Перейти до змісту

Юльки, у вас сьогодні свято! Багіня по ящику!


Citizen UA

Recommended Posts

ОПЗ досі в державній власності і хоча б якось інколи дихає завдяки Тимошенко. 

За пропозиціями Конституційної реформи єдиним вищім керівником виконавчої влади буде прем'єр, обраний на прямих демократичних виборах разом з партією-переможцем на парламентських виборах.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Та много графиков можно привести. И по подавляющему их большинству будет вывод просто и жесткий - в деле государственного управления Юлия Владимировна Тимошенко - некомпетентна.

Вот просто вот так - не тянет. Валит пругу во всех отраслях. а когда припрут - визжит, обзывается и давит на "врагов".

Что тогда говорить про Рошена с Гройсманом? Так низко Украина ещё не падала.
Link to comment
Share on other sites

влучно ти про себе :tu:

При потрохові за кордон виїхало українців більше ніж за його "папередніков". Тому всі потрохки, як і їх папередники - дрищі, це вороги українського народу! А хто 3.14здить за потрошків - той путіноїд!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені  той  Держстат  до  одного  місця.  Я  особисто  перераховувала  податок  на  прибуток:  замість  38  тисяч - 250.

І  наші  інвестори  сказали  цьомку-па. Більше  не  треба  нам  українського  бізнесу.  600  людей  залишилося  без  роботи. 

Та  це, очевидно,  був  найбільший  ріст  їхнього  благополуччя,  коли  втратили  хорошу  роботу.  Нє?

 

З  1999  року  аж  по  2007  такого  не  було  при  жодному  прем єрові.

У  2004  р.  теж  масово  закривалися  підприємства  і  ФОПи,  бо  дурочка  почала  мстити  своїм  суперникам,  а  постраждали  прості  люди,  котрі  стояли  на  Майдані. 

Шо  ви  знаєте  крім  своєї  бюджетної  зарплати?  Чи  ви  знаєте,  що  таке  гроші  заробляти?  Як  платити  людям  зарплату  щомісяця?  Як  брати  на  себе  відповідальність?

Бюджетники  задрипані  біля  жіночої  спідниці (читай  задниці).

Дебільне! В 2004-му хряк був прем"єром! І чомусь саме при Юлі-прем"єрові купівельна здатність українців зростал. 

Тому бреши далі, менше трьох місяців залишилося брехати за гроші держбандитів!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"109  спеців  разрабляють  наву  Канституцію.  109!  109!  X( "

А  нам  воно  не  треба.  Хай  виконується  те,  що  є.

Дик воно ж і виконується усіма мафіозними владоінкарнаціями. А от і результат.

f385ead5fe34b170dc12f0e83649418d.gif

Link to comment
Share on other sites

Что тогда говорить про Рошена с Гройсманом? Так низко Украина ещё не падала.

Рошен  з  Гройсманом  УЖЕ!!!  зробили  щось.  Поїдьте  у  Вінницю -  любо  на  місто  глянути. А  що  зробила  Вана  за  ціле  життя?  По  ліжках  совалася,  країною  в  ручному  режимі  управляла.  Кацапських  лазутчиків  по  списках  проводила  до  ВР.  Кабальний  газовий  контракт  підписала,  країну  в  борги  запхала,  а  Гройсман  має  вирулювати.

Де  тут  прибуток  проостому  українцеві?  Де  тут  мій  хосен?

 

Ой.  я  ще  нагадала  собі.  як  вана  продавала  цілий  корабель  металобрухту.  І  його  у  неї  з-під  носа  вкрали. :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Если приложить рядом график заимствования внешних кредитов - то все будет уже не так радостно. Будет понятно, за чей счет чаечка такая щедрая была...

Кредити брав дрищ на поповнення валютних резервів і "лажав" їх в банку, з якої їх і крав разом із своїми "подєльніками".

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дебільне! В 2004-му хряк був прем"єром! І чомусь саме при Юлі-прем"єрові купівельна здатність українців зростал. 

Тому бреши далі, менше трьох місяців залишилося брехати за гроші держбандитів!

Якщо  я  описалася  роком,  то  суті  воно  не  міняє.  Зразу  після  Помаранчевої  революції.  У  2005-му.  Нормальна  людина  зрозуміла  б,  але  то  нормальна.

А  що  в  квітні  пенсію  вже  не  дістану?  Підтверджуєте,  що  вишлють  до  Сибіру,  чи  зразу  на  місці?

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кредити брав дрищ на поповнення валютних резервів і "лажав" їх в банку, з якої їх і крав разом із своїми "подєльніками".

Кредити  президент  не  бере.  У нього  рахунку  немає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рошен  з  Гройсманом  УЖЕ!!!  зробили  щось

Покаж це на графіку постом вище. Будь-яке "зростання" менше середньосвітових темпів насправді є подовженням падіння. А примарафечена колиска Пєті-Вови чи 0,..% відремонтованих за рік автошляхів, то бла-бла для обмежених фанів.

Змінено користувачем Euro
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

При потрохові за кордон виїхало українців більше ніж за його "папередніков". Тому всі потрохки, як і їх папередники - дрищі, це вороги українського народу! А хто 3.14здить за потрошків - той путіноїд!

А  ви  при  кому  по  закордонах  роботи  шукали? 

І  що,  їм  там  погано?  Заробляють  собі  гріш,  присилають  трохи  додому.  вчать  мови,  удосконалюються  як  спеціалісти.  Чого  їм  зле?

Мій  дідо  за  Австрії  і  за  Полщі  теж  їздив  на заробітки  до  Америки  та  Італії:  хату  збудував,  цегольню.  прикупив  поля,  діброви,  великим  газдою  став.  І  тут  прийшли  кацапи.. Юлькині  предки.

Покаж це на графіку постом вище. Будь-яке "зростання" менше середньосвітових темпів насправді є подовженням падіння. А примарафечена колиска Пєті-Вови чи 0,..% відремонтованих за рік автошляхів, то бла-бла для обмежених фанів.

На  графіках  лише  ви  поїхали.  Ніхто  у  ті  графіки  не  зазирає. Я  Вінницю  бачила  і широко  розкрила  рота  від  здивування.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рошен з Гройсманом УЖЕ!!! зробили щось. Поїдьте у Вінницю - любо на місто глянути. А що зробила Вана за ціле життя? По ліжках совалася, країною в ручному режимі управляла. Кацапських лазутчиків по списках проводила до ВР. Кабальний газовий контракт підписала, країну в борги запхала, а Гройсман має вирулювати.

Де тут прибуток проостому українцеві? Де тут мій хосен?

 

Ой. я ще нагадала собі. як вана продавала цілий корабель металобрухту. І його у неї з-під носа вкрали. :gigi:

Мне как-то пофик, что она сделала. И совсем не пофик, что уже натворили Порох с Гросей. Ещё один срок этих грабителей и точно надо собирать вещички и валить куда подальше, если не для себя, то хотя-бы для детей. Не знаю как с Юлей, а с Порошенко Украина точно склеит ласты.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


На  графіках  лише  ви  поїхали.  Ніхто  у  ті  графіки  не  зазирає.
Амінь, Шпилько. Я в курсі, що ви здатні зазирати лише за зачинені двері в Юлі. "Полосочкі" Всесвітнього банку не для вас.
Link to comment
Share on other sites

Красивый шрифт не добавит бреду смысла. 

Это все уже анализировалось многими политологическими спецами

 

Вывод - популистский бред.

зараз він  закидає фейковими :lol2: графіками

Link to comment
Share on other sites

 

 


нема графіків

 

Не. Тему с цифрами чаечка всегда проигрывала. Поэтому, по технологии, после какого-то "поразительного" графика, когда публика начинает к нему присматривается - чаечка пропадает за горизонтом. Гордо - и быстро. ;) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не. Тему с цифрами чаечка всегда проигрывала. Поэтому, по технологии, после какого-то "поразительного" графика, когда публика начинает к нему присматривается - чаечка пропадает за горизонтом. Гордо - и быстро. ;)

або починає молоти щось зовсім не по темі

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вичерпався 

нема графіків :laugh:

Не дочекаєшся. Вже наведені графіки є вичерпним діагнозом пануючої в нас олігархіної моделі. І жодних до них коментів чи спростувань з боку барижних посіпак не надійшло!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не дочекаєшся. Вже наведені графіки є вичерпним діагнозом пануючої в нас олігархіної моделі. І жодних до них коментів чи спростувань з боку барижних посіпак не надійшло!

А нема у них спростувань! Вони, по-жіночому, тільки на емоції тиснуть. Забуваючи при цьому, що чоловіків емоціями не схвилюєш. Особливо, якщо ці емоції вже не перший рік...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А нема у них спростувань! Вони, по-жіночому, тільки на емоції тиснуть. Забуваючи при цьому, що чоловіків емоціями не схвилюєш. Особливо, якщо ці емоції вже не перший рік...

Кому ти треба?

То ти мрієш, щоб тебе схвилювали чиїсь емоції

Ти пишеш лише про вбивства, катування, втішання

Звернись до психотерапевта

Link to comment
Share on other sites

Кому ти треба?

То ти мрієш, щоб тебе схвилювали чиїсь емоції

Ти пишеш лише про вбивства, катування, втішання

Звернись до психотерапевта

Мій "психотерапевт" під боком моя жінка, член ВО "Батьківщина", прапраонучка сестри Шевченка. А якщо нешановна брехуха не вміє правильно читати, то ще раз нагадаю, що я, згідно присяги як офіцер запасу, буду захищати Україну від ворогів, якими є бандити та держбандити що грабують українців. А на спротив ворогам нема обмежень .

Link to comment
Share on other sites

Мій "психотерапевт" під боком моя жінка, член ВО "Батьківщина", прапраонучка сестри Шевченка. А якщо нешановна брехуха не вміє правильно читати, то ще раз нагадаю, що я, згідно присяги як офіцер запасу, буду захищати Україну від ворогів, якими є бандити та держбандити що грабують українців. А на спротив ворогам нема обмежень .

ваша жінка зганьбила ім"я Шевченка

а чому вона є нешановна брехуха?

значить вона ніяка не прапраонучка

 

оце БУДУ ЗАХИЩАТИ не віриться

 

нічого дивного

брехун на брехусі :lol2:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...