Перейти до змісту

До тих, хто за Ляшка


Гість shpylka

Recommended Posts

Перш  за  все  хочу  засвідчити,  що  поважаю  Ваш  вибір.

Але  скажіть,  як  Ви  бачите  Ляшка  ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИМ?  При  його  радикалізмі.

А  переговори  з  олігархами  інших  країн?  Запустить  чимось  в  них,  як  в  п ятницю  у  Кисельова  запустив  мікрофоном?  Добре  тільки,  що  в  землю.

Link to comment
Share on other sites

"Свободу" тоже многие считали радикалами, пока не появился "Правый Сектор"... И "Правый Сектор" считали радикалами, пока не Ляшко не начал действовать со своими ребятами... События развиваются так, что вполне можно ожидать появления ещё более радикальных сил, а "радикализм" Ляшко будет уже восприниматься как ортодоксальный либерализм...

Link to comment
Share on other sites

 

на жаль, інші ще гірше. Ляшко хоч щось робить проти ворогів України. А інші під них ляжуть

Але  ми говоримо  про  найвищу  представницьку  посаду  країни.  Перша  особа.  Лице  країни.

Link to comment
Share on other sites

а в Кисельова попав ?

Ні,  не  кидав  у  Кисельова,  лише  об  землю.  Але  як  хтось  його  розізлить  на  офіційному  прийомі  і  він  не  стримається? Що  буде?

Link to comment
Share on other sites

 в первом туре за Ляшко т.к. пункт "против всех" отменили а из того дерьма что есть, выбирать не хочу и не буду :(

пс, во втором туре, на бланке напишу как и в прошлый раз .... в сортах гофна не разбираюсь! жрите сами его! :(

Link to comment
Share on other sites

Ні,  не  кидав  у  Кисельова,  лише  об  землю.  Але  як  хтось  його  розізлить  на  офіційному  прийомі  і  він  не  стримається? Що  буде?

Хрущев стучал ботинком по трибуне ООН и ниче, все ОК

Link to comment
Share on other sites

Хрущев стучал ботинком по трибуне ООН и ниче, все ОК

Отак  і  ввійшов  в  історію.  Але  то  був  совок  і  українці  не  особливо переймалися  тим,  як світ  сприймав  Хрущова.

Зараз  трохи  інша  ситуація  і  не  треба,  щоб  світ  від нас  відвернувся,  бо  точно  потрапимо  в  обійми  не  ті,  що  треба.

Link to comment
Share on other sites

Респект Ляшку за його безстрашність  і на Майдані і зараз. АЄОЄ ;)

Він не сприймається, як політик, скоріш за все --- як пауза позитиву серед всіх не завжди втішних новин. Я не впевнена в тому, чи  можна йому довіряти цілу країну. Є багато таких ньюансів, що не знаєш ,,чий" він буде і ,,чий" він є. Перед парламентськими виборами його може хтось ,,купити" для своєї партії. А про такт  і вихованість це ще одне велике питання, бо він  нагло, або в пориві емоцій використовує нецензурну лексику --- мені це не подобається.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сегодня на дебатах, прикол был. Ведущий говорит Ляшко, типа подипать: "вы что-то начали забываться и выходить за рамки отведённого вам времени". яшко так не подумаав, сразу с кондачка: "то я на вас задывывся". Повисло секунд 10 молчания. :K  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

хотел плюсонуть но засомневался в его позитивности

 

Та на даний момент зійде. Хоча, по більшому рахунку, він як п'яте колесо до воза.

 

Ну але що ж робити - демократія, іттіть його через коромисло. :weep:

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

 ФБ

Начало учебного года в американской школе. Классная руководительница
знакомит класс:
- Дети, у нас новенький - Шакиро Сузуки из Японии, знакомьтесь. А сейчас
начинаем урок и посмотрим, как хорошо вы знаете американскую историю.
Кто сказал "Свобода или смерть"?
В классе мертвая тишина. Сузуки вскидывает руку:
- Патрик Генри, 1775 год, Филадельфия.
- Очень хорошо. А чьи слова: "Государство - это народ, и как таковое
никогда не должно умереть"?
Опять рука Сузуки:
- Абрахам Линкольн, 1863 год, Вашингтон.
Учительница строго смотрит на класс:
- Стыдно, дети! Сузуки - японец, а знает американскую историю лучше
всех!
В этот момент тихий голос с задней парты:
- Зае%али сраные япошки!
Учительница резко оборачивается:
- Кто сказал???!!!
Сузуки вскакивает и оттарабанивает:
- Генерал МакАртур, остров Гвадалканал, 1942 год.
При полном онемении класса, возглас с камчатки:
- Да соси ты!
Училка идет пятнами:
- Ктоооо???!!!
Сузуки мгновенно вскакивает:
- Билл Клинтон Монике Левински в Овальном кабинете, Вашингтон, 1997 год.
Возмущенный вопль:
- Сузуки - говно!!!
И ни секунды задержки:
- Валентино Росси на мотогонках ГранПри-Бразилия в Рио де Жанейро, 2002
год! -выпаливает японец!
Класс в истерике, училка в обмороке, распахивается дверь и появляется
разъяренный директор школы:
- Еб вашу мать! Что здесь за бардак???!!!
Не успевший сесть Сузуки:
- Президент Ельцин, заседание парламента России, 1993 год.
Училка: все, дети, перерыв.
Реплика с задней парты:
Яка, на#уй, перерва?!!
Училка: это еще кто???
Сузуки:
Олег Ляшко, февраль 2014.

Link to comment
Share on other sites

Ляшко збирає голоси для Юлі. Це Юлін клоун.

х\з

злые языки гутарят...шо лёвочкина.

 

кстати у Ляшка очень большой процент в центральной Украине особенно в сельской местности....уже даже знаю нескольких киевлян...которые проголосуют за него...............

Так,что это клоун как вы говорите....наоборот у Юли в центе отбирает...

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Сегодня на дебатах, прикол был. Ведущий говорит Ляшко, типа подипать: "вы что-то начали забываться и выходить за рамки отведённого вам времени". яшко так не подумаав, сразу с кондачка: "то я на вас задывывся". Повисло секунд 10 молчания. :K  :gigi:

 

Во дурааак :lol2:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ляшко клоун. Хоч і позитивний.  :superman2:

Вони всі клоуни. Чи мо' порося або косата не така? Клоуни однозначно, тільки жанр інший. 

 

Перш  за  все  хочу  засвідчити,  що  поважаю  Ваш  вибір.

Але  скажіть,  як  Ви  бачите  Ляшка  ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИМ?  При  його  радикалізмі.

А  переговори  з  олігархами  інших  країн?  Запустить  чимось  в  них,  як  в  п ятницю  у  Кисельова  запустив  мікрофоном?  Добре  тільки,  що  в  землю.

Та не переживайте так. Повноваження будуть сильно врізані. Так що ніхто насправді краіну новому презу не віддасть. Завдання глави держави одне - бути патріотом накінець Украіни. І не таким шароварним як був Ющ.

Link to comment
Share on other sites

Респект Ляшку за його безстрашність  і на Майдані і зараз. АЄОЄ ;)

Він не сприймається, як політик, скоріш за все --- як пауза позитиву серед всіх не завжди втішних новин. Я не впевнена в тому, чи  можна йому довіряти цілу країну. Є багато таких ньюансів, що не знаєш ,,чий" він буде і ,,чий" він є. Перед парламентськими виборами його може хтось ,,купити" для своєї партії. А про такт  і вихованість це ще одне велике питання, бо він  нагло, або в пориві емоцій використовує нецензурну лексику --- мені це не подобається.

Точно не знаю, одразу скажу, що це мої домисли- але здається мені, що якщо він і є чийсь, то лише американський... Крім того, звичайно, що він український. Отже, нікому більше продаватись не буде- бо це вже перша інстанція...

Сформулюю інакше- з імовірністю майже 100% можна стверджувати, що Ляшко або чисто український, або й український + американський... І що він ніколи не вийде за рамки цієї парадигми 

Link to comment
Share on other sites

Точно не знаю, одразу скажу, що це мої домисли- але здається мені, що якщо він і є чийсь, то лише американський... Крім того, звичайно, що він український. Отже, нікому більше продаватись не буде- бо це вже перша інстанція...

Сформулюю інакше- з імовірністю майже 100% можна стверджувати, що Ляшко або чисто український, або й український + американський... І що він ніколи не вийде за рамки цієї парадигми 

 

О загнув ! Ляшко 'Боря, ти шось не те робиш' - агент 'госдєпа'. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ляшко это Жирик с другим знаком  :gigi:

В любой стране такие политики есть

Да! Кузьмина вчера знатно прикладывал, хотя тот хотел казаться таким срьёзным, слова с расстановкой..

Link to comment
Share on other sites

Ляшко - пиар-проект Фирташа-Левочкина. Посмотрите, как его Интер пиарит.

И не поленитесь, найдите биографию в Сети. И почитайте медленно, шевеля губами. И подумайте, нужен ли вам такой президент.

Link to comment
Share on other sites

Це проект гейсього лоббі

Такий собі Жирік у вишиванці і з вилами

 

Простий і зромілий для простаків образ

Проті рішення складних проблем

 

Якщо наш політикум, очистившись від синяччя і юлькашні, заросте оцим бур"яном - пропал дом

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це проект гейсього лоббі

Такий собі Жирік у вишиванці і з вилами

 

Простий і зромілий для простаків образ

Проті рішення складних проблем

 

Якщо наш політикум, очистившись від синяччя і юлькашні, заросте оцим бур"яном - пропал дом

Надо его и Жирика выпустить на ринг, один с вилами, другой с магнитным полем земли. Кто кого...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...