Перейти до змісту

Большой привет!


ALF

Recommended Posts

СІЛ, привіт!!! Песу і Янці тоже Привіт!, хоч вони мене і не знають. Вперше маю змогу це зробити. Привіт від давнього вашого читача. :shuffle:

 

давай знайомитись  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

СІЛ, привіт!!! Песу і Янці тоже Привіт!, хоч вони мене і не знають. Вперше маю змогу це зробити. Привіт від давнього вашого читача. :shuffle:

З подивом тут дізнався, що ЦУГ чимало народу читало. Приємна несподіванка.

 

Привіт, пане ЛІСник!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

давай знайомитись  :shuffle:

Давай, Бродяжка! Я ЛІСник, жив у ФУПівському лісі. Правда я не той, хто всіх прийшов і розігнав. Хотя Луша колись казала, що "серйозный, аж страшно" :rotate:  Но це видимість. Важко було услідкувати за всіма твоїми реінкарнаціями на ЦУГ, але я старався. ;)

Link to comment
Share on other sites

З подивом тут дізнався, що ЦУГ чимало народу читало. Приємна несподіванка.

 

Привіт, пане ЛІСник!

 

 

:pleasant:  слушно

Привіт Вам панове! На протязі усього часу читав. Друзі запрошували, але тільки наважувався реєструватись, як наривався на дописи оголтеліх ватніков і фофудьеносцев і бажання пропадало. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Давай, Бродяжка! Я ЛІСник, жив у ФУПівському лісі. Правда я не той, хто всіх прийшов і розігнав. Хотя Луша колись казала, що "серйозный, аж страшно" :rotate:  Но це видимість. Важко було услідкувати за всіма твоїми реінкарнаціями на ЦУГ, але я старався. ;)

 

 

Давай, Бродяжка! Я ЛІСник, жив у ФУПівському лісі. Правда я не той, хто всіх прийшов і розігнав. Хотя Луша колись казала, що "серйозный, аж страшно" :rotate:  Но це видимість. Важко було услідкувати за всіма твоїми реінкарнаціями на ЦУГ, але я старався. ;)

дуже приємно  :shuffle:

чим я заслужила твою увагу? :flirt:   :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

та ну... Луша, может, стебалась?  :shuffle:

Хто ж знает, может и стебалась, но Бродяжке ж надо рассказать, какой я сурйозный и важный. Не похвастаюсь же, шо я как Царев, через два поста на третий притормаживаю. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

дуже приємно  :shuffle:

чим я заслужила твою увагу? :flirt:   :shuffle:

 По перше ти на цузі опинилась в колі тих, кого я вважаю своїми друзями. По друге представляла Харьківську діаспору, а вона завжди привертала мою увагу. По третє кіпуча натура твоя, не могла не привернути увагу. І останнє, не такий вже я лісник, що б не звертати увагу на файних панянок. ;)

Link to comment
Share on other sites

СІЛ, привіт!!! Песу і Янці тоже Привіт!, хоч вони мене і не знають. Вперше маю змогу це зробити. Привіт від давнього вашого читача. :shuffle:

Радий вітати, друже ЛІСник!! :smiley15: Дякую за файні слова! :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...