Перейти до змісту

Савченко и Рубана освободили !


кноп

Recommended Posts

Шо так? Процеси будуть резонансні.

Карма дорожча...

Я й так жалкую, що приперся на форум як і до Європи взагалі. Задуха, сморід, відчуття массового божевілля перед Армагеддоном. А я ще пару років на цьому світі без купання в лайні й крові пожити хочу. Ласкавий теплий океан та надвечірній легкий бріз, пару годин вічної музики, книг та фільмів на день - все, що мені на цьому світі треба.  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Остання відповідь

Приперся, бо не міг задовільнятися одним лише бризом з кінухою!  :)  Чи не так?

Не тому... Зобов'язання перед людьми, які стільки років на мене працювали. Не хотів їх залишати от так ... Без певності у майбутньому. Власне тому всі ці два роки "бриз і кінуха" були не завжди в радість. Стара курва совість було вечорами підгризала. Тепер, наче все залагоджено  :) От подивлюсь фінал шоу до кінця і якомога швидше  - домов -  до бризу й музики...Я б і сьогодні поїхав, але поки не заплачено по всіх рахунках. 

А комусь із Зебілом жити!

Ну точно не тобі  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:))))))) Пардон мадам. С зомби разговаривать бесполезно. Когда с вам морок спадет, тогда и погутарим. А сейчас мой холодильник более вменяем чем вы. Пройдитесь по всему что вы за последние две недели сюда написали и гляньте на это со стороны.

Может человек в здравом уме такое выдавать в эфир?

 

 

Ти вже взагалі з головою не дружиш

я тут кілька днів після бану

 

Іди кульок скрути, курни вже своєї забористої трави

тобі допомагає:-))))

 

а то щось небо розвидняється над Канадою

не дай йому розвиднитись

:-))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Конституційний суд за скаргою Надії Савченко визнав неконституційним положення Кримінального процесуального кодексу, за яким її арештували.
Про це "Українській правді" повідомило джерело в КС.
Рішення ухвалене у вівторок, 25 червня. За нього проголосували 10 суддів.
Відповідне положення міститься в ч. 5 ст. 176 КПК і передбачає, що до підозрюваних в тероризмі не може бути м'якішого обмеження, ніж тримання під вартою.
Свою скаргу до КС Савченко направила у травні 2018 року.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...