до змісту

Мураев тоже уху ел?


Agh

Recommended Posts

Мураев, медведчук, рабинович, шуфрич список можно продолжать это всё кремлёвская агентура в Украине, чувствуют себя они прекрасно, можно сказать звёзды эфиров, вот и итоги правления петрушки и его команды, увы....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Значит они устраивают власть  и не только. После первого подобного заявления уже должен сидеть в подвале  и писать явку с повинной на кого работает   а он еще  заявление делает ,  рядом с ним должен быть и Святаш и другие .

Link to comment
Share on other sites

Мураев, медведчук, рабинович, шуфрич список можно продолжать это всё кремлёвская агентура в Украине, чувствуют себя они прекрасно, можно сказать звёзды эфиров, вот и итоги правления петрушки и его команды, увы....

Если их не трогают а против некоторых закрывают уголовные  дела  как по  Гепе -Допе   значит  или их бояться или их ждут  во власти   или  никчемы.  

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Підкацапник мураєв вже кілька років волає про те, що маріуполь зачистили від сепарів американські чвк ( дивно що про голих негрів на танках не казав, ну і сепарів та кацапів він називав не сепарами, а обдроченцями) , і йому за це нічого за влади петрушки. 

Link to comment
Share on other sites

Підкацапник мураєв вже кілька років волає про те, що маріуполь зачистили від сепарів американські чвк ( дивно що про голих негрів на танках не казав, ну і сепарів та кацапів він називав не сепарами, а обдроченцями) , і йому за це нічого за влади петрушки. 

Цей козел за "нейтральну" Україну с русскім язьіком, колорацькими стрічками і поверненням радянських назв та пам'ятників.

Link to comment
Share on other sites

:D

Подивись цілком, це дивовижно влучний суперстьоб над нашою дійсністю. Зараз анонсують продовження після двох сезонів.

Не уявляю, як вони стільки встигають робити. 25 числа виступали з концертом у нас на площі. Прийшло дуже багато людей, середній вік, напевно, років 30-35. Сприймали чудово. Навіть кварталівцям сподобалось. Хоча було не 50 тис, як стверджують плюси, але 20-25 було. Що для стотисячного міста зовсім непогано.

Link to comment
Share on other sites

:D

Подивись цілком, це дивовижно влучний суперстьоб над нашою дійсністю. Зараз анонсують продовження після двох сезонів.

Не уявляю, як вони стільки встигають робити. 25 числа виступали з концертом у нас на площі. Прийшло дуже багато людей, середній вік, напевно, років 30-35. Сприймали чудово. Навіть кварталівцям сподобалось. Хоча було не 50 тис, як стверджують плюси, але 20-25 було. Що для стотисячного міста зовсім непогано.

 

я знаю, що то стьоб

але мені наша дійсність так обридла, що і від стьобу над нею верне

Link to comment
Share on other sites

Але ж ніхто інший навіть на повному серйозі не спромігся так адекватно зобразити суть нашого теперішнього стану і процеси, що до нього призвели і підтримують.

Link to comment
Share on other sites

Але ж ніхто інший навіть на повному серйозі не спромігся так адекватно зобразити суть нашого теперішнього стану і процеси, що до нього призвели і підтримують.

 

Как говаривал наш философ - есть правда. а есть истина!

 

К примеру. правда, шо мужик на улице девчонку за волосы тащил. А истина - он ее за волосы из под мчащегося автомобиля выдернул.

 

Ты и с мураевым. Он очень тонко и профессионально оперирует фактами. домыслами и возможностью подтасовки - не подкопаешься. Боевой, плть, говорун! 

Зло ничем не ограничено - может менять правила на ходу. Добро же ограничено требованиями правды.

Так вот мураев нихрена не добро!

Змінено користувачем krunv
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я думаю наши службы должны проверить Мураева как потенциального  изменника  . 

 

А толку?
Вон, и прямого изменника в наших судах могу еще оправдать. Что там говорить про просто балабола!

Нет у нас законных методов на женю мураева. По нашим законам он просто - козел. За это не сажают. Даже штраф взять не за что.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю наши службы должны проверить Мураева как потенциального  изменника  . 

Його тому і просувають в купі з мудачуком, що вони успішно пройшли усі перевірки, та схвалені хуйлом особисто.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ивно що наші ярі націоналісти-тягнибоки досі не прибили цю падлу (або будь-яку іншу) "сотими" гвіздками до якогось сральника чи то такі "націоналісти"?

Ви хочете щоби з ними зробили те, що і з Сашком Білим?

Link to comment
Share on other sites

 

 


н очень тонко и профессионально оперирует фактами. домыслами и возможностью подтасовки - не подкопаешься.

Якими,плять, фактами? Про американські ЧВК в Маріуполі? Ця хуцпа - це факти по-вашому? А про це мурайка говорив прямим текстом неодноразово

Link to comment
Share on other sites

Ви хочете щоби з ними зробили те, що і з Сашком Білим?

 

я хочу, щоб більше не було сашків білих

а були мураєви-рабіновічі-гепи-шуфричі-медведчуки та інше лайно

але щоб так було, слід давно починати лякати ту наволоч

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
×
×
  • Створити...