Перейти до змісту

Накину


coolzak

Recommended Posts

Юля не буде президентом.Принаймі Зах.Україна їй не світить.

Це на основі розмов з родиною і друзями

В.Зеленський має вищі електоральні показники серед виборців Півдня та Сходу, у Києві – ділить першість з П.Порошенком, на Донбасі – з Ю.Бойком. Ю.Тимошенко лідирує у Центрі та на Півночі, на Заході – поділяє лідерську сходину з діючим Главою держави. Останній – лідер симпатій серед виборців Галичини.  ;o

http://ratinggroup.ua/research/ukraine/monitoring_elektoralnyh_nastroeniy_ukraincev_yanvar_2019.html

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

В.Зеленський має вищі електоральні показники серед виборців Півдня та Сходу, у Києві – ділить першість з П.Порошенком, на Донбасі – з Ю.Бойком. Ю.Тимошенко лідирує у Центрі та на Півночі, на Заході – поділяє лідерську сходину з діючим Главою держави. Останній – лідер симпатій серед виборців Галичини. ;o

http://ratinggroup.ua/research/ukraine/monitoring_elektoralnyh_nastroeniy_ukraincev_yanvar_2019.html

Галичане из Закарпатья экспортировали региональные идеи.
Link to comment
Share on other sites

з  Порошенко  Україна  й  далі  буде  деградувати

До останнього місця в Африці? але ж там немає зими і цієї прогнилої інфраструктури, з якою щось треба робити, аби вона нас не повбивала. Тобто, резервів для подальшої відносно безпечної деградації тут вже майже нема.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Еллада исчезла. И мир не налетел на земную ось.  Все что имеет начало имеет и конец

hqdefault.jpg

 

 так  я  вважаю  що  без  порошенко  Україна  буде  .   Розумію  істенику  ірочєк  ,  геращенок  луценчих     

 

Це  теж  очевидно -  програє  рошен  у них  прямий   шлях  на звалище  .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До останнього місця в Африці? але ж там немає зими і цієї прогнилої інфраструктури, з якою щось треба робити, аби вона нас не повбивала. Тобто, резервів для подальшої відносно безпечної деградації тут вже майже нема.

  

   ну  голодомору  доки  ще  не  буде  . Але  про  те  що  й  розвитку  немає  ,  або як  і  є  -  то  темпи  добрі  в  корпорацій  типу  ДТЕК    чи Рошен . Корпорація  Держава  -  вся  в  боргах .  

Link to comment
Share on other sites

  Але  з  Порошенко  Україна  й  далі  буде  деградувати . 

Хто  хоче  деградувати,  той  деградує.  Але  є  на  щастя  такі,  що  вміють  не  деградувати.

А Юлькіну  облуду  навчилися  вже  розпізнавати  не  лише  на  Західній  Україні.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

   ну  голодомору  доки  ще  не  буде  . Але  про  те  що  й  розвитку  немає  ,  або як  і  є  -  то  темпи  добрі  в  корпорацій  типу  ДТЕК    чи Рошен . Корпорація  Держава  -  вся  в  боргах .  

Борги держави означають нездатність навіть підтримувати поточний стан, тому що деградація інфраструктури вже переходить усі межі безпечної експлуатації. Це торкається навіть тих, хто добровільно заплющив очі. Водогони, теплотраси, каналізаційні колектори рвуться скрізь щодня, а грошей на їх оновлення - нуль.

Щодо голодомору - для декого він вже фактично настав. Отримувачам пенсій 1,5 - 2 тис. не лише тістечка не з'їсти з ковбасою. В них взагалі не йдеться про будь-яке прийнятне харчування. А лікування зовсім недоступне. І ситуація з цим обвалилася саме в останні 5 років.

Link to comment
Share on other sites

Борги держави означають нездатність навіть підтримувати поточний стан, тому що деградація інфраструктури вже переходить усі межі безпечної експлуатації. Це торкається навіть тих, хто добровільно заплющив очі. Водогони, теплотраси, каналізаційні колектори рвуться скрізь щодня, а грошей на їх оновлення - нуль.

Щодо голодомору - для декого він вже фактично настав. Отримувачам пенсій 1,5 - 2 тис. не лише тістечка не з'їсти з ковбасою. В них взагалі не йдеться про будь-яке прийнятне харчування. А лікування зовсім недоступне. І ситуація з цим обвалилася саме в останні 5 років.

Борги  держави  означають,  що  був  мотлох,  який  ті  борги  наробив.  І  усі  консеквенції -  то  з  тієї  ж  опери.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хто  хоче  деградувати,  той  деградує.  Але  є  на  щастя  такі,  що  вміють  не  деградувати.

А Юлькіну  облуду  навчилися  вже  розпізнавати  не  лише  на  Західній  Україні.

та Ви ж знаєте, пані Шпилько

про деградацію говорить деградований

про оптимізм говорить оптиміст

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ще.

Дивлячись на кандидатів думаю купа народу в Україні приймає рішення виїхати і то пошвидше а ті хто туалети миє лишній раз переконуються що правильно зробили поїхавши за ковбасою

Link to comment
Share on other sites

І ще.

Дивлячись на кандидатів думаю купа народу в Україні приймає рішення виїхати і то пошвидше а ті хто туалети миє лишній раз переконуються що правильно зробили поїхавши за ковбасою

А  чим  воно  там  краще  туалети  мити?

Link to comment
Share on other sites

І ще.

Дивлячись на кандидатів думаю купа народу в Україні приймає рішення виїхати і то пошвидше а ті хто туалети миє лишній раз переконуються що правильно зробили поїхавши за ковбасою

К гадалке не ходи.
Link to comment
Share on other sites

А  чим  воно  там  краще  туалети  мити?

можете запитати по сусідах.Я впевнений що повно доокола таких в кого виїхали .Щодо повернення то з десь 20 близьких друзів і родини хто виїхав вернулась одна сімя яку депортували .Сам ніхто
Link to comment
Share on other sites

можете запитати по сусідах.Я впевнений що повно доокола таких в кого виїхали .Щодо повернення то з десь 20 близьких друзів і родини хто виїхав вернулась одна сімя яку депортували .Сам ніхто

 

Принаймні 8 з 10 українців, які працюють в Польщі, прагнуть змінити країну, а не заробити грошей

80% опитаних заявили, що переїхали до Польщі не просто заради більших заробітків,

а щоб повністю змінити своє життя, в тому числі, через зміну країни проживання. 

Результати опитування від Personnel Service: https://ceo.com.pl/chca-zmienic-kraj-bardziej-niz-zarobic-przyznaje-tak-8-na-10-ukraincow-pracujacych-w-polsce-72544

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

можете запитати по сусідах.Я впевнений що повно доокола таких в кого виїхали .Щодо повернення то з десь 20 близьких друзів і родини хто виїхав вернулась одна сімя яку депортували .Сам ніхто

Нема  в  мене  таких  ні  рідних,  ні  знайомих,  щоб  десь  туалети  мили.  Сусіди  якийсь  час  жили  в  Ізраїлі  і  повернулися.  Живуть  з  сином  у  Львові,  дочка  в Празі - очевидно  вийшла  заміж.  Але  то  євреї.

Один  лише  син  куліжанки  виїхав  до  Німеччини  і  там  осів.  Дочка  повернулася.

Дехто  з  далеких  рідних  їздить  до  Чехії,  Польщі  на  тимчасові  роботи,  але  без  мрій  про  осідлість  там.

Мій  син  розійшовся  з  дівчиною (було  велике  кохання),  бо  вона  з  батьками  виїхала  до  Італії  і  тягнула  його  туди.  Він  на  це  не  погодився,  бо  не  хотів  там  стати  якимось  умовним  -миєм. 

Дає  собі  раду  тут.  Другий  син -  ні  в  яку.  Я  хотіла,  щоб  поїхав  по  науковій  програмі  до  Австрії -  і  він  і  його  дружина  категорично -  ні  і  все!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Принаймні 8 з 10 українців, які працюють в Польщі, прагнуть змінити країну, а не заробити грошей

80% опитаних заявили, що переїхали до Польщі не просто заради більших заробітків,

а щоб повністю змінити своє життя, в тому числі, через зміну країни проживання. 

Результати опитування від Personnel Service: https://ceo.com.pl/chca-zmienic-kraj-bardziej-niz-zarobic-przyznaje-tak-8-na-10-ukraincow-pracujacych-w-polsce-72544

Якщо  вони  десь  зі  Сходу,  з  малих  містечок,  то  можливо.

Зі  Львова  4-та хвиля  виїхала  в  90х,  тепер  їдуть  на  навчання  і  на  тимчасові  роботи.  Очевидно,  що  хтось  лишається.  Щоб  хотіли  принципово поміняти  Львів  на  Польщу,  то  щось  слабо  уявляється.

 

Але...

В  90-х  за  Кравчука  і  Кучми  виїхало  за  межі  України -  7  млн.  І  ніхто  не  верещав  і  не  рвав  волосся на  голові.

Тепер  виїхало  1  млн,  від  сили  півтора.  І  катастрофа!  І  все  лише  тому,  що  Тимошенко  нагнітає,  бо  хоче  споганити  нинішню  владу  і  грає  на  почуттях  молоді,  підштовхуючи  їх  до  виїзду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В умовах війни - так.

То я як з  якого  боку  подивитися.  Вони  присилають  в  Україну  гроші,  багато  грошей.  І  це  дає  країні  в  умовах  війни  таки  вижити.

Не  можу  стверджувати,  що  в  Україні  від  них  було  б  більше  користі.  А  Ви?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля не буде президентом.Принаймі Зах.Україна їй не світить.

Це на основі розмов з родиною і друзями

це добре. Бо це правильно

Ще б Київ не підвів. Бо там поки що складності- то Юля на першому місці( а Порох на другому ), то за Зелю там починають дівки мутити , судячи по сюжети російської редакції "Свобода" ( їй правда, вірити- себе не поважати, але проблема, скоріше за все, існує ) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...