Перейти до змісту

Про інавгурацію президента


Recommended Posts

Уже й Христос воскрес, уже й 9 травня відсвяткували, а люди досі не відчувають просування в тому напрямку, за який вони голосували", - сказала вона.


Тимошенко повідомила, що "Батьківщина" підтримає будь-який законопроект про дату інавгурації, проте зазначила, що це має відбутися якнайшвидше.


"Не важливо, коли дадуть булаву. Важливе повне перезавантаження влади", - уточнила вона.


Самопоміч теж такої думки.


І тільки свинарчуки проти...


ЗаДжерело: https://censor.net.ua/ua/n3126525


Link to comment
Share on other sites

Утю-тю. Який героїзм пре з Вас. Героїзмом пучить? Випийте мезиму.

Маю свою думку на цей процесс, а Ваші поради можете написати на листочку, згорнути його в трубочку й засунути собі у дупу.

Занадто Ви недолугі для того, щоб форумчанам затикати рота.

Да как же я тебе рот заткну, подхуйлятник? Ты же такая же голограмма как ЗЕ!

 

Наоборот. Тебе надо дать раскрыться побольше. Видишь как интересно: "Я вже від української бучі, що ви влаштували власності багато втратив.."

 

А что же это такое: украинская буча? А ну-ка, ребятки, давайте отгадаем вместе ;) 

Link to comment
Share on other sites

1.Да как же я тебе рот заткну, подхуйлятник? Ты же такая же голограмма как ЗЕ!

 

2.Наоборот. Тебе надо дать раскрыться побольше. Видишь как интересно: "Я вже від української бучі, що ви влаштували власності багато втратив.."

 

3.А что же это такое: украинская буча? А ну-ка, ребятки, давайте отгадаем вместе ;)

1. Ви на те не маєте права, так що попустіться.

2. А я не ховався. Сказав як є - не встиг продати нерухому власність до 2013-го, а тепер вже пізно. Може якось родичі скористатись зможуть, або продати те, щоб поправити собі фінансові справи.

3.Відгадувати? Не напружуйтесь. Для того у Вас мало олії у кебеті. ;)

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

1. Ви на те не маєте права.

2. А я не ховався. Сказав як є не встиг продати власність до 2013-го, а тепер вже пізно.

3.Відгадувати? Не напружуйтесь. Для того у Вас мало олії у кебеті. ;)

Так что же это такое: украинская буча?

Link to comment
Share on other sites

Звертаю увагу на абзац №3.

зі порохоботи завжди замість прямих посилань ліплять скріни. аби опонентам було незручно

Угу.

 

Ні обіцянок. Ні пробачень. :D

 

D6bwBxoWAAEs3-m.jpg

Link to comment
Share on other sites

Так что же это такое: украинская буча?

А навіщо те Вам? Постіть картинки про Зе, не напружуйте свій міжвушний ганглій. :nose3:

Але як вам так вже кортить, то в Шпильки запитайте про бучу. То ж її ідея.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А навіщо те Вам? Постіть картинки про Зе, не напружуйте свій міжвушний ганглій. :nose3:

Але як вам так вже кортить, то в Шпильки запитайте про бучу. То ж її ідея.

Любознательный я. Вот очень хочу узнать, что же это такое: украинская буча? В результате которой вы потеряли столько недвижимости.

 

И при чём тут пані Шпилька? Я же к вам обращаюсь.

 

Будьте любезны.

Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

...До моменту інавгурації нового Президента Петро Порошенко залишається чинним главою держави і несе відповідальність за ситуацію в країні, виконуючи свої обов’язки згідно духу та букви Конституції...

Link to comment
Share on other sites

А навіщо те Вам? Постіть картинки про Зе, не напружуйте свій міжвушний ганглій. :nose3:

Але як вам так вже кортить, то в Шпильки запитайте про бучу. То ж її ідея.

Про  яку  бучу?  Нічого  не  чула  про  таке.  Вам  щось  в  голові  перемакітрилось.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Любознательный я. Вот очень хочу узнать, что же это такое: украинская буча? В результате которой вы потеряли столько недвижимости.

 

2.И при чём тут пані Шпилька? Я же к вам обращаюсь.

 

3.Будьте любезны.

1.Українська буча, це просто буча (як в любій другій країні коли верхи не можуть ділитись статками через жадобу, а низи не хотять з тим миритись, це бардак в законотворчості, це бардак з віконанням законів, це тіньова економіка та інше подібне).

2. Шпилька мені пропонувала щось таке в РФ замутити, на слабо брала:"Що  слабо  там  бучу  півдняти?".

3. Та Ви ж самі в курсі набагато більше ніж я. Просто Ваша задача зараз відбілювати Петра. Тому Ви постите всілякі картинки та тексти про Зелю, забуваючи що не Зелю треба топити, а Порошенко не впорався з завданнями виборців.

Link to comment
Share on other sites

Про  яку  бучу?  Нічого  не  чула  про  таке.  Вам  щось  в  голові  перемакітрилось.

Пані,спокійно. Ми зараз усе з'ясуємо. Ви як втручаєтеся - ясніше не стає, навпаки ще більше усе заплутуєте. :)

Link to comment
Share on other sites

Пані,спокійно. Ми зараз усе з'ясуємо. Ви як втручаєтеся - ясніше не стає, навпаки ще більше усе заплутуєте. :)

Та  я то  спеціально,  щоб  вам  за  дуже  просто  не було. :)

Link to comment
Share on other sites

Судячи з усього, 24,45% прививкущеплення зробили, але переплутали вакцину з добрячим галюциногеном.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Та  його  топити  не  треба -  сам  втопиться.  А  от  прививку  глупому  плебсу  на  майбутнє  треба  зробити.

А вибору в плєбсу не було - або Зеленський, або брехливий та амбіційний, жадібний, остогидлий Петро.

Link to comment
Share on other sites




Євросоюз не планує санкцій після указу Путіна про паспортизацію в ОРДЛО: «Зараз ми більше прихильні до пошуку діалогу, а не до тиску, як це робить сама Російська Федерація», - спільну позицію ЄС висловив міністр закордонних справ Чехії.


Це відповідальна, адекватна викликам політика європейців? Ні. Це короткозора страусяча політика.


Значить, покладатися ми маємо на самих себе, а для цього - зміцнюватися, в усіх сенсах.



І невідкладно проводити інавгурацію - бо Порошенку так і не доповіли, що виграв не він, скоро собі Героя чи Генерала армії почне присвоювати.




Link to comment
Share on other sites

Шо за цирк устроили гнойные лузеры с судом над Зеленским за засвеченый бюлетень? Секте уходящего бога мало уже существующей репутации? Надо еще чего-то добавить?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ото завернув!

 

Костянтин МатвієнкоПолітичний експерт

 
Агресивний дилетантизм парламентської квазібільшості – свідченя не лише її кризи, але і стимул для відповідальних політиків

13 травня 2019, 15:28

 

Набір базових внутрішніх суперечностей української політики, густо замішаних на традиційному протистоянні фінансово-виробничих груп і окремих олігархів, наразі поповнюється ще і чинником публічного політичного дилетантизму. Мова тут далеко не лише про підсумки виборів президента, як може здатися на перший погляд.

Зрештою творча постать Володимира Зеленського не є новою для українського політичного класу. Новою і несподіваною є його роль майбутнього глави держави.

Натомість агресивний політичний дилетантизм демонструють ті, хто різними неоковирними способами, намагаються всіляко відтермінувати набуття повноважень новообраним президентом, закласти для нього максимальну кількість "кадрових мін", навіть – "мінних полів", коли йдеться про суддівські чи прокурорські кадри.

Розбалансування державних інституцій, напередодні вступу на посаду новообраного президента, матиме своїм наслідком наростанням збоїв системи управління державою загалом. Цим неодмінно скористається російський агресор. Максимально скористається.

Верховна Рада, за нинішньої структури її правлячої умовної більшості, неспроможна стати на заваді руйнації державного управління. Радше навпаки, як бачимо це з намагання створити проблеми із датою інавгурації нового головнокомандувача Збройними Силами.

Уряд? Напередодні втрати формальних повноважень Петром Порошенком, там різко загострюється протистояння фінансово-промислових інтересів, до якого втручатимуться старі і нові "антикорупційні установи". Кабінет Володимира Гройсмана не зумів навіть виконати законодавчої вимоги про підготовку до 1 травня Бюджетної декларації. Що вже говорити про те, щоб цей Уряд спромігся забезпечити необхідну інституційну зв'язність країни.

Таким чином обрання Володимира Зеленського об'єктивно, і не з його вини, прискорило саморуйнацію системи влади, виникнення її вакууму.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

і традиційні поради Вові

хоча й цілком нормальні

 

 

Негативним моментом у цьому процесі є та обставина, що зникнення згаданої системи ставить під загрозу саму державність країни, чим активно скористаються, разом з агресором, також сепаратисти, і то не лише на Сході та Півдні... Позитивним – те, що, volens-nolens, відповідальним суб'єктам української політики, у нових політичних обставинах, доведеться проектувати і здійснювати докорінну реконструкцію всього комплексу суспільно-державних взаємин, бо згадана архаїчна сукупність інститутів була дедалі менше дієздатною сама по собі, а її ще й обтяжили різними незакінченими і суперечливим "реформами" на кшталт "децентралізації", або створення нових антикорупційних органів, фактично без ліквідації старих. Здійснювати модернізацію доведеться в умовах зовнішньої агресії, жорсткої політичної конкуренції, агресивного інформаційного середовища та швидкого вичерпання кредиту довіри, виявленого суспільством новообраному Президенту.

З чого слід цю роботу починати? Одночасно з кількох різних, але рівно важливих стартових точок.

Однією з них є реабілітація купівельної спроможності домогосподарств.

Злидні та суспільний занепад являли і являють собою стійку історичну "сіамську пару" в усі часи. Бідність в Україні є штучною, зумовленою такими чинниками, як корупційні навантаження на собівартість усіх без винятку товарів і послуг. Серед причин бідності населення чільне місце займають комунальні тарифи, які не лише безпосередньо забирають в середньому значно більше третини доходів домогосподарств, але є вагомим чинником зростання цін. Відтак аудит тарифів і їхнє приведення до економічно обґрунтованого рівня являють собою першорядне завдання. Тим паче, що ця проблема, за свідченнями соціологів, неодмінно називається громадянами першорядною.

Зменшити тарифний тягар для домогосподарств можна лише спільними зусиллями таких державних інститутів як Верховна Рада, Президент і Кабінет Міністрів. Чи готові нинішні квазікоаліція та Уряд до такої роботи? Ні, бо вони самі і влаштовували цей "тарифний галоп" в інтересах монополістів енергоринку.

Сьогодні лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко запропонувала створення Національної комісії із розслідування всього комплексу корупційних зловживань, що мали місце останніми роками. Така робота потрібна не лише задля повернення вкраденого та справедливого покарання злочинців, але і для унеможливлення рецидивів "схематозу", який прямо призводить до зубожіння цілих суспільних верств.

Отже формування нової парламентської більшості та нового Уряду є необхідною стартовою умовою для початку реальних соціально-економічних змін. Є надія, що у парламенті вистачить конструктивних фракцій і депутатів для цих кроків.

Дочасні парламентські вибори доречно оголошувати лише в разі неможливості здійснити зміни у структурі цього парламенту. Однак тоді є ризик, що вибори пройдуть за чинним законом, відтворивши неефективну систему фракцій і груп наявного парламенту.

Крім першорядних кроків у соціально-економічній та інфраструктурній площинах, для подальшої реалізації позитивних суспільних змін оновлюваній владі доведеться здійснити системний аудит країни загалом. Національний перепис населення має бути лише одним з його елементів. Треба знати не лише демографічну структуру населення, але і скласти детальне уявлення про всі ресурси країни, стан її природного середовища, дослідити Україну за багатьма іншими параметрами, що будуть застосовані уперше. Технічне завдання на проведення такого аудиту вже має стати частиною політичних доктрин відповідальних політичних сил. Без проведення комплексу названих заходів жодне планування розвитку країни є неможливим.

Альтернатива? Швидке скочування у хаос дилетантизму та неспроможності держави зберегти загалом саму країну.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якось дивно оформлено з цею інагурацією. Народ вже обрав президента, але не президент поки депутати ще щось там не приймуть в ВР... Замість того щоб іти в адміністрацію президента й перемати справи у діючого Зеленський чекає півтора місяця "булаву" від ВР.

Link to comment
Share on other sites

Наслідки від бучі для простого народу (до якого я також відношуся) дуже сумні.

Для всяких спритних махінаторів, бандва та олігархів бучі як раз дозволяють "ловити рибку в мутній водичці".

Я вже від української бучі, що ви влаштували власності багато втратив (для мене то багато, звичайно для всіляких нуворишів то може й тьху, але мені стільки вже в житті не заробити). Нащо мені ще тут де живуть мої діти бучі встраювати? Тим більше я законослухляний громадянин, а не якийсь Чегевара.

Я прихильник еволюційних змін, а не революцій. Для змін суспільство повинне дозріти.

А революції ведуть лише до терору одної частини населення іншою, а з рештою до геноциду незгодних.

Відрив кнурів від корита - це завжди революція. Чи ти за кнурів при кориті назавжди? 

Link to comment
Share on other sites

Відрив кнурів від корита - це завжди революція. Чи ти за кнурів при кориті назавжди? 

Їх треба не просто відірвати, а фізично знищити разом з дітьми, онуками, їх бандюками та партнерами. Інакше буде контреволюція. Я до такого не готовий.

Link to comment
Share on other sites

Все, кацап у бані.

 

бан тут нічого не вирішить, просто всі хочуть жити, а дехто з комфортом, і щоб совість не мучила, кажуть що політикою не цікавляться, або ллють лайно на український політикум.

Link to comment
Share on other sites

Шо за цирк устроили гнойные лузеры с судом над Зеленским за засвеченый бюлетень? Секте уходящего бога мало уже существующей репутации? Надо еще чего-то добавить?

о, ти ще один слуга урода :lol2:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...