Перейти до змісту

Агітація від Юлі


Гість Хома

Recommended Posts

А  з  якого  дива  Супрун  має  розказувати,  які  вона  мови  знає?  Але  дурепа  Юлька  вирішує  сама.

 

То  реакція  на  появу  Кошулинського.  Зрозуміла,  що  на  "українському  фронті"  їй  нічого  вже  не  світить.  Пішла  топтати  п ятки  Рабиновичу  і  Мураєву.

Ой яка Ви востровумна! Щиро бажаю Вам особисто подальших "покращень" від пріпіздєнта, "зростання економіки" від гройсмана  і "лікування" від Супрун. Одне хвилює, це буде не занадто жорстоко...?

Link to comment
Share on other sites

Я бачу ви дуже гарно розібралися у медичній реформі  :tu:

Так, не тільки розібрався в принципах і напряму, а вже й особисто зкуштував. Чого і Вам, палкому захиснику Супрун, мав би побажати, та, нажаль (чи на щастя?), Ви в недосяжності. А балакати здалеку можна що завгодно, в язику кісток немає...

Link to comment
Share on other sites

 

О, ще один востровумний заробітчанин, що, поза сумнівом, пишається вчасною втечею з Неньки. Агітація якоїсь бабці йому не до вподоби, бач. То може назад, до рідних "переможних покращень"...?  Бо звідси усе дійсво горе-рехворматорів виглядає дещо інакше, і на цьому фоні справді не дуже файна бабця скоро буде сприйматись населенням як месія.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Цуко, поруч з Юлєю стоїть кнур Бондаренко  :fp1: Оце ж гівно не тоне

а їван їванович юлінатисяча з другої сторони :nose3:

Та ну! Дехто й з неніних теренів бачить усе очами олєшок та карупція.інфо.

за мною слідкує НЛО :D

Link to comment
Share on other sites

При всех отрицательных качествах Юли при ней все равно не было такого беспредела  как сейчас .То что творят барыги это уничтожение граждан  и  развал страны в будущем.

Link to comment
Share on other sites

І шо ви зкуштували з нової мед реформи, якщо не секрет?

Не секрет. Черги до того самого дільничого лікаря під "рехвормованою" назвою в два рази довші, бо багато лікарів після початку "потужних рехворм" просто звільнилось, черги в дитячій лікарні втричі довші, бо третину лікарів звільнили, інших "ущільнили" на один поверх і так дуже невеличкої дитячої лікарні, бо на другий поверх "заселили" тих самих "сімейних" лікарів. І тепер бабусі зі своїми хронічними хворобами чимчикують якраз повз грудничків, що їх мамки привезли на огляд. Чому так? Бо один з двох корпусів поліклініки переводять в нежитловий фонд і продають. Що буде з іншим корпусом поки невідомо, але серед лікарів циркулюють небезпідставні чутки, що поліклініку взагалі закривають, і переводять спеціалістів у декілька поліклінік, що залишаються. Тобто після "сімейного" лікаря доведеться гасати по всьому місту, замість отримати допомогу якомога скоріше, "скору" теж ліквідують, машин вже немає, тож ніякої невідкладної допомоги не отримати, лише реанімобілі у важких випадках. Все, що робить Супрун, називається не рехворма, а "оптимізація витрат", це зрозуміло кожному НЕ довбню.  І ці витрати робились державою на мене,  я платив податки все життя, все обладнання і уся нерухомість з рухомістю больниць і поліклінік придбані на мої кошти, і ніяка мерзотна паскуда з будь-яким паспортом не має права мене ошукувати. Я не "ватна" лялька, яку можна заколисати гаслами про рехворми, я кремезний чоловік, і моя рука вже тягнеться різати горлянки злодійським "рехворматорам" та їхнім посіпакам і підспівувачам. Не треба шуткувати із здоров'ям моїх рідних, бо хоч сам я майже не болію, але природньо стаю вкрай небезпечним і зненависним.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

О, ще один востровумний заробітчанин, що, поза сумнівом, пишається вчасною втечею з Неньки. Агітація якоїсь бабці йому не до вподоби, бач. То може назад, до рідних "переможних покращень"...?  Бо звідси усе дійсво горе-рехворматорів виглядає дещо інакше, і на цьому фоні справді не дуже файна бабця скоро буде сприйматись населенням як месія.

А з чого ви взяли, що я поза межами неньки? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


один з двох корпусів поліклініки переводять в нежитловий фонд

То  Супрун  винна?  Мені  здається,  що  то  комунальна  власність.  Питайте  у  міста,  чому  так.

Link to comment
Share on other sites

бо багато лікарів після початку "потужних рехворм" просто звільнилось

Тобто за 4к гривень вони працювали, а за 12 - звільнились? Цікаво!

 

черги в дитячій лікарні втричі довші, бо третину лікарів звільнили

Звільнили? Де це в реформі?

 

І тепер бабусі зі своїми хронічними хворобами чимчикують якраз повз грудничків, що їх мамки привезли на огляд.

Оглядів буде менше, крім того, в Європі ніхто не ділить на дорослих/дітей на рівні сімейного лікаря. І ще питання - є час, приходимо на нього. В чому цимес сидіти годинами в черзі?

один з двох корпусів поліклініки переводять в нежитловий фонд і продають

Супрун продає?

"скору" теж ліквідують, машин вже немає, тож ніякої невідкладної допомоги не отримати, лише реанімобілі у важких випадках.

 

Так в усьому світі
Link to comment
Share on other sites

я платив податки все життя, все обладнання і уся нерухомість з рухомістю больниць і поліклінік придбані на мої кошти, і ніяка мерзотна паскуда з будь-яким паспортом не має права мене ошукувати.

 

Регочу аж сцяти хочу, вибачте. Ваші податки давно витрачено, зараз за все платять працюючі.
Link to comment
Share on other sites

1-Не секрет. Черги до того самого дільничого лікаря під "рехвормованою" назвою в два рази довші, бо багато лікарів після початку "потужних рехворм" просто звільнилось, черги в дитячій лікарні втричі довші, бо третину лікарів звільнили, інших "ущільнили" на один поверх і так дуже невеличкої дитячої лікарні, бо на другий поверх "заселили" тих самих "сімейних" лікарів. І тепер бабусі зі своїми хронічними хворобами чимчикують якраз повз грудничків, що їх мамки привезли на огляд. Чому так? Бо один з двох корпусів поліклініки переводять в нежитловий фонд і продають. Що буде з іншим корпусом поки невідомо, але серед лікарів циркулюють небезпідставні чутки, що поліклініку взагалі закривають, і переводять спеціалістів у декілька поліклінік, що залишаються.

 

2-Тобто після "сімейного" лікаря доведеться гасати по всьому місту, замість отримати допомогу якомога скоріше, "скору" теж ліквідують, машин вже немає, тож ніякої невідкладної допомоги не отримати, лише реанімобілі у важких випадках. Все, що робить Супрун, називається не рехворма, а "оптимізація витрат", це зрозуміло кожному НЕ довбню. 

 

3-І ці витрати робились державою на мене,  я платив податки все життя, все обладнання і уся нерухомість з рухомістю больниць і поліклінік придбані на мої кошти, і ніяка мерзотна паскуда з будь-яким паспортом не має права мене ошукувати.

 

4-Я не "ватна" лялька, яку можна заколисати гаслами про рехворми,

 

5-я кремезний чоловік, і моя рука вже тягнеться різати горлянки злодійським "рехворматорам" та їхнім посіпакам і підспівувачам. Не треба шуткувати із здоров'ям моїх рідних, бо хоч сам я майже не болію, але природньо стаю вкрай небезпечним і зненависним.

1-не вірте ніяким чуткам

 

2-все втрясеться... Коли ви переїжджаєте в нове помешкання, у вас зразу все стоїть на своїх місцях? 

 

3- :fp1: який ненависник :fp1:

 

4-це неправда

 

5-знов не закусюєш?Закусювать треба...кремезний а думати не здатний. :(

 

Зрадо*оби страшенний баласт для країни. совки одним словом. :(

Link to comment
Share on other sites

Регочу аж сцяти хочу, вибачте. Ваші податки давно витрачено, зараз за все платять працюючі.

д

Дивись не вдавись регочучи, бо я працюю й досі,і з успіхом. От звідки в тебе (бо на "ви" явно занадто) ненависть до украінців? Чому тебе тішить, коли украінців грабують, коли над ними знущаються, коли в Украіні гинуть люди, і все досить негарно? Що це за психічна патологія? Тиж ні в якому разі і нічим не розумніший за 50% украінців,а від відсотків 10 ще й глупіший. Звідки ця зверхність, звідки ця знущальна риторика до співгромадян? Чого ж ти людей не любиш...?

Link to comment
Share on other sites

 

 


От звідки в тебе (бо на "ви" явно занадто) ненависть до украінців?

В мене ненависть? Це з якого переляку?


 

 


Чого ж ти людей не любиш...?

Я не люблю жлобів і шаровиків

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...