Перейти до змісту

Шановні Зембі! А шо ви думаєте про опариша?


Гість Хома

Recommended Posts

Та  що  ви  тут  знаєте,  от  оборонний  радник  вже  радить,  а  перед  тим  навіть  аналізує:

 

"Завжди можна у військовий спосіб вирішити будь-яке питання. Питання друге — яка вартість цієї операції в людських втратах....

 

Ну  ясна  річ, що  можна  вдарити   зі  всіх  пушок,  але  

 

наразі можливості української армії, українського оборонно-промислового комплексу з можливостями збройних сил РФ "неспівставні".

Тепер  ми  ті   мудрі  поради  разом  із  Зеленським  засвоїмо. 

 

Правда,  хочеться  якогось  дійства  -  то  для  цього  Полторака  зняти. 

І  всім  відразу  стане  добре. 

 

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/12/7214804/

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

порохні хоч кіл на голові теши, все буде не так

краще злазили б з табуретки, припиняли свою деструктивну "державницьку" діяльність і сідали б вже за грати

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

порохні хоч кіл на голові теши, все буде не так

краще злазили б з табуретки, припиняли свою деструктивну "державницьку" діяльність і сідали б вже за грати

Від корита за грати? Хто ж не пручаючись на таке зможе піти? Тільки під конвоєм.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Десь так. А чи є така сила в країні, щоб цих свиней відправити вже на скотобійню. Вже достатньо набрали "м'яса та сала".

А  вам  в  Кацапії   особливо  сутужно  від  них... :shuffle:  Так мені  вас  шкода. через  ті  кляті  санкції.  Але  то  Пуйло  винне,  а  не  Порох.  Направду.

Link to comment
Share on other sites

А  вам  в  Кацапії   особливо  сутужно  від  них... :shuffle:  Так мені  вас  шкода. через  ті  кляті  санкції.  Але  то  Пуйло  винне,  а  не  Порох.  Направду.

Та звичайно не Порох. Його та всю ту шоблу кляті москалі заставляють гребти все що бачать в країні.

Link to comment
Share on other sites

Та звичайно не Порох. Його та всю ту шоблу кляті москалі заставляють гребти все що бачать в країні.

Що  загріб?  Я  все  хочу  дізнатися,  натомість  правдивою  є  лише  інфа,  скільки  віддав.

Хоча  все  може  бути.  Цікаво,  холєра. 

Зробіть  ласку,  вдовольніть  мою  цікавість:  перерахуйте,  що  загріб,  або  якісь  конкретні  посилання... 

А  те,  що  Ющ  вивіз...теж  може  знаєте,  де  воно,  куди  вивіз  і  що  саме?  То  ж  цілі  вагони  були...

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Радник Володимира Зеленського з питань безпеки й оборони Іван Апаршин вважає, що ноовобраному президенту поки не варто вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.


"З моєї точки зору, на сьогоднішній день сідати за прямі переговори між Україною та Росією безперспективно. Росія не виконала жодних зобов’язань щодо України", – заявив він проекту "Радіо Свобода" "Донбас. Реалії".


Link to comment
Share on other sites

Що  загріб?  Я  все  хочу  дізнатися,  натомість  правдивою  є  лише  інфа,  скільки  віддав.

Хоча  все  може  бути.  Цікаво,  холєра. 

Зробіть  ласку,  вдовольніть  мою  цікавість:  перерахуйте,  що  загріб,  або  якісь  конкретні  посилання... 

А  те,  що  Ющ  вивіз...теж  може  знаєте,  де  воно,  куди  вивіз  і  що  саме?  То  ж  цілі  вагони  були...

Коли відсторонять від влади - тоді взнаємо що він та його команда загрібли.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Опаришу головне земельку подерибанити, поки є можливість. 

 

 

 


Коли відсторонять від влади - тоді взнаємо що він та його команда загрібли.

Пане Аш, ви взагалі оккупант. 

Link to comment
Share on other sites

Опаришу головне земельку подерибанити, поки є можливість. 

Пане Аш, ви взагалі оккупант. 

Чого б це? Кого я окупував? В Росії я приймак, в Україні власність втратив, так як Україна не дозволяє два громадянства. Так що я ще в ЄСПЧ можу подати на відшкодування збитків.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Гілка  про  Апаршина.  Отож  оцінюємо  надзвичайні  професійні  якості  великого  радника  майбутнього  преза.

А  хто,  до  речі,  був  військовим  радником  у  Порошенка?  Так,  щоб  співставити.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

Радник Володимира Зеленського з питань безпеки й оборони Іван Апаршин вважає, що ноовобраному президенту поки не варто вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

"З моєї точки зору, на сьогоднішній день сідати за прямі переговори між Україною та Росією безперспективно. Росія не виконала жодних зобов’язань щодо України", – заявив він проекту "Радіо Свобода" "Донбас. Реалії".

 

А що Зеленському пропонували якусь зустріч? Він ще булави не має, що це Апаршин раптом так запереживав наперед? І чому він Зеленському це не порадив, а для "Радіо Свобода" це висловив? Дивно.

Link to comment
Share on other sites

Байки дідуся Панаса.  Вам подобається жити в Раісі і мати паспорт з куркою, тому не відмазуйтесь.

Та вважайте що хочете. Я написав, а діло Ваше вірити чи не вірити - я ж не волюнтарист якийсь.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та вважайте що хочете. Я написав, а діло Ваше вірити чи не вірити - я ж не волюнтарист якийсь.

Та ололо. Живете більше 10 років у Хуйлостані і вказуєте українцям як жити  :fp1: Це ж повний маразм. 

Link to comment
Share on other sites

Та ололо. Живете більше 10 років у Хуйлостані і вказуєте українцям як жити  :fp1: Це ж повний маразм. 

 

а ти скільки в Лондоні? а вказуєш аж гай шумить

а ваще тутешнім холопам всі вказують

Link to comment
Share on other sites

Та ололо. Живете більше 10 років у Хуйлостані і вказуєте українцям як жити  :fp1: Це ж повний маразм. 

Я не вказував взагалі! Я реагую на українські новини, свою думку висловлюю лише на форумі (особисте діло кожного. погоджуватись зо мною чи ні), аж ніяк не вказую.

Я прожив у Вінницькій області 37 років. Там у мене залишились родичі, мама, брат, там похований батько, дідусі та бабусі і решта предків. Так що я цікавлюся що там робиться.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А що Зеленському пропонували якусь зустріч? Він ще булави не має, що це Апаршин раптом так запереживав наперед? І чому він Зеленському це не порадив, а для "Радіо Свобода" це висловив? Дивно.

 

а повинні пропонувати? самим запропонувати царю нізя?

Link to comment
Share on other sites

а повинні пропонувати? самим запропонувати царю нізя?

Я напевно невдало зформулював те, що мене здивувало - Радник Володимира Зеленського заявив проекту "Радіо Свобода" "Донбас. Реалії". Радник повинен радити Зеленському перед можливими переговорами, а так як це прозвучало до того любого натяку на можливі переговори, то це більш схоже на якусь маніпуляцію.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


а ти скільки в Лондоні? а вказуєш аж гай шумить а ваще тутешнім холопам всі вказують

Англія напала на Україну і вбида десятки тисяч громадян? Пан Ми Клован, ви іпанулись.   З рашки я б дременув миттєво після зелених мудаків в Криму.

 

 

 


Я прожив у Вінницькій області 37 років. Там у мене залишились родичі, мама, брат, там похований батько, дідусі та бабусі і решта предків. Так що я цікавлюся що там робиться.

Ви вже кацап, власник паспорта з куркою-мутантом, спонсор окупантів і вбивць.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Англія напала на Україну і вбида десятки тисяч громадян? Пан Ми Клован, ви іпанулись.   З рашки я б дременув миттєво після зелених мудаків в Криму.

 

ідіот

Link to comment
Share on other sites

Англія напала на Україну і вбида десятки тисяч громадян? Пан Ми Клован, ви іпанулись.   З рашки я б дременув миттєво після зелених мудаків в Криму.

 

Ви вже кацап, власник паспорта з куркою-мутантом, спонсор окупантів і вбивць.

Охохо...

Я спонсор своїх дітей, на більше в мене кебети нема, щоб спонсувати якісь геополітичні амбіціїї - це не мій рівень. Мій рівень - простий офісний планктон.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

просто у нас поки говорять радники

сам мать ще не втне...

Але ж комісара Хана аргументи Зеленського задовольнили. Він також надав цілком адекватні зауваження.

https://censor.net.ua/ua/news/3126562/zelenskyyi_tverdo_zapevnyv_u_svoyiyi_proyevropeyiskiyi_pozytsiyi_yevrokomisar_gan

...цей істеблішмент продовжує залишатися при владі. Водночас єврокомісар підкреслив, що у найближчі місяці перед Україною постануть два основні виклики, один з яких полягає у необхідності виплати боргів держави у 2019-2020 роках.

"Необхідно знайти рішення, і люди мають зосереджувати увагу на цьому", - зауважив Ган.

Ще одним викликом єврокомісар назвав завершення дії газового контракту з Росією, підписаного у 2009 році. Крім того, він звернув увагу, що в Україні тривають обговорення щодо дня інавгурації нового президента, яка пов'язана з можливістю оголосити про розпуск Верховної Ради та оголошення дострокових виборів.

"Я думаю, що також зрозумілим було для президента, який вступає на посаду, продемонструвати свою незалежність від олігархічних структур і розв'язувати проблему слабкості української системи", - сказав Ган.Джерело:

 

 https://censor.net.ua/ua/n3126562

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...