Перейти до змісту

"Порошенко в первом туре" говорите?


Iron

Recommended Posts

Неплохой парень в смысле пивка с ним попить? Или неплохой бизнесмен в условиях коррумпированной Украины?

Какое из этих качеств делает его лучшим кандидатом на пост президента? Наверное фабрики в Фашераше и заводик в Севасе :D

Ну как, энергичный, по-английски и т.п. Конфеты неплохие делает. В принципе для экономики он полезней чем те же донецкие бандиты. Но на пост номер один его ни в коем случае пускать нельзя как и Тигипка и им подобных.

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

КАМОН Слав.не скочуйся до силентія і Ромні.ті теж не вірили,що програють.А у них то варіанти були покращі ніж у жулі.Тому АМОН і виключи блок. B-)

Еще раз, если ты уверен в победе Пороха то чего истерить про "вибары далжны прайти в адин тур"?

Или ты сам не доверяешь этим "опросам"

Одно из трех. Логично? Вот так работает мой блок, учись студент :)

Link to comment
Share on other sites

Кто дает Пороху сегодня эти 54%?

Если это правда, то к чему эти истерики про "выбары далжны прайти в адин тур, прамедление смерти падобно..."?

Дождитесь спокойно выборов и насладитесь своими 54%.

Или очко жим-жим что эти 54% могут быть совсем не 54 и даже не 45, не?

Или блок твой не дает тебе рассмотреть этот вполне возможный вариант...

А вас подрочити? не можна? B-)  Вас же в холодну кидає тільки від одного слова-один тур.Чи ти думаєш,що всі тут .як ви за мамку готові "життя" положити........чуже :D  БЛОК ВИКЛЮЧИ.тут є кому на стражі стояти-один дідусь з копіпастом будь кого за пояс заткне.А ми...а що ми,по дрібничках-там юлька в піт вженем,там юльчиху в нервовий тік.Бо якщо серйозно-сам же пишеш-ВСЕ ВЕРНУЛОСЯ НА БРЄЖНЕВСЬКИЙ РІВЕНЬ-застою і пролонгації гниття.Згори до низу,за винятком кілька десятків тисяч романтиків (це я так трохи применшуючи,надіюся :( )з небесною сотнею включаючи. :X

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Еще раз, если ты уверен в победе Пороха то чего истерить про "вибары далжны прайти в адин тур"?

Или ты сам не доверяешь этим "опросам"

Одно из трех. Логично? Вот так работает мой блок, учись студент :)

БЛОК ВИКЛЮЧИ.Ще раз кажу і дивись на УКРАЇНСЬКЕ життя як емігрант в америці.Співчувай,нервуйсь,злись,хвилюйся......в МІРУ,бо то ЇХ життя а не твоє.БЛОК ВИКЛЮЧИ до листопада. B-)

Link to comment
Share on other sites

Меня кидает в холодный пот не от того что Тимошенко проиграет в первом или втором туре. Это херня.

Меня кидает в холодный пот мудрый украинский народ. Который один раз мудро выбрал себе зэка, повевшись на технологии "абы не Юля" и "протыпсих".

Сейчас этот мудрый народ выберет еще одно чмо, которое завтра сдаст Украину с потрохами Путлеру из за заводиков в Фашераше и Севасе.

И то что на это "мудрый украинский народ" закрывает глаза, или как написал кацап аутсидер "НЕ ВРАЖАЕ" меня действительно бросает в холодный пот.

Потому что точно будут грабли. А потом вила.

Так понятно?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Походу поки Петру Олексійовичу нічого серйозного пред`явлено не було. Найістотніше звинувачення - пара заводів в Росії. Він підтвердив що продасть. 

 

Решта форумної метушні - просто білий шум. Ніхто не зможе пояснити в чому перевага наприклад Богомолець чи Тягнибока. Тому все зводиться до мантри що в один тур не можна, тому що не можна.

 

Насправді - спокійно можна. Ніяким нормам демократії це не суперечить.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Еще раз, если ты уверен в победе Пороха то чего истерить про "вибары далжны прайти в адин тур"?

Или ты сам не доверяешь этим "опросам"

Одно из трех. Логично? Вот так работает мой блок, учись студент :)

Я звжди бачу до чого іде(може фортуна B-) ).Всі мої кандидати за яких голосував перемогли-клінтон в 96,буш ;o  в 00,обама в 08 і 12.Єдиний раз коли не голосував 04.бо знав,що амери виберуть ще раз кретина,а я за такого більше одного разу не голосую. :D  :D :D  

Link to comment
Share on other sites

Я звжди бачу до чого іде(може фортуна B-) ).Всі мої кандидати за яких голосував перемогли-клінтон в 96,буш ;o  в 00,обама в 08 і 12.Єдиний раз коли не голосував 04.бо знав,що амери виберуть ще раз кретина,а я за такого більше одного разу не голосую. :D  :D :D  

 

Кретина ви обрали в 2008-му і переобрали в 2012-му. Очевидна річ по-моєму. Одні просири.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Меня кидает в холодный пот не от того что Тимошенко проиграет в первом или втором туре. Это херня.

Меня кидает в холодный пот мудрый украинский народ. Который один раз мудро выбрал себе зэка, повевшись на технологии "абы не Юля" и "протыпсих".

Сейчас этот мудрый народ выберет еще одно чмо, которое завтра сдаст Украину с потрохами Путлеру из за заводиков в Фашераше и Севасе.

И то что на это "мудрый украинский народ" закрывает глаза, или как написал кацап аутсидер "НЕ ВРАЖАЕ" меня действительно бросает в холодный пот.

Потому что точно будут грабли. А потом вила.

Так понятно?

А мене ні.Абсолютно.Бо мудрий український народ взагалі дозволяє висуватися на вершину рейтингу в кандидати всякій наволочі.яка задовго до висунення вже похоронила себе б в реальних демократіях за минулі діла.І це почалося не сьогодні чи вчора а з 91 року.І чим далі тим одіозніших персонажів,на яких клейма ніде ставити.Порох і мамка на чолі :D  цього нескінченного паноктикуму "надій нації"............Витри піт,виключи блок і попий пивка.Не варте то твого чи мого здоров"я.САМІ,лише САМІ. B-)

Link to comment
Share on other sites

:smiley15:  :smiley15: 

Кретина ви обрали в 2008-му і переобрали в 2012-му. Очевидна річ по-моєму. Одні просири.

Чайнопомиєчникам і твердолобим реднекам не зрозуміти висоти польоту  гарвардського випускника і його команди.особливо революційного прориву у медичному забезпеченні.З часом.коли америка перейде на єдину систему медстраховки-державну через податок,лише тоді "дакддайнасті" зрозуміє.чому їх внуки живуть краще(зберігаючи нервові клітиниіз -за відчутності стресу) ніж їх діди і батьки :weep:  :rotate: ......Зглотуй.коли говориш про президента нашойї країни,тексаська бензопилко.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

 

Він підтвердив що продасть.

Каким образом? Почему до сих пор не продал? Но больше всего меня интересует вопрос, почему после ареста счетов и остановки, фабрика вдруг начала работать, причем сразу после появления загадочных рейтингов и снятия кандидатуры Кличко? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чайнопомиєчникам і твердолобим реднекам не зрозуміти висоти польоту  гарвардського випускника і його команди.особливо революційного прориву у медичному забезпеченні.З часом.коли америка перейде на єдину систему медстраховки-державну через податок,лише тоді "дакддайнасті" зрозуміє.чому їх внуки живуть краще(зберігаючи нервові клітиниіз -за відчутності стресу) ніж їх діди і батьки :weep:  :rotate: ......Зглотуй.коли говориш про президента нашойї країни,тексаська бензопилко.

 

Випускника Гарварда Джорджа Буша ти тільки що обізвав кретином. Так що аргумент слабенький, колего. Дуже слабенький.
 
Правда в тому що такі як ти хочуть універсальної страховки. Підступає старість, і дуже треба що б молоді і наївні дурні оплачували всі пов`язані з цим видатки. Особливо медичні видатки. Не дарма ж ти цинік. А об`єктивно країні це завдасть шкоди. Власне вже завдало. 
 
P.S. Все-таки ви з Редьком в чомусь дуже подібні - у фанатичному небажанні рахуватися з інтересами тих хто вашої точки зору не поділяє.
 
P.P.S. Те що засмаглий - забрехався у всі можливі способи зафіксовано документально. Він в принципі точно як Юлька. Тільки країна йому дісталась побільше, тому брехати вийшло трохи довше.
Link to comment
Share on other sites

Каким образом? Почему до сих пор не продал? Но больше всего меня интересует вопрос, почему после ареста счетов и остановки, фабрика вдруг начала работать, причем сразу после появления загадочных рейтингов и снятия кандидатуры Кличко? 

 

А які підстави вважати що не продасть? Що б добровільно висіти на гачку у Володимира Володимировича? Смішно.

Link to comment
Share on other sites

А мене ні.Абсолютно.Бо мудрий український народ взагалі дозволяє висуватися на вершину рейтингу в кандидати всякій наволочі.яка задовго до висунення вже похоронила себе б в реальних демократіях за минулі діла.І це почалося не сьогодні чи вчора а з 91 року.І чим далі тим одіозніших персонажів,на яких клейма ніде ставити.Порох і мамка на чолі :D  цього нескінченного паноктикуму "надій нації"............Витри піт,виключи блок і попий пивка.Не варте то твого чи мого здоров"я.САМІ,лише САМІ. B-)

В отличии от тебя я свой блок не выключаю. Так 4 года назад я предупреждал об опасности зэка президента.

Мог бы тыкнуть тебя носом и напомнить наша дискуссию осенью прошлого года, где ты утверждал что Фьодорыч все правильно делает. Но на буду, так как ты ни ф чем ни винават, блок выключился и то уже был другой человек.

Как и сейчас, другой, который при слове "мамка" выключает блок и считает что сладкий Пеця не продаст страну за понюшку табака, вернее несколько сотен миллионов баксов.

Ну подождем пару лет, напомню этот разговор. Хотя опять ты скажешь что это бы "другой" человек. Дежавю :(

Link to comment
Share on other sites

 

Випускника Гарварда Джорджа Буша ти тільки що обізвав кретином. Так що аргумент слабенький, колего. Дуже слабенький.
 
Правда в тому що такі як ти хочуть універсальної страховки. Підступає старість, і дуже треба що б молоді і наївні дурні оплачували всі пов`язані з цим видатки. Особливо медичні видатки. Не дарма ж ти цинік. А об`єктивно країні це завдасть шкоди. Власне вже завдало. 
 
P.S. Все-таки ви з Редьком в чомусь дуже подібні - у фанатичному небажанні рахуватися з інтересами тих хто вашої точки зору не поділяє.
 
P.P.S. Те що засмаглий - забрехався у всі можливі способи зафіксовано документально. Він в принципі точно як Юлька. Тільки країна йому дісталась побільше, тому брехати вийшло трохи довше.

 

 

 

Випускника Гарварда Джорджа Буша ти тільки що обізвав кретином. Так що аргумент слабенький, колего. Дуже слабенький.
 
Правда в тому що такі як ти хочуть універсальної страховки. Підступає старість, і дуже треба що б молоді і наївні дурні оплачували всі пов`язані з цим видатки. Особливо медичні видатки. Не дарма ж ти цинік. А об`єктивно країні це завдасть шкоди. Власне вже завдало. 
 
P.S. Все-таки ви з Редьком в чомусь дуже подібні - у фанатичному небажанні рахуватися з інтересами тих хто вашої точки зору не поділяє.
 
P.P.S. Те що засмаглий - забрехався у всі можливі способи зафіксовано документально. Він в принципі точно як Юлька. Тільки країна йому дісталась побільше, тому брехати вийшло трохи довше.

 

Ну хоч вперше без лайки :tu:  ....тепер по пунктах- я сказав-і команда.Ну не діка-ропуху з рамсфелдом і пробірочником пауелом КОМАНДОЮ називати.То вони швидше колективним презом були при пастуху-бушеві.З обамою інакше-там він командує.Добре чи погано,але він.Тепер про страхівку-універсальна вже існує,медікер називається.Розширять її поступово до рівня всього населення і буде все путьом.(мені до неї ще 10 років :) ).А на рахунок молодості(твоєї) то вона має властивість СТОПРОЦЕНТНУ кінчатися і то швидше ніж ти думаєш :D Повір досвідченому чоловіку,який думав так як ти в ТВОЇ роки ;)  ;) .....Ми рахуємся з інтересами перевіреними нашим життєвим досвідом.Прийде час і ти таким будеш.Повір на слово :D  таким як ти ми вже були,а тобі лише прийдеться вдіти наші капці. B-)......Сприймай обамині помилки філософськи,бо це максимум,що ти можеш йому зробити.Тому не варто страшити того.якому скоро то буде до лампади.Бережи нерви.Універсальної страхівки для твого віку ми ще не маємо. :)  

Link to comment
Share on other sites

А які підстави вважати що не продасть? Що б добровільно висіти на гачку у Володимира Володимировича? Смішно.

Дык как продать и кому, без ведома Путина? Но больше всего меня интересует ответ на последний вопрос - почему фабрика,  вдруг заработала? 

Link to comment
Share on other sites

В отличии от тебя я свой блок не выключаю. Так 4 года назад я предупреждал об опасности зэка президента.

Мог бы тыкнуть тебя носом и напомнить наша дискуссию осенью прошлого года, где ты утверждал что Фьодорыч все правильно делает. Но на буду, так как ты ни ф чем ни винават, блок выключился и то уже был другой человек.

Как и сейчас, другой, который при слове "мамка" выключает блок и считает что сладкий Пеця не продаст страну за понюшку табака, вернее несколько сотен миллионов баксов.

Ну подождем пару лет, напомню этот разговор. Хотя опять ты скажешь что это бы "другой" человек. Дежавю :(

 

В отличии от тебя я свой блок не выключаю. Так 4 года назад я предупреждал об опасности зэка президента.

Мог бы тыкнуть тебя носом и напомнить наша дискуссию осенью прошлого года, где ты утверждал что Фьодорыч все правильно делает. Но на буду, так как ты ни ф чем ни винават, блок выключился и то уже был другой человек.

Как и сейчас, другой, который при слове "мамка" выключает блок и считает что сладкий Пеця не продаст страну за понюшку табака, вернее несколько сотен миллионов баксов.

Ну подождем пару лет, напомню этот разговор. Хотя опять ты скажешь что это бы "другой" человек. Дежавю :(

генй гей.не приписуй мені свої думки і почуття.......Я і зараз вважаю,що ми повинні були пержити хама,так само як і юльку ,до речі.Просто зараз країна просто не витримає двох волюнтаристів(і не так їх,як їх команди) підряд.Де ти бачив,хоч титлу про моє захоплення пецьою? чи тим,що він новий "карбишев" :D Він простий український до мізинця на нозі "підприємець"злодійкуватий,звичний до домовленостей на грані,готовий відкусити,що погано лежить у держави,однію фразою-персічний постсовковий барига державного масштабу.Нічого від нього я не очікую екстраординарного-буде не гірший і не ліпший ніж його попередники на презівській чи прем"єрській табуретці.Єдине що буде його відрізняти від попередниКА-якщо припече,піде тихо,без бою......З мамкою в тому не впеврнений.У всьому решту-шило на мило.

Link to comment
Share on other sites

@cynic, Мені цілком достатньо того що вже відбувається у VA. Черги, секретні черги, доступ по блату і посполиті які здихають так і не дочекавшись бодай на візит до лікаря. Це і є медицина від засмаглого. 100% - державна.

 
Тому не треба ніяких солодких пісень як все буде зашибись. Розумній людині - досить. А того хто не хоче бачити не переконаєш. Бебі-бумери пожирають майбутнє власних дітей і онуків. Це більше не дискусійно. 
 
Добре, давай кінчати офтопити.
Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Дык как продать и кому, без ведома Путина? Но больше всего меня интересует ответ на последний вопрос - почему фабрика,  вдруг заработала? 

 

Продасть наприклад компанії Нестлє. Але взагалі це не суттєво. Суттєво що реальних підстав сумніватися у слові Порошенка ти не навів. Такі що б поза всяким раціональним сумнівом.

 

У тебе ж аргумент суто гіпотетичний. "А раптом він не продасть?!"  

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

 

@cynic, Мені цілком достатньо того що вже відбувається у VA. Черги, секретні черги доступ по блату і посполиті які здихають так і не дочекавшись бодай на візит до лікаря. Це і є медицина від засмаглого. 100% - державна.

 
Тому не треба ніяких солодких пісень як все буде зашибись. Розумній людині - досить. А того хто не хоче бачити не переконаєш. Бебі-бумери пожирають майбутнє власних дітей і онуків. Це більше не дискусійно. 
 
Добре, давай кінчати офтопити.

 

ОК.

Link to comment
Share on other sites

Дык как продать и кому, без ведома Путина? Но больше всего меня интересует ответ на последний вопрос - почему фабрика,  вдруг заработала? 

А ти задумайся над таким простим питанням.зараз фабрика в повному контролі Хуйла.Так? отже він її тоже віджати в любтй момент.Тобто вона вже втрачена в теорії.Отже тиск на петю чи так чи так не міняється в майбутньому.тепер друге-та фабрика не велична частка петіної імперії.тобто втрата не є катастрофічною.тепер-предача своїм дітям тієї фабрики і всього решту майна робить петю таким же "бідним",як одну нашу квартирознімачку.І ось маємо кристальночесного ш=околадного донкіхота.......Тобто та фабрика чи інші активи,це не вагомий предмет тиску на петю чи будького.Все залежить від самої особи-що для неї важливіше-гроші(гарні.але не вирішальні) чи повага народу,влада і можлива  роль "батька нації" у майбутніх історичних опусах.Все в руках пеці......Виходжу з позициї .як би сам поступив.

Link to comment
Share on other sites

Я еще в феврале писАл, что проголосовал бы за одного из трех

 

Яценюка

Порошенко

Кличко

 

Политический пасьянс разложился  так, что  из предполагаемых кандидатов остался только Порошенко.

 

Так, что для меня, выбор очевиден

Link to comment
Share on other sites

А ти задумайся над таким простим питанням.зараз фабрика в повному контролі Хуйла.Так? отже він її тоже віджати в любтй момент.Тобто вона вже втрачена в теорії.Отже тиск на петю чи так чи так не міняється в майбутньому.тепер друге-та фабрика не велична частка петіної імперії.тобто втрата не є катастрофічною.тепер-предача своїм дітям тієї фабрики і всього решту майна робить петю таким же "бідним",як одну нашу квартирознімачку.І ось маємо кристальночесного ш=околадного донкіхота.......Тобто та фабрика чи інші активи,це не вагомий предмет тиску на петю чи будького.Все залежить від самої особи-що для неї важливіше-гроші(гарні.але не вирішальні) чи повага народу,влада і можлива роль "батька нації" у майбутніх історичних опусах.Все в руках пеці......Виходжу з позициї .як би сам поступив.

А как ты оцениваешь объем Петиной Империи и долю той фабрики в Фашераше.

Если учесть что только налички там на $80+ лимонов арестовали, то стоимость той фабрики минимум $300 лимонов.

Плюс заводик в Севасе, который трудящиеся Крыма могут национализировать. Или Путлер запретит им это делать и МО ФашеРаши выкупит его у сладкого препиздента. А он тоже не одну сотню лимонов баксов стоит

Представляшь эту сделку - министерство обороны страны аннексировавшей Крым покупает завод у президента Украины.

На усю Европу хохот будет. Немецкие бизнесмены порвут Меркель как тузики тряпку при одном только намеке на санкции против ФашеРаши

Да и в Штатах бизнесы возьмут это на заметку и Майкрософт с Ораклом и Визой скажут - а с какого это куя мы должны терять бизнес в Фашераше если президент Украины спокойно там фабрику держит.

А Эксон с удовольствием примет участие в разработке шельфа Черного моря

 

А что до "поваги народу", то извини, после Ющенко ты уже должен догадываться как его кум к этому отнесется.

Да и о каком народе ты речь ведешь? Мудром украинском народе который выбрал зэка президентом?

И который собирается олигарха сидящего у Путлера на крючке избрать вместо зэка?

Кто их будет поважать... Размечтался

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Панове, а де можна ознайомитися зі списком наджорстких економічних і інших санкцій застосованих чинним урядом України проти Російської федерації?

 

Що б войовнича риторика Рєдька з приводу "фашіраші" не виглядала настільки фальшиво?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

По-моєму це феноменальне нахабство, вимагати від приватної особи, Петра Порошенка, індивідуальних санкцій щодо РФ коли правлячий БЮТ не те що з колін встати - голову підвести боїться. Тільки гавкає потроху на публіку.

Link to comment
Share on other sites

Я наверное должен извиниться перед аутсидером что так не почтенно называю его вторую родину.

А может быть и первую. Бо бизнес его там больше греет.

И за Путлера Хуйла все должны извиниться перед аутсидером.

В конце концов тот Путлер дал приют "Фьодорычу, четкому хозяйственнику" за которого аутсидер жопу рвал 4+ года назад.

Звыняй кацапчику, но нах это ось туда ------------------------------>

Link to comment
Share on other sites

Да, а я думав що зараз Слава толково і чемно пояснить чому абсолютно необхідно продовжувати постачання води і електроенергії в окупований Крим.

 

А Слава обійшовся звичним фірмовим хамством і трєскучою риторикою в стилі Юлії Володимирівни

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

І замовк Слава. Безумовно куди зручніше лякати посполитих гіпотетичною можливістю російських військових замовлень на завод Порошенка в Криму ніж просто перекрити йому електроенергію.

 

І прибутково і Петра Олексійовича можна зайвий раз в колабораціонізмі звинуватити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...