Перейти до змісту

чому немає інсайду про зеленку й порох?


S.Brant

Recommended Posts

Раніше на ФБ у Мустави та інших з'являлась   інфа, написана алегорична- щось там про вино та інші алкогольні, наприклад, лікеро-горілчані вироби. Або про цукерки та інші солодощі...

Зараз не бачу по форумах. На ФУПі Сарія стрибає, пише, що в зеленки 72%. Інші йому не вірять

Link to comment
Share on other sites

Явка на 11-00, данные от 194 округов из 199.

Сегодня 18.04%, 31 марта была 16.65%. То есть сейчас выше на 1.39%.

Изменение явки по сравнению с первым туром по некоторым областям:

Южные и восточные
Днепропетровская +3.37%
Донецкая +2.69%
Запорожская +3.88%
Луганская +2.11%
Николаевская +3.95%
Одесская +2.69%
Харьковская +2.56%
Херсонская +3.18%

Западные
Волынская -0.81%
Ивано-Франковская -0.7%
Львовская -0.26%
Ровенская -0.27%
Тернопольская -0.86%

 

По данным экзитполов на 11 часов: 

75.8 на 24.2

Link to comment
Share on other sites

Колись і Пєця тішився зі свого проценту на виборах, тепер буде Вовочка тішитися

 

Але Вові легше, бо 1+1 промиватиме голови пересічним, чому презик не винний, а винні врагі вокруг, тому їх треба к ногтю

 

Якийсь час діятиме, а тоді бабахне, коли маса зрозуміє, що її кинули

 

Дай Боже, щоб держава встояла

Link to comment
Share on other sites

На 13:00 ситуация вроде такова 72,5 на 26....

Та вже й це радує. Видно, спершу пішло старше покоління, а вони як діти. Я на зупинці з ними зчепився, хоча абсолютно не планував це. Але ці тварюки тупоголові влаштували такий галас, як  на пташиному базарі, й язик мій сам почав на них кричати. Капець, їм дали безкоштовні ліки, підняли нарешті пенсії хоч до якогось пристойного рівня- а вони все одне уже не можуть бути людьми

 

Плюс додатковий бонус тепер з'являється- чим більше проголосують за Пороха, в умовах 4-річного поливання ( перший рік таким не був ) брудом по ТБ- тим більше у нас людей, на яких не впливає пропаганда

Link to comment
Share on other sites

Колись і Пєця тішився зі свого проценту на виборах, тепер буде Вовочка тішитися

 

Але Вові легше, бо 1+1 промиватиме голови пересічним, чому презик не винний, а винні врагі вокруг, тому їх треба к ногтю

 

Якийсь час діятиме, а тоді бабахне, коли маса зрозуміє, що її кинули

 

Дай Боже, щоб держава встояла

Разочарования не будет, потому-что он особо ничего и не обещал.
Link to comment
Share on other sites

Разочарования не будет, потому-что он особо ничего и не обещал.

То ви кажете, що є програма, то- фактично, коли переходите на "я вам нічаво нє должан!" ,- кажете, що- ні. 

Є ряд програмових обіцянок, є обіцянки, дані на параді "експертів" на каналі 1+1,  ток-шов "Право на владу"

Можу перелічити. Там є купа цікавих пунктів- ринок землі, європейські зарплати й пенсії, страхова медицина, обіцянка піти через 5 років без перевиборів, зробивши іншу країну... Всього навіть не назвеш... Суд присяжних, взагалі судова реформа... І з цього він практично ні хера не зробить. А електронку почала робити ще попередня влада. Тож навряд чи це на когось справить враження

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Зелёный авокадо по 72,5

Шоколадные конфеты по 26

 

Скорее всего, как и в первом туре, конфеты подорожают немного. Но акционных скидок авокадо не будет.

Хіба що в окремих регіонах. Подивимось, як буде в Галичині, Києві, на Волині, на Поділлі

Link to comment
Share on other sites

Разочарования не будет, потому-что он особо ничего и не обещал.

О, да. И будет ВАЗ жить долго и счастливо, править народом, а народ будет его любить и петь песни.

 

писи

 

Родители Зеленского проголосовали в Кривом Роге. После волеизъявления отец кандидата в президенты пообщался с журналистами.

Родители кандидата на пост президента Украины: отец - Александр Семенович и мать – Римма Владимировна проголосовали на избирательном участке №493 33-го округа в Кривом Роге, сообщает местный телеканал Рудана.

 

После голосования отец Зеленского рассказал журналистам: "Не только нам будет хорошо, а Украине тоже", мать кандидата в президента добавила: "В Украине все изменится".

Link to comment
Share on other sites

Дані збігається з результатами опитувань про дружбу з Росією. Так що це є наслідком не лише поливання Пороха брудом на українських каналах, але й роботи російської пропаганди. Ну, й зворотнім ходом маятника 2014 року не можна знехтувати, як природним процесом

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

То ви кажете, що є програма, то- фактично, коли переходите на "я вам нєчиго нє должан!" ,- кажете, що- ні.

Є ряд програмових обіцянок, є обіцянки, дані на параді "експертів" на каналі 1+1, ток-шов "Право на владу"

Можу перелічити. Там є купа цікавих пунктів- ринок землі, європейські зарплати й пенсії, страхова медицина, обіцянка піти через 5 років без перевиборів, зробивши іншу країну... Всього навіть не назвеш... Суд присяжних, взагалі судова реформа... І з цього він практично ні хера не зробить. А електронку почала робити ще попередня влада. Тож навряд чи це на когось справить враження

Лично я против рынка земли и страховой медицины. Потому если не сделает, не расстроюсь.
Link to comment
Share on other sites

Разочарования не будет, потому-что он особо ничего и не обещал.

 

Конкретно ні, але дав манюпасу надію, що буде краще, бо його обдирали і дурили, а тепер буде чесно (і нібито цього вистачає для покращення життя). Тепер кожен плебей, який не відчув омріяного щастя, зможе звинуватити у цьому Вову.

Link to comment
Share on other sites

И?

Не хочеться оффтопить без міри, але чисто за логікою не зовсім тоді зрозуміло, чому ти в такому разі за Зеленського, а не за Порошенка. Але можеш тут не відповідати- колись це питання все одне постане в спеціально відкритих для такого дослідження гілках. Бо Зе!ботів треба добряче дослідити, як клас

Конкретно ні, але дав манюпасу надію, що буде краще, бо його обдирали і дурили, а тепер буде чесно (і нібито цього вистачає для покращення життя). Тепер кожен плебей, який не відчув омріяного щастя, зможе звинуватити у цьому Вову.

і до гадалки не ходи. "І можете віднести мої слова в банк" (с)

Link to comment
Share on other sites

Странный вопрос. Ну не хочу я голосовать за преступника. И пофик какая у него программа, он ее выполнять не собирается.

 

Гы. Вову оштрафовали, за показанный журналистам бюллетень :)

Link to comment
Share on other sites

Странный вопрос. Ну не хочу я голосовать за преступника. И пофик какая у него программа, он ее выполнять не собирается.

 

Гы. Вову оштрафовали, за показанный журналистам бюллетень :)

 

Класна правосвідомість у майбутнього презика - то на дебати не прийде, то таємниці голосування не дотримується. Словом, на неважливі правила він чхав. Категорія неважливих змінюватиметься за потребою.

 

Вітаю тих, хто вірив, що за Вови все буде по закону

Link to comment
Share on other sites

Странный вопрос. Ну не хочу я голосовать за преступника. И пофик какая у него программа, он ее выполнять не собирается.

 

Гы. Вову оштрафовали, за показанный журналистам бюллетень :)

отже , це вава злочинець, а не Порох. Але голосуєш ти за злочинця, а не чесну людину, у якої навіть приводів до мусарні не було й який не ухилявся від служби в армії.

 

Чи тобі по тб медіа-магнатів розказали, що Петя- злочинець? От що пропаганда з тобою зробила. Та якби Петя був злочинець, ці б канали або давно були закриті, або вони співали б дифірамби Пороху... Там саме тому й казали, що Порох- злочинець, через те, що він- не злочинець... Такий от перегорнутий до гори дригом світ побудували в Україні такі ж мафіозні потвори, як і Зеленський- тільки старші за віком. І кожний з них є батьком духовним Зеленського

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...