Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

у тебе є розкручений акк на твітері або інших соц мережах? чи ти телевізійна чи радіо зірка? не думаю. тому все що залишається то споживати.

 

Я про це все думаю задовго до того як бачу подібне на інших джерелах......... Тому я і кажу, що не їм, а генерую...... 

Link to comment
Share on other sites

Я про це все думаю задовго до того як бачу подібне на інших джерелах......... Тому я і кажу, що не їм, а генерую......

про нацистів почали впроваджувать багато років тому. я вже казав подивися фільм The Purge. свідомість формують поступово, таким чином щоб люди потім казали що то їхні власні думки.

то що ти бачиш то є результат кропітливої роботи що розпочалася ще при совку, анжела девіс, чорні пантери та інше.

Link to comment
Share on other sites

Идея Русской Весны тоже не в 2014м родилась. а впервые была озвучена на Селигере в 2008м. Так что оно все так делается. Постепенно.

 

Так відразу після організації грузинської кампанії стало ясно що чекає крим.....

Link to comment
Share on other sites

"they are going to eat our lunch"

 

В отношение Китая эту фразу сказал не Трамп. Ее сказал Байден после двухчасового разговора с Си.

 

Также президент выразил свою обеспокоенность:

— нечестной торговой политикой Китая

— отсутствием транспарентности Пекина в отношении короновируса

— милыми глупостями в виде концлагерей для уйгур, новой "демократией" в Гонконге и дружелюбной политикой в отношении Тайваня.

 

До этого президент США назвал Си "разбойником" и пообещал возглавит международную кампанию по "нажиму, изоляции и наказанию" Китая.

 

Демократы начинают тихо акуевать и угрюмо жрать свои синие кепки:)

Я начинаю любить дедушку Джо. Дай ему бог здоровья:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

"they are going to eat our lunch"

 

В отношение Китая эту фразу сказал не Трамп. Ее сказал Байден после двухчасового разговора с Си.

 

Также президент выразил свою обеспокоенность:

— нечестной торговой политикой Китая

— отсутствием транспарентности Пекина в отношении короновируса

— милыми глупостями в виде концлагерей для уйгур, новой "демократией" в Гонконге и дружелюбной политикой в отношении Тайваня.

 

До этого президент США назвал Си "разбойником" и пообещал возглавит международную кампанию по "нажиму, изоляции и наказанию" Китая.

 

Демократы начинают тихо акуевать и угрюмо жрать свои синие кепки :)

Я начинаю любить дедушку Джо. Дай ему бог здоровья :)

чекай, а як же китайський агент? З табору трампістів про "китайського" Байдена був стійкий наратив

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...