Перейти до змісту

Фігасе!


Euro

Recommended Posts

А от здавалося б - пожежа у Парижі!  :pardon:

 

Є такий старий анекдот.

 

Бігає чукча по вокзалу і постійно звертється до оного і того ж провідника: "Изівінітє, а етот поєзд ідьот через Армавір?"

 

На що отримує щоразу одну й ту ж саму відповідь: "Нєт етот поєзд нє ідьот чєрєз Армавір"

 

На десятий раз првідник скаженіє у відповідь: "Єтот поєзд ідьот нахуй!!!!"

 

А чукча йому: "А єто чєрєз Армавір?" 

 

 

Отак і наші упороті зелефоби...  :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Про зелефобов и собор есть анекдот.

Пошел бандеровец в марте в Днепре купаться. Коснулся воды пальцем ноги:

- брррр. Ууу, москали кляти...!

 

Все логічно. Бо витоки Дніпра у рашці, десь біля Смоленська  :gigi:  

Link to comment
Share on other sites

Ви вже дотринділись, посол Франції офігіває з порохоботського лайна :(

 

6fe4d68e8ed7.png  ljgbplsdczljgbplsdczljgbplsdcz

 

дотриндівся я, а згоріло в них ?

трохи дивна логіка

 

ЗІ. а посол Франції принципово офігіває російською ?

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

дотриндівся я, а згоріло в них ?

трохи дивна логіка

 

ЗІ. а посол Франції принципово офігіває російською ?

Порошки, ви дійсно всі хворі на голову? Посол міг ще французською написати, але тоді ви не зрозумієте нічого і скажете, що то роса  :lol2:

 

То що порохобот Березовець написав свій дебільний пост на кацапський, вас не збентежило? Вам посол вперся в око! :fp1:

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

 


Порошки, ви дійсно всі хворі на голову?

Не  знаєш,  чи  сміятися  з  вас,  чи  плакати  з  розпуки.  Ви  ще  на  весь  світ  рознесіть  приватні  "приколи"  про  Зеленського..

Хоча.  може  як  дорветься,  то  його  дійсно  на  гарматний  постріл  нікуди  не  підпустять.  :gigi:

Ото  взяв  собі  каманду  глупу.  Я  б  таких  порозганяла. 

Link to comment
Share on other sites

Не  знаєш,  чи  сміятися  з  вас,  чи  плакати  з  розпуки.  Ви  ще  на  весь  світ  рознесіть  приватні  "приколи"  про  Зеленського..

Хоча.  може  як  дорветься,  то  його  дійсно  на  гарматний  постріл  нікуди  не  підпустять.  :gigi:

Ото  взяв  собі  каманду  глупу.  Я  б  таких  порозганяла. 

Поплачте, заспокоює нерви! ;)

Приколів про ЗЕ одиниці, все решта - фейкове лайно, яке ви порохоботи щедро накидаєте на вентилятор.

Як буде Зе президентом, то будуть приймати всюди, можете не сумніватись.

Про розумну команду Порошенка не хочете поговорити, згадати Гонтареву, сімейство Луценків, Гладковського і ще багато-багато розумнях?

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Про розумну команду Порошенка не хочете поговорити, згадати Гонтареву, сімейство Луценків, Гладковського і ще багато-багато розумнях?

Оточення  Порошенка  мене  не  вдовільняє,  але  я  не  хочу  ще  гіршого. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У порохоштабі вирішили "нову методичку" розповсюдити та вистрілили собі у ногу як завжди

 

Цікаво як це все корелюється з вчорашнім спічем Гетьмана де він розповідав, що молиться за жертви?

 

57154903_2937433246268601_91385650729168

57798604_2937433406268585_43489959702440
57247023_2937433542935238_55508557624455

57072567_2198437793546000_12082922788214

56990175_10218201330694975_1587910054269
57029001_10218201331614998_7130021241825

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Порошки, ви дійсно всі хворі на голову? Посол міг ще французською написати, але тоді ви не зрозумієте нічого і скажете, що то роса  :lol2:

 

То що порохобот Березовець написав свій дебільний пост на кацапський, вас не збентежило? Вам посол вперся в око! :fp1:

 

я відповідаю тільки за свої слова. мені не зрозуміло, чому пані посол обурюється російською

березовця в цю гілку притягнув не я і мені пох, що він написав, якщо чесно.

Link to comment
Share on other sites

я відповідаю тільки за свої слова. мені не зрозуміло, чому пані посол обурюється російською

березовця в цю гілку притягнув не я і мені пох, що він написав, якщо чесно.

Він може написати на своїй рідній мові, або на будь-який зручній для нього, ніхто його в цьому не обмежує.

Посол НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати українську, так зрозуміліше?

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він може написати на своїй рідній мові, або на будь-який зручній для нього, ніхто його в цьому не обмежує.

Посол НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ знати українську, так зрозуміліше?

 

от і писала би на рідній, мене це цілком влаштовує.

так зрозуміло ?

Link to comment
Share on other sites

от і писала би на рідній, мене це цілком влаштовує.

так зрозуміло ?

А хто питає, що Вас влаштовує? :fp1: Дивні ви, порохоботи, створіння, мабуть і Сонце обертається навколо Вас? :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А хто питає, що Вас влаштовує? :fp1: Дивні ви, порохоботи, створіння, мабуть і Сонце обертається навколо Вас? :lol2:

 

що це за дитячий іпанатізм ? :lol2:

якщо ви не хотіли нічого в мене питати, то якого буя товчете тут воду у ступі ?

я вас не зачіпав

Link to comment
Share on other sites

Жалко Собор... теперь лет 30 восстанавливать будут. Если вообще захотят...Очень плохой знак для западных, да и вообще всех христиан...

 

Собор спасли. Пострадала только крыша. Внутри ничего не повреждено и не сгорело. 

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Собор спасли. Пострадала только крыша. Внутри ничего не повреждено и не сгорело. 

 

Там на ту крышу 200 миллионов найти не спромоглысь...а уж теперь и подавно никто бабла не даст.

Специалисты оценивают, что на восстановление уйдут дестяилетия.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там на ту крышу 200 миллионов найти не спромоглысь...а уж теперь и подавно никто бабла не даст.

Специалисты оценивают, что на восстановление уйдут дестяилетия.

Я думаю это хитрый поджог. Два бизнесмена уже дали 300млн. Франция объявила сбор пожертвований на восстановление. Думаю, соберут миллиард до конца месяца. И волки сыты и бюджет не дал ни копейки. Профит, бля.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю это хитрый поджог. Два бизнесмена уже дали 300млн. Франция объявила сбор пожертвований на восстановление. Думаю, соберут миллиард до конца месяца. И волки сыты и бюджет не дал ни копейки. Профит, бля.

LVMH + famille Arnault - 200

Famille Pinot - 100

Total - 100

L'Oréal + famille Betencourt - 200

600 000 000 Euros dans les premiers 24h.

В перші 24 години після пожежі, французські "олігархи" вже зібрали 600 мільйонів евро на реставрацію. Ще обіцяють 60-100 лямів з місцевих бюджетів, ну і народ скинеться трошки.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...