Перейти до змісту

Зеленський впереше звернувся до народу після обрання Президентом


Potato

Recommended Posts

Як на мене, то хай їде до вересня працює аніматором у готелі, менше шкоди зробить Україні + може англійську трохи підкачає.  

 

Щодо шкоди для України, то тут Рошен поза конкуренцією.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я в курсі що зебіли у відкриту за Яника, бо був бакс по 8.

Ти просто наочний посібник з порохоботства. Лайт версія Йожина :D

 

Зі

Але будь обережним, бо шиза косить ваші ряди ніпадєцкі

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Але будь обережним, бо шиза косить ваші ряди ніпадєцкі

Я на ніч тричі молюся на портрет Юлі з паростком у руках + передивляюсь як Зебіл грає членом на роялі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


чого у нього морда така пом"ята йому ж тільки 40 років

Пані Ділберт, ви давно українських чоловіків сорокарічних бачили? Він виглядає ще дуже ок!


 


Ніяких «рєшал» від Зеленського в Україні немає і бути не може. Будьте пильні, не вірте аферистам у різних містах країни.

Сміявсі

Link to comment
Share on other sites

Пані Ділберт, ви давно українських чоловіків сорокарічних бачили? Він виглядає ще дуже ок!

Хто  як.  :shuffle:

Моїм  синам  десь  так -  старшому  трішки  за  40,  молодший  дозріває.  Юнаки. 

Старший  десь  на  35  виглядає. Постійно  бігає,  гантелі,  вправи  щодня.

Молодший  взагалі  на  25 .  Без  вправ,  гантелей.  Вибрав  "вправи"  білки  в колесі.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

правда в письмовій формі....

 

aa7c4c5e9fd7f2fc33fa41f237d9dfa1.png

 

але вже не від команди 

серйозне питання. не тещо паспорти куйло роздає 

тут потрібна негайна реакція самого!  

Дебіл. 

Вже до першого речення можна причепитись - а чому ж ти, мавпо тупорила, не був разом з Петром Порошенком 2 останніх роки? Чому саме зараз усі мусять об'єднатись навколо тебе, блазня , а не тоді, коли ви, мавпи, мочили людину Пороха? 

 

Друге речення ще більш суперечне. "Масовий виїзд українців за кордон" - то що, не треба було безвіз робити? Щоб люди могли поїхати до ЄС  та заробити там нормальні гроші? Щоб роботодавці в Україні не були під тиском міграції робочої сили й не так сильно підвищували в Україні зарплати? Цей дебіл совковий хоч трохи розуміє, що воно верзе?

Інші речення не читав. Бонобо ( низькоЗе!дий шимпанЗе! ) - він і є бонобо

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вам нагадати морду Порошенко?  :lol2:

Порошенку 40 років?

 

і шо Зєленський стільки вже в політиці як Порошенко, і з хуйлом зустрічався і яйка не жим-жим?

 

я в курсі, Фома, про укр чоловіків, ми ж тут не за них, а за новообраного

 у Зеленського бабла достатньо на масажистів та тренерів, не те, що у пересічних

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Фома, візьми над колегою шефство, нарешті - хронічно людина страждає в боротьбі з комп'ютером.

EURO,  не  треба  марних  переживань.  :shuffle:  Я  то  точно  переживу.  Зачекаю  до  ліпших  часів,  може  Немовлятко  навчиться  не  тільки  з  екрану  читати  чужі  думки,  а  й  хоч  трохи  мислити...

Link to comment
Share on other sites

Напевно в немовлятка немає проблем принаймні з гуглем. На відміну від наших математиків і програмістів, він може туди вбити "звернення володимира зеленського", клацнути Ентер і отримати потрібний результат. Навіть якщо його недоналаштований браузер фейсбучні відео не каже.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...