Перейти до змісту

Роз'яснення


Euro

Recommended Posts

Ти не повіриш, Хані теж миє

 

Це ж тре... Хіба шо в домі для глухонімих... Використовувана нею кількість смайлів доводить, що жестами та вигуками персонаж спілкується більш звично ніж словами, я вже не кажу про речення...

Link to comment
Share on other sites

Ну я ще ДО першого Майдану казав, що, з історичної крапки зору, проект пост-УРСР повинен здохнути у корчах, і лише на його руїнах виникне нова держава - заснована на інших принципах. Люди з вузьким кругозором завжди помиляються, бо не бачать тенденцій і мети. Тимошенко, до речі, не виключення, позитив викликає лише її оточення, у якому, окрім лайна, є, безсумнівно, і розумні перспективні політики. В інших партіях, партійках і політтехнологічних проектах і того немає....

 

Так руїни вже неозброїним оком видно - найбідніша країна Європи за статками населення, втрачена чи то 5-та чи то шоста частина території, третина населення або вимерла або працює за кордоном, старіння і стан здоров"я решти населення лягли непосильним тягарем на економіку, розвиток якої практично зупинено олігархічною мафією... І це лише на поверхні, а я к провести глибинний аналіз, то виявиться, що для того, аби все блискавично гепнуло лише тре натиснути в кількох найбільш вразливих місцях... І якби натискав не такий же гнилий за спільним походженням і ідентичиними проблемами хуйловський режим, який хоче, але не може, а хтось більш модерновий, сильний технологічно і економічно хто може, але поки не хоче... а як завтра=післязавтра геополітичний розклад ляже - невідомо - то що буде з цією державою тоді???  Цікаво хтось з так званих "патріотів" над цим замислювався? Ну хоча б в проміжках між тупим горланням штампованих гасел і розкраданням залишків того, що ще залишилось.... Навряд... А от ті, хто може, але поки не хоче свого часу обов"язково замисляться... Бо жити не цьому нещасному шарику, який як навіженний несеться у Всесвіті з кожним днем стає більш тісно й більш складно... Тому чому б не "потрясти" сусіда (ближнього чи не дуже), який довів себе до краю. САМ до речі... Своїм власним розумом і хистом, кондовим похуїзмом чи дитячою недалекоглядністю (різниці нема)...

 

Щодо Улі, тим більш її "команди", то я ЦЕ навіть згадувати не хочу... Бо то все пусте, як старий зморшклий барабан...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


Конструктивні гілки зафлужуються дурнуватими фотошопами і "аналітикою" на кшталт олєшка і корупція інфо. Притому вони не приховують, що самих інформаційних матеріалів від решти юзерів з посиланнями в тих гілках не читають.

фотошопи не потрібні, а "аналітика" лише українською та побільше.

Link to comment
Share on other sites

бідна твоя жінка, вона тобі про недотрах розказує   :rofl:   :good: , про руйнівну силу, тому ти і лузер

 

Так то вона про таких, як ти, обділених долею закомплексованих сірих мишок, а не про нас з нею. До кого Новий рік приходить частіше, ніж мужик у ліжко. От ви й біситеся, срете смайлами на форумах, намагаєтеся фліртувати і називаєте всіх імпотентами і лузерами хто на оту примітивну херню не ведеться  :D

Link to comment
Share on other sites

Так руїни вже неозброїним оком видно - найбідніша країна Європи за статками населення, втрачена чи то 5-та чи то шоста частина території, третина населення або вимерла або працює за кордоном, старіння і стан здоров"я решти населення лягли непосильним тягарем на економіку, розвиток якої практично зупинено олігархічною мафією... І це лише на поверхні, а я к провести глибинний аналіз, то виявиться, що для того, аби все блискавично гепнуло лише тре натиснути в кількох найбільш вразливих місцях... І якби натискав не такий же гнилий за спільним походженням і ідентичиними проблемами хуйловський режим, який хоче, але не може, а хтось більш модерновий, сильний технологічно і економічно хто може, але поки не хоче... а як завтра=післязавтра геополітичний розклад ляже - невідомо - то що буде з цією державою тоді???  Цікаво хтось з так званих "патріотів" над цим замислювався? Ну хоча б в проміжках між тупим горланням штампованих гасел і розкраданням залишків того, що ще залишилось.... Навряд... А от ті, хто може, але поки не хоче свого часу обов"язково замисляться... Бо жити не цьому нещасному шарику, який як навіженний несеться у Всесвіті з кожним днем стає більш тісно й більш складно... Тому чому б не "потрясти" сусіда (ближнього чи не дуже), який довів себе до краю. САМ до речі... Своїм власним розумом і хистом, кондовим похуїзмом чи дитячою недалекоглядністю (різниці нема)...

 

Щодо Улі, тим більш її "команди", то я ЦЕ навіть згадувати не хочу... Бо то все пусте, як старий зморшклий барабан...

З оцінкою стану згоден. Щодо неможливості це виправити - ні. Ніхто ще не пробував передавати тут усю повноту влади Тимошенко. Що це потрібно зробити витікає хоча б з того, що мафія її не хоче і боїться, а рейтинг в неї реально перший.

Link to comment
Share on other sites

З оцінкою стану згоден. Щодо неможливості це виправити - ні. Ніхто ще не пробував передавати тут усю повноту влади Тимошенко. Що це потрібно зробити витікає хоча б з того, що мафія її не хоче і боїться, а рейтинг в неї реально перший.

Сомневаюсь, что вся полнота появится, даже если станет президентом. Не склонна она к захвату и монополизации, а просто так никто не отдаст.
Link to comment
Share on other sites

Не схильна, але мусить, якщо сама з командою таке пропонує. За НК передбачається ліквідація двовладдя шляхом формування більшості 226 мандатів для партії-переможниці у другому турі парламентських виборів. Лідер цієї більшості автоматично займає посаду прем'єра. Посада президента скасовується або зводиться до церемоніальної. Це не монополізація, але вся повнота влади вкупі з усією відповідальністю.

Link to comment
Share on other sites

Этта, вапроз. МеханизЬм видповидальности? :shuffle: Через 5 лет их поменяют? Или наворовавших дохуярд милиярдов выгонят на пенсию и им будет очень стыдно? И от стыда они будут плохо спать и плохо кушать и умрут лет через 100? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Вариант "Билет на планету Транай" почему-то никто не предлагает. А такая бы видповидальность прочистила бы мозги очень быстро. Ну или то, что бы от них осталось.... :pleasant::nose3: 

Link to comment
Share on other sites

Не схильна, але мусить, якщо сама з командою таке пропонує. За НК передбачається ліквідація двовладдя шляхом формування більшості 226 мандатів для партії-переможниці у другому турі парламентських виборів. Лідер цієї більшості автоматично займає посаду прем'єра. Посада президента скасовується або зводиться до церемоніальної. Це не монополізація, але вся повнота влади вкупі з усією відповідальністю.

Это что ещё за второй тур парламентских выборов?
Link to comment
Share on other sites

Этта, вапроз. МеханизЬм видповидальности? :shuffle: Через 5 лет их поменяют? Или наворовавших дохуярд милиярдов выгонят на пенсию и им будет очень стыдно? И от стыда они будут плохо спать и плохо кушать и умрут лет через 100? :nose3:

 

Відповідальність через вибори. Не розсадять по клітках усіх достойників, повторно не виберуть.

Але там є ще пропозиції запровадження безперервної прямої демократії з голосуваннями людей через захищену електронну систему.

Link to comment
Share on other sites

Это что ещё за второй тур парламентских выборов?

Сподівався, що лише фан-клуб олєшек не читає реальної інформації.

Справжнє соломонове рішення, як на мій погляд: одна партія-переможець, ніяких відмазок за непрйняття важливих рішень парламентом через відсутність голосів (в таких випадках винуватець буде завжди один - партія більшості), один одночасно від неї обраний керівник виконавчої влади, знижений до 2% прохідний бар'єр для проходження нових сил в парламент.

http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/?view=findpost&p=1061167

7-pryncypi-1.png

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Сподівався, що лише фан-клуб олєшек не читає реальної інформації.

Справжнє соломонове рішення, як на мій погляд: одна партія-переможець, ніяких відмазок за непрйняття важливих рішень парламентом через відсутність голосів (в таких випадках винуватець буде завжди один - партія більшості), один одночасно від неї обраний керівник виконавчої влади, знижений до 2% прохідний бар'єр для проходження нових сил в парламент.

http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/?view=findpost&p=1061167

7-pryncypi-1.png

Идея конечно интересная, только в плохих руках диктатуркой попахивает. Нынешняя система хоть как-то Рошена сдерживает.
Link to comment
Share on other sites

Відповідальність через вибори. Не розсадять по клітках усіх достойників, повторно не виберуть.

Але там є ще пропозиції запровадження безперервної прямої демократії з голосуваннями людей через захищену електронну систему.

 Сорри, но как по мне - эт за всё хорошее против всего плохого. Взагали по взагалям... :(

Link to comment
Share on other sites

Так то вона про таких, як ти, обділених долею закомплексованих сірих мишок, а не про нас з нею.

 

 

До кого Новий рік приходить частіше, ніж мужик у ліжко. От ви й біситеся, срете смайлами на форумах, намагаєтеся фліртувати і називаєте всіх імпотентами і лузерами хто на оту примітивну херню не ведеться  :D

ой, лузер виправдовується!!!!  :rofl:   :good:

  :dance3:

мені сподобалось ще ОБДІЛЕНИХ ДОЛЕЮ І СІРИХ....МИШОК  :rofl:  :good: 

 

а про новий гот то ти про вас і написав, постаріковськи --- ти сам колись про це говорив  :rofl:  :victory: 

 

смайліки я люблю 

 

лузер!

я ніколи не намагаюся фліртувати --- Я ПРОСТО ФЛІРТУЮ!!! нормальні люди завжди фліртують

це підтримує добрий настрій

це ні до чого не зобов"язує

це не є подружня зрада

це просто чудово

але ти цього не зрозумієш ніколи

бо ти лузер

і я фліртую завжди

но не з тобою, лузер!!!   :victory:   :dance3:це ти бігав за кожним моїм коментом і розказував про труси, дупи і оргазми з прутнями--- НА ЦІ ТЕМИ Я НЕ СПІЛКУЮСЯ, а то є ТВОЇ проблеми , не мої   :victory: 

 

ніколи не називала всіх імпотентами

дятько сілєнтію після запою тут привселюдно написав

я більше його так не називатиму, обіцяю, бо який би він не був. а йому всьож таки боляче

 

так шо не дивлячись ні на що 

дятько сілєнтіо, соррі

 

пізніше потруУ.. :shuffle:

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Нынешняя система хоть как-то Рошена сдерживает.
А здря, була б запропонована - не було б йому куди ховатись. А так чуть шо не бажають приймати - нема голосів, нема коаліції, ще чогось нема. А так усім усе очевидно.
Link to comment
Share on other sites

 Сорри, но как по мне - эт за всё хорошее против всего плохого. Взагали по взагалям... :(

На цьому етапі бажаєте усе в деталях? Зараз важливий факт розробки програми дій, що містить пропозиції з вирішення наявних проблем і окреслює курс в усіх сферах.  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-13?do=findComment&comment=1060901

 

1111.png

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Идея конечно интересная, только в плохих руках диктатуркой попахивает. Нынешняя система хоть как-то Рошена сдерживает.

 

А на диктатурку-то спрос есть... И шо самое антиресное у бывших дрыщей-"патриотов" до мозга костей...

Он на хфупе АутСидер за Улю голсовать собрался :weep:  Каже, шо она обязательно диктатуру введет и только диктатура врятуэ Украину!

 

Може и врятуэ... Но это не точно. :D токо диктатурить имхо тут не бывшие протрухлевшие политиканы будут... Шо они знают о диктатуре... а совсем другие... И гарантирую - шо 90% населення, которое все еще будет к тому времени оставаться на цих тэрэнах - это сильно не понравится...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

З оцінкою стану згоден. Щодо неможливості це виправити - ні. Ніхто ще не пробував передавати тут усю повноту влади Тимошенко. Що це потрібно зробити витікає хоча б з того, що мафія її не хоче і боїться, а рейтинг в неї реально перший.

 

Слава Богу!

 

Як їй, так і нікому іншому...

Тут поки намагалися взяти на себе стільки повоноважень, скіки мошна витримає. Там мошни якісь нетривкі виявилися, та й народець ше той- не любить він дихтаторських повноважень, ну не любить і все! :gigi:

 

Ну а так пробуйте, хто ж заборонить. Поки всі ознаки хоч і симулятивні держави є - грайтеся у рулетку... ТІки пам"ятайте...на великому годиннику Долі - вже без 1 хвилини дванадцята...

 

І прогноз свій повторю, мож хто забув: Улю оберуть... Зі сркипом,з  легкими скандалами але оберуть, але я даю їй лише 3 роки - потім виженуть... І скоріше за все без усяких майданів... А от далі почнеться саме драматичне... Якщо Бог як він вже не раз робив це протягом останніх 27 років не змилується над Україною і її нещасним народом-страстотерпцем...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

даю їй лише 3 роки - потім виженуть...

Юля каже, що не проблема, якщо що.

 

Буду балотуватись на пост президента України

13:43 30.08.2018

НОВИНИ

 

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що має намір балотуватись на наступних президентських виборах, але при цьому команда «Батьківщини» не розглядає можливість об’єднання із іншими політичними силами чи підтримувати інших кандидатів.

«Партія ВО «Батьківщина» не буде об’єднуватись із іншими політичними силами, і на президентських виборах підтримувати жодного кандидата, окрім кандидата від нашої політичної сили. Ми підемо єдиною командою – партією «Батьківщина» – і, безумовно, я буду балотуватись на президентських виборах», – сказала Юлія Тимошенко під час прес-конференції у м. Одеса, де сьогодні політик зустрілась із працівниками українських портів.

Політик акцентувала, що не має намір «брати відповідальність за інших політиків», саме тому не передбачає жодних об’єднань.

«Чітко і відповідально повідомляю: я можу брати перед людьми відповідальність лише за свої дії, слова і зобов’язання. І ті зобов’язання, які я візьму, виконаю», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що балотуючись на президентських виборах, має намір представити «план дій, чіткі і конкретні позиції перших 100 днів роботи нового президента», які має намір виконати у разі обрання на посаду президента України.

«Якщо за 100 днів я цього не зроблю, то покладу ключі від Банкової, і – піду. Оскільки буду нести відповідальність виключно за себе», – резюмувала політик.

Link to comment
Share on other sites

Так руїни вже неозброїним оком видно - найбідніша країна Європи за статками населення, втрачена чи то 5-та чи то шоста частина території, третина населення або вимерла або працює за кордоном, старіння і стан здоров"я решти населення лягли непосильним тягарем на економіку, розвиток якої практично зупинено олігархічною мафією... І це лише на поверхні, а я к провести глибинний аналіз, то виявиться, що для того, аби все блискавично гепнуло лише тре натиснути в кількох найбільш вразливих місцях... І якби натискав не такий же гнилий за спільним походженням і ідентичиними проблемами хуйловський режим, який хоче, але не може, а хтось більш модерновий, сильний технологічно і економічно хто може, але поки не хоче... а як завтра=післязавтра геополітичний розклад ляже - невідомо - то що буде з цією державою тоді???  Цікаво хтось з так званих "патріотів" над цим замислювався? Ну хоча б в проміжках між тупим горланням штампованих гасел і розкраданням залишків того, що ще залишилось.... Навряд... А от ті, хто може, але поки не хоче свого часу обов"язково замисляться... Бо жити не цьому нещасному шарику, який як навіженний несеться у Всесвіті з кожним днем стає більш тісно й більш складно... Тому чому б не "потрясти" сусіда (ближнього чи не дуже), який довів себе до краю. САМ до речі... Своїм власним розумом і хистом, кондовим похуїзмом чи дитячою недалекоглядністю (різниці нема)...

 

Щодо Улі, тим більш її "команди", то я ЦЕ навіть згадувати не хочу... Бо то все пусте, як старий зморшклий барабан...

 

 ТІки пам"ятайте...на великому годиннику Долі - вже без 1 хвилини дванадцята...

 

Ілюстрація до слів Silentio

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А коли ставленики Порошенка б'ються проти порошенківських депутатів за ресурси в містах - це що, як не втрата елементарної керованості і настання фази відвертого бандитизму а-ля 90-ті?!

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А коли ставленики Порошенка б'ються проти порошенківських депутатів за ресурси в містах - це що, як не втрата елементарної керованості і настання фази відвертого бандитизму а-ля 90-ті?!

 

То бандитизм, а то здатність держави реагувати на можливі терористичні акти

Link to comment
Share on other sites

У центрі Києва бахнуло, і жодна спеслужба навіть не почухалася. За квартал від СБУ, я вже не кажу про поліцянтів.

 

 

Практично так само було коли сдавали Крим... Щось помінялось за 4 роки?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...