Перейти до змісту

Юльки, у вас сьогодні свято! Багіня по ящику!


Citizen UA

Recommended Posts

шо там бабка,а то я не смотрел ее...

 

шо обещает?

Тимошенко нє обєщаєт. Вона висвітлює напрацьовану експертами програму дій. Наприклад, в стислі після 03.06.2019 терміни народний конституційний референдум. За ним в обхід мафіозної зРади зміна виборчої системи до ВР на двохтурову, пропорційну, з прохідним бар'єром 2%. З одночасним загальнонародним обранням очільника виконавчої влади країни.

А про здешевшання газу для населення до 4,25 ти мусив вже чути. Це відбудеться в першу чергу.

Link to comment
Share on other sites

Не дешевий, а без корупційного наповнення.

Если сделать, что я озвучил, будет и МВФ доволен и народ будет гораздо меньше платить. Ведь львиная доля оплат, за воздух. Нормы потребления завышены во много раз. Калорийность минимум в два раза. А коррупционная составляющая, как раз там где возможны манипуляции. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Щаз, юлька дасть вам дешевого газу, як жаба цицьки. )))

Кожен вдома може контролювати ту калорійність, в кожного споживаяча є відповідні прилади та сертифікати на їх використання, щоб можна було подати їх до суду, а  він прийняв їх до розгляду.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Щаз, юлька дасть вам дешевого газу, як жаба цицьки. )))

Кожен вдома може контролювати ту калорійність, в кожного споживаяча є відповідні прилади та сертифікати на їх використання, щоб можна було подати їх до суду, а  він прийняв їх до розгляду.  :)

А  розкажіть  трохи  детальніше,  бо  я  про  таке  перший  раз  чую.  Що  я  можу  в  себе  на  кухні  виміряти  і  чим?

Link to comment
Share on other sites

Бодяжений газ споживають здебільшого не юльки, бо їх від загальної кількості населення, нажаль, поки що меншість.

Ніхто в окремих квартирах калорійність не вимірює, то задорога фіча. Але постачальники газу отримують його не в кубах, а в теплових одиницях. І обраховують для споживачів в кубах, що приведені до теплотворної здатності конкретних партій газу.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не надо дешёвый газ. Надо качественный газ с контролем калорий. И заниженные нормы потребления, что-бы поставщики в очередь выстроились на установку счётчиков.

Собівартість видобутку + транспортування + ПДВ + 20% прибутку на розвиток. А премії керівництву тільки за рахунок здешевлення виробництва! Тобто, не з витрат, а з надпланового прибутку!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко пропонує абсолютно достатні 30% на прибуток.

 Заперечень нема! Ціни на газ впадуть до 1200-1500 грн за 1000 кубів і потреба в субсидіях впаде з 70% родин українців зараз до 2-3%. Але це прикриє корито для дуже багатьох можновладців...

Link to comment
Share on other sites

Тільки антиукраїнська сволота підтримує грабунок українців!

О-о. Так  як  Юлька  грабувала  і  розорювала  бізнес  за  свого  другого  прем'єрства, так  ніхто  з  прем єрів  не  познущався. Кацапка  є  кацапка.

Link to comment
Share on other sites

О-о. Так  як  Юлька  грабувала  і  розорювала  бізнес  за  свого  другого  прем'єрства, так  ніхто  з  прем єрів  не  познущався. Кацапка  є  кацапка.

Бреши більше! За Тимошенко-прем"єром відбувся найбільший ріст життєвого рівня українців. Данні з Держстату я вже наводив багато разів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бреши більше! За Тимошенко-прем"єром відбувся найбільший ріст життєвого рівня українців. Данні з Держстату я вже наводив багато разів.

Мені  той  Держстат  до  одного  місця.  Я  особисто  перераховувала  податок  на  прибуток:  замість  38  тисяч - 250.

І  наші  інвестори  сказали  цьомку-па. Більше  не  треба  нам  українського  бізнесу.  600  людей  залишилося  без  роботи. 

Та  це, очевидно,  був  найбільший  ріст  їхнього  благополуччя,  коли  втратили  хорошу  роботу.  Нє?

 

З  1999  року  аж  по  2007  такого  не  було  при  жодному  прем єрові.

У  2004  р.  теж  масово  закривалися  підприємства  і  ФОПи,  бо  дурочка  почала  мстити  своїм  суперникам,  а  постраждали  прості  люди,  котрі  стояли  на  Майдані. 

Шо  ви  знаєте  крім  своєї  бюджетної  зарплати?  Чи  ви  знаєте,  що  таке  гроші  заробляти?  Як  платити  людям  зарплату  щомісяця?  Як  брати  на  себе  відповідальність?

Бюджетники  задрипані  біля  жіночої  спідниці (читай  задниці).

Link to comment
Share on other sites

 

 


За Тимошенко-прем"єром відбувся найбільший ріст життєвого рівня українців.


Если приложить рядом график заимствования внешних кредитов - то все будет уже не так радостно. Будет понятно, за чей счет чаечка такая щедрая была...
Link to comment
Share on other sites

А поруч ще графік виведення з подачі Юща - Стельмаха народних грошей через банки мафії наприкінці 2008 року.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


А поруч ще графік виведення з подачі Юща - Стельмаха мафіозних грошей через їх банки наприкінці 2008 року.


Та много графиков можно привести. И по подавляющему их большинству будет вывод просто и жесткий - в деле государственного управления Юлия Владимировна Тимошенко - некомпетентна.
Вот просто вот так - не тянет. Валит пругу во всех отраслях. а когда припрут - визжит, обзывается и давит на "врагов".
Link to comment
Share on other sites

А в зєлібоби є такі підстави ставати президентом країни, що балансує на межі розвалу?  

А що саме з наведенних Вами підстав торкається повноваженнь Президента України? Чи Юля, як і всі попередні Президенти, хоче керувати всім, від томоса до розподілу грошових потоків всередені держави?

Link to comment
Share on other sites

А що саме з наведенних Вами підстав торкається повноваженнь Президента України? Чи Юля, як і всі попередні Президенти, хоче керувати всім, від томоса до розподілу грошових потоків всередені держави?

Юля запропонувала ліквідувати дуалізм, а фактично неефективність і безвідповідальність виконавчої влади. І ліквідувати олігархічний контроль над законодавчою.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так, я бачив Криворіжсталь. І одразу їй пробачив, на відміну від мафії з посіпаками.


А я помню одесский припортовый. ;)

И убедился в ее некомпетентности, как государственного деятеля. Просто - дурная наглая баба.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...