Перейти до змісту

Тимошенко – один із найбільш відомих і популярних політичних лідерів в Україні, – Фесенко


vkhavr2

Recommended Posts

Є міністри яких призначає президент,А те що Україні потрібні політпартії а клани це відомо.Поки будуть Юлі ,Петі і тд буде жопа.

На жаль я прийшов до висновку після того як Пороха вибрали президентом що в Україні вичерпались еволюційні методи реформування.Буде або революційне або руїна і повторення ще раз всього історичного г..на

 

Схоже, потроха треба буде скидати як і хряка. Тому і озброюємося!

Link to comment
Share on other sites

ти диви :D

який війовничий

тільки про зброю, розстріляти, вбити і пишеш

а чи не здається тобі, праффєссарр, що там, для захисту України на сході тебе ДУЖЕ не вистачає

чи ти із батальйону  :pleasant: мамковщина родєна?

 

Найкращий друг мого молодшого сина там загинув ще 23 травня 2014-го. Я вже своє відвоював. 

Але тут ще повоюю з кацапськими бандитами та їх шоколадними посіпаками. На моєму рахунку 

вже не порожньо! Покидьки задобрюють грунти України.

Link to comment
Share on other sites

Схоже, потроха треба буде скидати як і хряка. Тому і озброюємося!

ага

почитав як мокша, кульчак  і  юкі про стволи  обмінювались

і цьому недолугому теж схотілось врівень  з чоловіками бути

ой сміх тай годі

 

іди стріляй на передову, а не ти тут так  про свої гвінтовки з пластмасу  розказуєш

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Найкращий друг мого молодшого сина там загинув ще 23 травня 2014-го. Я вже своє відвоював. 

Але тут ще повоюю з кацапськими бандитами та їх шоколадними посіпаками. На моєму рахунку 

вже не порожньо! Покидьки задобрюють грунти України.

так скажи

ти з батальйону мамковщина чи ні

 

ми тут колись сміялись з чергової побрехеньки з турівської

Link to comment
Share on other sites

В нормальних країнах відповідальні люди які хочуть керувати мають програму написано,оголошують хто буде міністром фінансів і тд,які будуть податки індивідуальні і корпоративні,що буде в видатковій базі .Тоді видно зразу чи реалістична програма чи балаболкині казочки.Наразі Юля каже що всім зробить добре ,особливо пенсам.Така демагогія це примітивізм .Де це на 2 сторінках максимум без довбання інтернету.Мамка завжди була опортуністка яка шалено хочее влади і тому наскільки я памятаю входила в любі групи де їй давали порулити

Вперше в нашій історії Батьківщина з великою командою експертів таку програму готує і поетапно презентує. Ніхто інший такого не робить.

Link to comment
Share on other sites

Вперше в нашій історії Батьківщина з великою командою експертів таку програму готує і поетапно презентує. Ніхто інший такого не робить.

Та ладно. Багато хто через Медведчука пощирює кацапське лайно.

Чи у вас окрема франшиза?

Link to comment
Share on other sites

Де і хто експерти.Я ж питаю хто топ тен в команді

Я надав посилання, а ранжування топів в наших умовах на даному етапі не є можливим. Ви плутаєтє наш мафіозний бантустан з цивілізованим світом.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

так скажи

ти з батальйону мамковщина чи ні

 

ми тут колись сміялись з чергової побрехеньки з турівської

 

Піди та скажи це матері та сестрі цього героя, який загинув за   Україну: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%BD_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Я його вчив стріляти та правильно поводитися зі зброєю. 

220px-User_Raider.jpg

Link to comment
Share on other sites

Де і хто експерти.Я ж питаю хто топ тен в команді

Юльки  мовчать,  то  я  дещо  викладу.  Власне  кажучи,  нікого  аж  так  дуже  не  світять.  З  наближених  на  телешоу 

з являться  Крулько,  про  якого  головюльок  ФУПу  Олдбой  тільки  оно  вчора  чи  позавчора  рік,  що  то  нєдоразумєніє  в  каманді.  Але  разом  з  тим  Крулько  мамкин  зам  у  Мамківщині.

Ще  при  тілі  Власенко.  Тут  додати  вже  нічого,  хіба  що  зазначити,  що  то  дуже  високооплачуваний  мамкин  юрист.  Певно  піде  на  прокурора.

На  тих  збіговиськах  під  назвою  Новий  курс  світився  Лановий.  Але  останні  тут  його  вИклади  свідчать,  що  у  дядька  якась  амнезія:  тут  помню,  тут  не  помню . Або  навмисне  перекручує.  Очевидно  чекає  свого  призначення  на  ключовий  економічний  чи  фінансовий  пост.

Час  від  часу  щось  блогує  Альона  Шкрум.  Кудись  її  теж  приткнуть.  Є  ще  Жужа  і  її  муж.  Їх  теж  не  забудуть.

Ой,  забула  Чепиногу.  Той  теж  при  надії  (вагітний  очікуваннями  звісно).

Ось  така  каманда.

Link to comment
Share on other sites

А можно не гадать на кофейной гуще и фантазировать как обычно, а воспользоваться гуглом, найти анонсированный военный кабинет, пройти по ссылке militarycabinet.com/expert-groups/ и посмотреть списочек по направлениям.
Link to comment
Share on other sites

Я б Петра не міняв, якби економіка йшла вгору. На решту очі б заплющив. Але лежачи на дні, ця мафія продовжує зариватися далі!

Тому ми мусимо обирати когось з тих спроможних, проти кого бариги з посіпаками категорично.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Що, кацапських посіпак жалко стало?

Ні. Українських патріотів.

Тягнибок теж з 2014-го хизується списками загиблих свободівців. Неначе звітуєте комусь.

:X

Змінено користувачем g_smit
Link to comment
Share on other sites

Де і хто експерти.Я ж питаю хто топ тен в команді

Правильно!

Топ тен в президенти, та топ тен в їх командах, та розвісити на ліхтарях у центрі - була гарна гірлянда новорічна. Та ще всю верховну Раду. Ото б народ відсвяткував новорічне свято... Мрії-мрії...

Link to comment
Share on other sites

Ні. Українських патріотів.

Тягнибок теж з 2014-го хизується списками загиблих свободівців. Неначе звітуєте комусь.

:X

+===================================================================+

Кацапськи тітушки з мААсковським акцентом ніколи не були українськими патріотами. 

Тем паче не гавкають на всю вулицю: "ДедА! Мьі защищаем тебя от бендерьі, дай нам 

вьіпить и закусить!" Ну, і "закусили" українськими грунтами...

 

Пи.Си.

Відокремився від шпильки, що має останню фазу дрищизму та потрошкізму!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Правильно!

Топ тен в президенти, та топ тен в їх командах, та розвісити на ліхтарях у центрі - була гарна гірлянда новорічна. Та ще всю верховну Раду. Ото б народ відсвяткував новорічне свято... Мрії-мрії...

Доки суспільство не зорганізується іншим методом, не через державу, то доводиться оплачувати це неподобство - державу. А ККД дії держав в світі з кожним роком зменшується... Нажаль...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Доки суспільство не зорганізується іншим методом, не через державу, то доводиться оплачувати це неподобство - державу. А ККД дії держав в світі з кожним роком зменшується... Нажаль...

"Слуги народу", "залатиє чилавекі"...
Link to comment
Share on other sites

"Слуги народу", "залатиє чилавекі"...

Помилився. "Меганезія" Розова:

 

 тезис Платона: справедливость — это такой порядок, при котором каждый человек в полной мере реализует данные ему от природы способности.

— Порядок — для человека, а не человек — для порядка

 

«Государство — система открытого насилия над народом, осуществляемого в интересах олигархического клана. Олигархический клан — узкая группа людей, силой, подкупом или обманом присвоившая неограниченную политическую власть и осуществляющая ее, якобы, от имени народа. По способу присвоения власти олигархические кланы делятся на:

1. аристократические или феодальные (вооруженный захват власти)

2. плутократические или капиталистические (подкуп толпы)

3. охлократические и теократические (массовый обман)

Плутократические и охлократические режимы часто маскируются под демократические.»

 

Правительство установлено, чтобы обеспечить человеку пользование его естественными и неотъемлемыми правами. И эти права суть равенство, свобода, безопасность, собственность.

 

 

«Правительство нанято жителями страны на открытом конкурсе и оказывает жителям услуги по обеспению равенства, свободы, безопасности и собственности»

 

«Государство: преступное устройство общества, в котором людей заставляют умирать в гуманитарно–нецелесообразных войнах, ради амбиций государственных деятелей–оффи. Согласно Великой Хартии Меганезии, попытка создать государство — это особо опасное преступление, пресекаемое высшей мерой гуманитарной самозащиты (расстрелом), т.е. мерой ликвидации убежденных преступников, ставящих насилие своей главной целью».

Link to comment
Share on other sites

Піди та скажи це матері та сестрі цього героя, який загинув за   Україну: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%BD_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Я його вчив стріляти та правильно поводитися зі зброєю. 

 

чому ти поставив фото цієї святої людини, яка загинула?

 

ака ж мразота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

я тебе питаю, як ти такий вайовничий і хочеш в голову людям стріляти, то йди в ато 

а не ти тут свою нікчемну пихатість показуєш

 

от ти і є прихильником прох№йловської політичної сили. бо  там всі, починаючи з голови її

просто продажні

але саме страшне те, що ви цього не відчуваєте, як вами маніпулюють :(

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Юльки  мовчать,  то  я  дещо  викладу.  Власне  кажучи,  нікого  аж  так  дуже  не  світять.  З  наближених  на  телешоу 

з являться  Крулько,  про  якого  головюльок  ФУПу  Олдбой  тільки  оно  вчора  чи  позавчора  рік,  що  то  нєдоразумєніє  в  каманді.  Але  разом  з  тим  Крулько  мамкин  зам  у  Мамківщині.

Ще  при  тілі  Власенко.  Тут  додати  вже  нічого,  хіба  що  зазначити,  що  то  дуже  високооплачуваний  мамкин  юрист.  Певно  піде  на  прокурора.

На  тих  збіговиськах  під  назвою  Новий  курс  світився  Лановий.  Але  останні  тут  його  вИклади  свідчать,  що  у  дядька  якась  амнезія:  тут  помню,  тут  не  помню . Або  навмисне  перекручує.  Очевидно  чекає  свого  призначення  на  ключовий  економічний  чи  фінансовий  пост.

Час  від  часу  щось  блогує  Альона  Шкрум.  Кудись  її  теж  приткнуть.  Є  ще  Жужа  і  її  муж.  Їх  теж  не  забудуть.

Ой,  забула  Чепиногу.  Той  теж  при  надії  (вагітний  очікуваннями  звісно).

Ось  така  каманда.

крулько--пристосуванець

він був в "Нашій Україні"

 

там всі такі і  прихильники теж

 

 

ось сподобався один комент

вони готові підтримати буквально будь-кого аби тільки проти порошенка

зєлєнский? не проблема!

коломойський? сайдьот!

 

раніше було те саме

будь-кого, аби проти ющенка

путін? та без проблем, дагаварімся, мазурік нє прайдьот

гімно з партії регіонів? перевиховаємо!

 

саме такі типажі потім і пишуть листи в москву з доносами і вишукують арбітрів на стороні щоб розібратись з конкурентами всередині країни

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...