Перейти до змісту

А в нас на селі. Новини Tоронтівки.


Recommended Posts

Або спробувати себе у виборах до міста.Основою платформи буде створити місця в парках де можна буде ,курнув,бухнув,потрахався.І все за рахунок міцевих платників податків
Link to comment
Share on other sites

В нас дебіли в міськраді хочуть виділити місця в парках траву курити.

Я от гуляв з малими щойно, в парку сиділа компанія тінейджерів і дула шмаль

потрахався

Гетеросексуально? А місця для намазу?

Link to comment
Share on other sites

До речі Фома,питання якщо можна.Ти себе бачиш в Лондоні за 10 років?покращиться чи погіршиться?бо я тут пив пиво з поляком який вернувся назад в Польщу.Каже що Лондон почорнів і більшість поляків думає звідти потроху назад. Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Кстати да. Знакомый словак отгрузил мне пол багажника своей мотоциклетной снаряги в прошлую субботу. Возраст -52года. Валит в Европу с женой. Купили квартиру в Варне с окнами на море за 100К Канадских. Чем будет заниматься не сказал, но однозначно сказал что из Канады валит. Оба в Канаде с пеленок. ТАк вот.

Link to comment
Share on other sites

До речі Фома,питання якщо можна.Ти себе бачиш в Лондоні за 10 років?покращиться чи погіршиться?бо я тут пив пиво з поляком який вернувся назад в Польщу.Каже що Лондон почорнів і більшість поляків думає звідти потроху назад.

 

За десять років звісно бачу, діти ще й школу не закінчать, куди їхати? В мене район майже 100% білий, жити зручно. Але поляки їдуть, факт, оце знайомий цього тижня поїхав з родиною

Валит в Европу с женой. Купили квартиру в Варне с окнами на море

Варна така Європа, що ололо, крім того взимку вікна на море - не кашер.

Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, в них є убита хата за £350к,яку вони колись купили за £170. Тобто реально на руках £250к фунтів кешу. За це бабло вони будують 3 будинки в якомусь селі біля Катовіце, один собі, два - здавати в аренду + чоловік буде вахтами в Лондоні уберити. Трохи інше життя, але я б не поїхав.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бордель еще не открыли. Но феминистки уже негодуют. Правда не могут четко сформулировать объект ненависти. Вирус когнитива их поразил.
Link to comment
Share on other sites

Тільки прочитав що у вас там в Торонто було 5 стрілялок 4 трупа.Сьогодні.А потім подивився сторінку поліції з розшукуваними за тяжкі.Самі негри і кольорові.Діверсіті наша сила
Link to comment
Share on other sites

Это за субботу-воскресенье. Я вчера сюда сводку не писал. Ленился. А нашей страничкой most wanted я пытаю местных либеральных оппонентов когда надоедает спорить. Они тут же сливаются злобно шипя:)

 

Ты прав . За вечер повалил ещё один шутинг с трупом, стаббинг и изнасилование. Какой прелестный тихий городишко. Слезы умиления

Link to comment
Share on other sites

Якщо ліберали федеральні візьмуть ще один раз вибори то настрої можуть кардинально помінятись.І незалежність буде виглядати для багатьох як єдиний варіант для нормального життя.
Link to comment
Share on other sites

Основою платформи буде створити місця в парках де можна буде ,курнув,бухнув,потрахався.І все за рахунок міцевих платників податків

Не повний список. Треба ще два пункти: "постріляв перехожих", "помолився".

 

Кароче, поки не завалиться підорашка, з її всесвітньою наркомафією,  немає шансів відновити порядок і у "цивілізованих" країнах. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Цирк тем временем продолжался. Сегодня хоронили смуглого, приваленого в пятницу в ходе бандитских разборок. Во время процедуры похорон, где собрались братки почтить память и поскорбеть, привалили еще и одного скорбящего, чтобы даже на выходных не отвлекаться от бизнеса. ВОТ это я понимаю как dedicated hardworking people!.

Вобщем имеем 4 стрельбы с четырьмя трупами за 24 часа. Семимильными шагами Торонто движется к уровню Чикаго.

Link to comment
Share on other sites

А цирк с конями тем временем и не думал заканчиваться. Торонто. 4 часа дня. Придурок сидел в ресторане и поигрывал пистолем в кармане. И случайно бахнул себе в ногу.

Доковылял до машины и давай смываться. Устроил аварию по дороге, потому что больно и истерично, отъехав от места аварии уже имел на хвосте полицаев. Вобщем, в результате короткой голливудской погони товарищ пойман и его криминальная карьера продолжится в тюрьме. Ща ему нарисуют сто десять нарушений всяческих законов. Начнут естественно с нелегального ствола в нелегальном кармане. Для справки. Ношение пистолетов в стране запрещено. Ношение заряженых пистолетов вообще - смертный грех и пожизненный ицык с гвоздями. Ни один вменяемы легальный владелец пистолетов не выйдет из дому даже с одним патроном в кармане, даже случайно, потому что можно из за такой фигни потерять лицензию, не говоря уже о чем-то большем.

Велкам ту Торонто, санктуари сити фор гуд пипл. Бля.

Link to comment
Share on other sites

Ты знаешь, не факт. Две стрельбы в бремтоне на выходных сделал один белый чувак. Вайт треша вовлеченых в криминал своих достаточно. Вопрос в том нахрена чужих завозить если и на своих сил и методов не хватает.
Link to comment
Share on other sites

Я колись думав що кардинальним способом би було обгородити Джей Фінч і скидати зверху патрони і КФЦ і самме все вирішиться але тепер вже апізно і зараза розповзлась
Link to comment
Share on other sites

Увы. Проблем гараздо больше. Трава - сев. Этобико и кеббедж таун. Герыч- голубой район и Бичес. Банды - миссиссана и скарборо. Черный крайм - джейн и финч. Так было ещё 10 лет назад. Сейчас все слилось. Роуздейл аннекс юеиверсити ещё держит оборону. Файненшиал Дистрикт тоже. Остальное пошло в разнос.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...