Перейти до змісту

Про "ефективних власників" і платників податків


Citizen UA

Recommended Posts

Драти деруть все більше. Але до того ж щомісяця потвори недодають лише одним пенсам 43 млрд. грн. проти рівня 2013 року.

http://uapolitics.com/topic/37913-ekonom%D1%96chne-divo-v%D1%96d-iul%D1%96%D1%97-madur%D1%96vni-potr%D1%96bn%D1%96-ek/?view=findpost&p=1103211

Link to comment
Share on other sites

Драти деруть все більше. Але до того ж щомісяця потвори недодають лише одним пенсам 43 млрд. грн. проти рівня 2013 року.

http://uapolitics.com/topic/37913-ekonom%D1%96chne-divo-v%D1%96d-iul%D1%96%D1%97-madur%D1%96vni-potr%D1%96bn%D1%96-ek/?view=findpost&p=1103211

Проти рівня 2013 року? А надходження до бюджету проти рівня 2013 року тi самi залишились?

Link to comment
Share on other sites

Народ хтось мені може пояснити чому на Заході всі політики обіцяють виростити економіку,збільшити кількість робочих місьць,понизити дефіцит і податки а в Україні обіцяють підняти пенсії
Link to comment
Share on other sites

В Канаді і США колишні наші люди вже не можуть збагнути, як то жити в країні з душовим ВВП нижчим від їхнього у 17 разів. Причому ситуація така склалася, підтримується і плекається безперервно з 91 року правлячою в Україні мафією. Їй пох на економіку взагалі, бо статки бариг формуються зовсім не як в цивілізованому світі, а у наслідку корупційного перерозподілу залишків економіки. Яке збільшення кількості робочих місць? Зайві люди від них втікають з профітом(!) для них - плюс ярд баксів щомісяця до неньки від заробітчан. Всі їх реформи - блеф. Заради запуску відновлення економіки до управління мають прийти їх вороги. А прискорене підняття статків людей хоча б до мінімально прийнятного рівня за рахунок скорочення тіньових статків мафії, лише сприятиме економіці в цілому.

Link to comment
Share on other sites

Народ хтось мені може пояснити чому на Заході всі політики обіцяють виростити економіку,збільшити кількість робочих місьць,понизити дефіцит і податки а в Україні обіцяють підняти пенсії

Потому-что основной избиратель, это пенсионеры.
Link to comment
Share on other sites

Народ хтось мені може пояснити чому на Заході всі політики обіцяють виростити економіку,збільшити кількість робочих місьць,понизити дефіцит і податки а в Україні обіцяють підняти пенсії

Бо нашій иліті насрати на Україну та українців. Їх мета - награбувати і втекти до "цивілізованих" країн. Тому і нищать виробництво, особливо високотехнологічне, знищують науку та освіту, а з медицини зробили годівницю. Результат - офіційно населення України скоротилося до 41 мільона, а неофіційно - до 35! Бо иліті потрібна земля, яку можна також продати. Тому питання стоїть просто: чи українці знищать олігархів, чи олігархи знищать Україну!

Link to comment
Share on other sites

Я оце якось не вважав за потрібне навіть казати про наступну економічну аксіому: олігархи зазвичай найгірші платники податків, але найбільше схильні до ухиляння від іх сплати - гроші дозволяють мати потужну юридичну і корупційну підтримку, що робить кримінальне переслідування олігархів архиважкою справою. Це ж повинно бути зрозумілим навіть двірнику B-)  І в сенсі НЕсплати податків "ефективні власники" з олігархату дійсно ефективні.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я оце якось не вважав за потрібне навіть казати про наступну економічну аксіому: олігархи зазвичай найгірші платники податків, але найбільше схильні до ухиляння від іх сплати - гроші дозволяють мати потужну юридичну і корупційну підтримку, що робить кримінальне переслідування олігархів архиважкою справою. Це ж повинно бути зрозумілим навіть двірнику B-)  І в сенсі НЕсплати податків "ефективні власники" з олігархату дійсно ефективні.

 

Дякую кеп. І окремо дякую за те, що виділяєш болдом свої откровення   :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дякую кеп. І окремо дякую за те, що виділяєш болдом свої откровення   :D

От полюбляю я ввічливих людей, що щиро вдячні за розумну думку співрозмовнику :tu:

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То Юля теж плекала?

Вона пручалася  http://uapolitics.com/topic/37913-ekonom%D1%96chne-divo-v%D1%96d-iul%D1%96%D1%97-madur%D1%96vni-potr%D1%96bn%D1%96-ek/?view=findpost&p=1103249 ,за що її і жерли весь час І зараз процес триває.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...