Перейти до змісту

Нарешті відкриті списки від Зебіла!


Гість Хома

Recommended Posts

но за один-два дня новый закон принять невозможно, из за регламента рассмотрения законопроектов в Раде.

Це така відмазка дуже слабенька. Вчора Зебіл зареєстрував новий законопроект, а не правки до існуючого.

 

Доречі, що там депутатська недоторканість і імпічмент? Теж за пару років?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Доречі, що там депутатська недоторканість і імпічмент? Теж за пару років?

 

Так это на сегодня нужно у петрушек спросить у них бильшисть в ВРУ, пусть принимают!!!

Link to comment
Share on other sites

Так Володимир Олександрович Зеленський обіцяв невідкладно подати. Де подання?

Навіщо вам подання до неіснуючої Ради, яка вже не зможе його розглянути? Чи просто хочеться цькувати Зе, мовляв обіцяв і пох?

Link to comment
Share on other sites

Навіщо вам подання до неіснуючої Ради, яка вже не зможе його розглянути? Чи просто хочеться цькувати Зе, мовляв обіцяв і пох?

Обіцяв з трибуни - мусить виконувати. Рада не прийме - палити Раду.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так что истерику свою можешь прекратить. Тем более что Рада прокинула команду Зе с этой договоренностью тоже

Так,  звісно,  не  переймайтеся,  дурні  українці,  що  вам  перевертають  усе  з-ніг  на  голову,  і  узурповують  владу.  Треба  конче  набрати  конституційну  більшість,  бо  інакше  трохи  важче  знищити  державу.

Link to comment
Share on other sites

Треба  конче  набрати  конституційну  більшість,  бо  інакше  трохи  важче  знищити  державу.

Заспокойся, він учора сам собі відрізав шлях для отримання однопартійної коаліції,

Link to comment
Share on other sites

Це така відмазка дуже слабенька. Вчора Зебіл зареєстрував новий законопроект, а не правки до існуючого.

Доречі, що там депутатська недоторканість і імпічмент? Теж за пару років?

Ты можешь привести подтверждение выделенному или просто по клавишам фуячишь?

 

А законопроекты про депутатську недоторканість і імпічмент я думаю будут внесены в Раду перед выборами.

Что бы народ увидел как голосуют те кто хочет в ту Раду снова попасть :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ты можешь привести подтверждение выделенному или просто по клавишам фуячишь?

Я вчора слухав засідання.  Хочеш пошукати - дуй на сайт ради.  Крім того,  повністю новий закон бути не може в цьому випадку, бо закон вже є.  Тому лише UPDATE а от з імпічментом - буде новий.

Link to comment
Share on other sites

А Фома слушает и кушает... :)

 

Я же написал что был предложен законопроект по UPDATE существующего закона о выборах - выключыты статтю таку то, поміняти статтю таку-то

У тебя что, мозг при слове Зеленский выключается? ;o

Link to comment
Share on other sites

То есть если ты на работе пообещал сделать какой то проект то завтра с тебя уже спросить можно «и де он»? :)

 

Нравится тебе Зе или нет - это твоё дело. Но зачем же ты себя в жалкую истеричку превращаешь? ;o

Link to comment
Share on other sites

 

 


То есть если ты на работе пообещал сделать какой то проект то завтра с тебя уже спросить можно «и де он»?

Якщо я дав естімейт, то я намагаюсь в нього вкластить або одразу починаю волати що проблеми, можливі затримки.   Зебіл обіцяв відкриті списки, це питання 10хв натайпати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


це він вас наібав,

 

Меня пока нет, когда наебёт я скажу, я в отличии от вас не упоротый и вполне могу признавать свои ошибки. А пока я не вижу никаких проблем, сам бы делал так же...

Link to comment
Share on other sites

Якщо я дав естімейт, то я намагаюсь в нього вкластить або одразу починаю волати що проблеми, можливі затримки.   Зебіл обіцяв відкриті списки, це питання 10хв натайпати.

А какой «эстимейт» давал Зеленский?

Чего ты верещишь как будто голосовал за Зе?

Любому президенту дают 100 дней перед оценкой его деятельности.

Link to comment
Share on other sites

А какой «эстимейт» давал Зеленский?

Чего ты верещишь как будто голосовал за Зе?

Любому президенту дают 100 дней перед оценкой его деятельности.

Та  тут  вже  кожен  день  є,  що  оцінювати. 

Link to comment
Share on other sites

це він вас наібав, тих, хто за нього проголосував назло порошенку

И это решают те кто голосовал за Порошенко :fp1:

Та  тут  вже  кожен  день  є,  що  оцінювати.

 

У вас в голове может и каждый час набат бить.

Это ваши и вашего доктора проблемы :(

Link to comment
Share on other sites

це він вас наібав, тих, хто за нього проголосував назло порошенку

 

Підру випиздили з Банкової копняком? Випиздили. Мене Зеленський не наїбав, ВЖЕ. Бо мої сподівання, чому я занього голосував, справдилися  :D

Link to comment
Share on other sites

Він насцяв тобі в очі, Хозя

 

Походу тебе кто то насцал, но это точно не ВАЗ он тут, а ты там.... А у меня по прежнему  всё нормально Фома. Ты там аккуратней с политическими баталиями, а то ебанёшься нах, зачем оно тебе?

Link to comment
Share on other sites

А какой «эстимейт» давал Зеленский?

Чего ты верещишь как будто голосовал за Зе?

Любому президенту дают 100 дней перед оценкой его деятельности.

 

Бугога!!!! Фома, сейчас не воспринимает посторонней и нформации, чё то он видать подглючил чуток, Фома если чё то мы с тобой!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


А какой «эстимейт» давал Зеленский?

Доведеться сцяти в очі. https://www.president.gov.ua/news/inavguracijna-promova-prezidenta-ukrayini-volodimira-zelensk-55489  інавгураційна промова (20 числа)

 

 

 

А тому прошу вас ухвалити:
1. Закон про скасування депутатської недоторканності.
2. Закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.
3. Багатостраждальний Виборчий кодекс і зробити відкриті списки.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...