Перейти до змісту

Гриценко . Його команда бачить генеральним прокурором ...


Elguider

Recommended Posts

Віктор  Чумак .

 

 

Про розширення, зміцнення та єднання.....
 
Сьогодні об 11-й годині у Дніпрі кандидат в Президенти Анатолій Гриценко представить людину, яка після його обрання буде очолювати СБУ. Це Віктор Трепак. Це саме той генерал, за ініціативи якого були затримані та задокументовані «діамантові прокурори». Саме через це ПОП і прибрав його зі служи. 
 
Це перший такий випадок в історіі українських президентських виборів, коли кандидат представляє членів своєї команди під час кампанії. 
 
А сьогодні вранці, в штабі,  я представив нового, надзвичайно розумного і чарівного свого заступника. Вірніше заступницю - Svitlana Zalishchuk. Світлана відповідатиме за міжнародні відносини та міжнародну політику.       
 
Це реальне підсилення. Це реальне обєднання.  Це реальна команда.
 
#Чесних_більше      #мінятипотрібновсе
Link to comment
Share on other sites

Грядёт дуель ;)

 

Юрий Луценко потребовал, чтобы кандидат в президенты Анатолий Гриценко в течение 24 часов принес свои извинения за слова о семье генпрокурора

Среда, 30 Января 2019, 13:27
Свое заявление Луценко опубликовал в Facebook.
"Я всегда считал недопустимым использовать семьи в целях политической дискредитации. Но сегодня узнал, что кандидат в президенты Гриценко, пытаясь ответить на вопрос Гордона о причинах его неучастия в АТО, заявил, что война давно бы закончилась, если бы я не скрывал сына от фронта. Даю 24 часа "честном" полковнику для извинения", - заявил Луценко.
При этом генпрокурор сообщил, что его сын пошел в 2014 на фронт добровольцем и служил солдатом 2 орудия 1 огневого взвода 2 батареи 1 гаубичного дивизиона 55 Запорожской бригады.
"И пока бравый экс-Министр обороны заявлял, что призыв его сына является наказанием за гражданскую позицию, мой Саша вместе с побратимами вел огонь по противнику из-под Песок в ходе обороны ДАПа. Не считаю это чем-то особенным. Это - обязанность каждого гражданина своей страны. Но понятие чести у меня и моего сына совсем другие, чем у этого г...", - заключил генпрокурор.

Link to comment
Share on other sites

)))) ре зу ль тат)))))

 

результату "служби" не має. ну корім просирання бюджету і плодіння ще кількох мільйонів "льготників" з калчаковських франтов)))

 

держава-імітація . 


що не дотримується Конституції України


бантустан

Link to comment
Share on other sites

Гриценко ведет себя недостойно

Це  не  то  слово.  Це  просто  нижче  плінтуса.  Десь  вранці  побачила  анонс,  що  Гриценко  пояснив,  чому  не  був  в  АТО.  І  це  таке  пояснення? 

Це  може  він  про  того  сина Луценка,  що  тяжко  хворий? 

Ото  бугай.  І  він  ще  в  прези  преться.  Знає,  що  не  пройде,  але  треба  нагадити  якомога  більше. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

толік як завжди - язик живе окремо від мозку, а ще 2 місяці виборчої кампанії :fp1:

І  це  потенційний  головнокомандувач  стверджує,  що  пошли  Луценко  на  війну  сина,  війна  закінчиться?

То  значить,  якщо  він  стане  презом - то  на  другий  день  його  синочок  мав  би  вже  бути  у війську,  а  післязавтра  ми  будемо  святкувати  перемогу.  Ура!.

І  хтось  за  таке  чувирло  хоче голосувати?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І  це  потенційний  головнокомандувач  стверджує,  що  пошли  Луценко  на  війну  сина,  війна  закінчиться?

То  значить,  якщо  він  стане  презом - то  на  другий  день  його  синочок  мав  би  вже  бути  у війську,  а  післязавтра  ми  будемо  святкувати  перемогу.  Ура!.

І  хтось  за  таке  чувирло  хоче голосувати?

 

Дрищі точно не будуть голосувати. Але є й добра новина - їх менше одного відсотка  :D

Link to comment
Share on other sites

І  це  потенційний  головнокомандувач  стверджує,  що  пошли  Луценко  на  війну  сина,  війна  закінчиться?

То  значить,  якщо  він  стане  презом - то  на  другий  день  його  синочок  мав  би  вже  бути  у війську,  а  післязавтра  ми  будемо  святкувати  перемогу.  Ура!.

І  хтось  за  таке  чувирло  хоче голосувати?

 

Це ще квіточки, побачите, що він буде свистіти через місяць. він завжди себе так поводить, просто багато хто про це вже не пам'ятає

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це ще квіточки, побачите, що він буде свистіти через місяць. він завжди себе так поводить, просто багато хто про це вже не пам'ятає

Та  тепер  то  вже  не  пройде,  не  та  гонка.  Та  й  вчора  нарід  його  вже  практично  розіп яв.  Короче  реквієм.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  тепер  то  вже  не  пройде,  не  та  гонка.  Та  й  вчора  нарід  його  вже  практично  розіп яв.  Короче  реквієм.

 

заздрю вашому оптимізму. в нас законом не заборонено бути ані ідіотом, ані тупим п.здуном. багато чого ще побачите

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

заздрю вашому оптимізму. в нас законом не заборонено бути ані ідіотом, ані тупим п.здуном. багато чого ще побачите

Толік боїться цієї передвиборчої кампанії

Скоріш то його Юля хоче стати першою леді, а Толік цього зовсім не хоче

Link to comment
Share on other sites

Хоня, Шпілька, вам персональний прєвєд від Грица, який #розпродаврозікравбронікиівсьотакоє  :fuck:

 

Перед Вами свіже рішення суду, за моїм позовом до Бригинця, депутата фракції БПП (ще раз - БПП!), яким отой їхній бруд проти мене (знищив, розпродав) визнано НЕДОСТОВІРНИМ і таким, що принижує мою честь, гідність і ділову репутацію. Бригинця суд змушує спростувати поширений проти мене бруд і стягує з нього на мою користь судовий збір.

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

І  хто  за  національністю  цей  Апаршин?   Судячи  з  акценту,  не  трудно  здогадатися.  Мабуть,  теж  МП. :shuffle:

ложкін  клімкін (  з жінкою  кацапкою )  на  стелю  не  давлять ,  бо  вони ж  з  вашої  сєкти 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ложкін  клімкін (  з жінкою  кацапкою )  на  стелю  не  давлять ,  бо  вони ж  з  вашої  сєкти 

Ще  й  як  давлять.  Тому  я  ніколи  не  казала,  що  Петро -  мій  президент.  Але  усі  інші  набагато гірші  і  що  головне -  небезпечніші.

Link to comment
Share on other sites

Ще  й  як  давлять.  Тому  я  ніколи  не  казала,  що  Петро -  мій  президент.  Але  усі  інші  набагато гірші  і  що  головне -  небезпечніші.

Насправді, для України є найнебезпечнішим її лохторат, який щодня споживає ТВ-лайно і заміряє черепи її громадян

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Насправді, для України є найнебезпечнішим її лохторат, який щодня споживає ТВ-лайно і заміряє черепи її громадян

ну так чьотко про себе ще ніхто не казав :consul:

скільки черепів за сьогодні заміряв? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA,

Прозоро,  так  прозоро. 

Золоті  Толікові  слова. 

Правда,  не  особливо  цікавлять    особи,  котрих  представляє,  бо  ні  їм,  ні  йому  нічого  не  світить.  А  от  джерело  своєї  кампанії  хай  би  розкрив.  Може  якраз  йому  б  щось  додалося.

Спочатку  спонсори,  а  потім  усе  решта.
 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...