Перейти до змісту

Мої вітання переможцям !


On_

Recommended Posts

:( а шо зебуїги так йорзаєте?
ви вибрали тупік собі і своїм дітям і ще й нормальних, просто мислячих з собою в могилу тягнете
всі ви лайно нації якого аж 73% за пів року вити будете
і ні одно членистоноге не визнає свою помилку, - бо серіалами мислите а вакумом що у вашій черепній коробці не користуєтесь( майже цитата)

Link to comment
Share on other sites

:( а шо зебуїги так йорзаєте?

ви вибрали тупік собі і своїм дітям і ще й нормальних, просто мислячих з собою в могилу тягнете

всі ви лайно нації якого аж 73% за пів року вити будете

і ні одно членистоноге не визнає свою помилку, - бо серіалами мислите а вакумом що у вашій черепній коробці не користуєтесь( майже цитата)

 

Не скавчи, бери приклад з On_  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ось і промайнув рік з того важливого моменту, коли Зеленському віддали голоси 73% виборців, що прийшли на дільниці. Сподіваюсь,  що всі їх мрії здійснилися, а очікування справдилися. Війну закінчено, олігархи та свінарчуки сидять, вчителі та лікарі отримують європейську зарплатню, марні обіцянки забуті, корупціонери  хто за гратами, а хто втік за кордон, торгівлю з РФ припинено і Зеленьській не забуває голосно називати РФ агресором і загарбником, і завзято дає гідну відсіч на кожну навіть малесеньку спробу наступу на інтереси України . Після весняних посадок нарешті почалось стрімке зростання економіки, настав рай для дрібного бізнесу, справедливість перемогла і народ нарешті побачив, що може змінити країну, варто лише вірно проголосувати. Чи не так ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось і промайнув рік з того важливого моменту, коли Зеленському віддали голоси 73% виборців, що прийшли на дільниці.

Эти методички рассчитаны на бабушек на лавочке, только они интернетов не читают.

Объективно за Вову голосовало 30%. 43% были против Пера и они пролет Петра получили. Потому их спрашивать смысла нет.

Довольны ли 30%? Не знаю, но судя по существенно подросшеиу рейтингу и низкому анирейтингу, все не так плохо как малюют.

Link to comment
Share on other sites

Эти методички рассчитаны на бабушек на лавочке, только они интернетов не читают.

Объективно за Вову голосовало 30%. 43% были против Пера и они пролет Петра получили. Потому их спрашивать смысла нет.

Довольны ли 30%? Не знаю, но судя по существенно подросшеиу рейтингу и низкому анирейтингу, все не так плохо как малюют.

разом з прольотом петра ці ваши 43% отримали преза зеленського. чому б їх не спитати, як їм живеться ?

Link to comment
Share on other sites

разом з прольотом петра ці ваши 43% отримали преза зеленського. чому б їх не спитати, як їм живеться ?

Не розмінюйся на дрібниці. Краще запитай себе, як живеться Ахметову, Бойку, Льовочкіну, Медведчку і решті достойників. А живеться їм так само, як і за Кнура. Життя манюпаса то є вже наслідок від того, як себе чухають в Україні оті всі поважні люди. То що ти тут намагаєшся довести?

Link to comment
Share on other sites

Не розмінюйся на дрібниці. Краще запитай себе, як живеться Ахметову, Бойку, Льовочкіну, Медведчку і решті достойників. А живеться їм так само, як і за Кнура. Життя манюпаса то є вже наслідок від того, як себе чухають в Україні оті всі поважні люди. То що ти тут намагаєшся довести?

 

для чого мені питати себе ? я і так знав, що зеля - пусте місце. я хочу спитати тих, хто за нього голосував. от і все.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...