Перейти до змісту

Голосую за Бондаренка на мера Києва.І вам рекомендую


Лірник

Recommended Posts

Буде Кличко

Бондаренко хай іде заступником

При всій повазі і любові до Кличка- не підходить він для цього.

Пардон.

Сам наступаю на горло своїй пісні.

Як на 327к гривень на рік все те побудувати?

 

 

 

Кличко за бій отримував лями баксів, так що все ок. А з чого отримав бабло Бондаренко і, що цікаво, коли він його задекларував?

За рік не побудуєш.Це правда.А за десять?

З чого бабло? Думаю що не грабував на вулиці.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Остання відповідь

Мабуть ти пізно кинувся.

Треба було раніше починати будувати.

Все чекаєш що хтось тобі щось принесе.

Взагалі остопизділи ці комуняцькі соплі- аааааа! у нього будинок є і дача!!!!А у мене немає!!!!! Ти донецький?

Щоб побудувати оте все треба мінімум лям баксів. 

 

Я, доречі, не бідую, маю власне житло(іпотека), але я на нього заробив сам і сплатив податки. 

Link to comment
Share on other sites

Бондаренко, кажете?

 

Особисто я маю до нього наступні претензії:

  1. Опитування з приводу МАФів. Для чого? Щоби потім трясти перед виборцям статистикою, що "любімим бабушкам" зручно купувати біля метро редьку і сільське молочко? МАФи створюють незручності та небезпеку усім, вони повинні бути прибрані без усяких опитувань!
  2. Брехло. МАФи зникли тільки біля ЦВК, біля Золотих воріт та інших станцій метро як були, так і лишилися. Всім плювати на його "20 метрів".
  3. Піарився на продовженні 6 і 18 тролейбусних маршрутів аж на кілометр. Катався у ньому з чиновниками, як це робили "папєрєднікі" Азіров, Попов, Янукович. Більшого жлобства неможливо уявити.
  4. Пан Бондаренко живе за містом і не їздить громадським транспортом. Ну, в метро він мабуть через турнікет не пролізе, але хоч в тролейбусі іноді можна прокататися, послухати, що про нього люди кажуть на насолодитися високою якістю громадського транспорту столиці.
  5. Продовжуються незаконні забудови.
  6. Ну і взагалі, жодного позитиву за час його правління не видно. Київ як був брудною запаркованою і заставленою кіосками дупою, так і лишився.
Link to comment
Share on other sites

Ти лям баксів на око визначив?

А я думаю що не лям.

Один-один.

Крім того мені начхати на його будинок.

Має- і слава Богу.

А ти голосуй он за Сєню-водопроводчика.У нього точно ніхера немає.Прямо ідеальний мер.

Link to comment
Share on other sites

 

 


За рік не побудуєш.Це правда.А за десять? З чого бабло? Думаю що не грабував на вулиці.

А він не за 10 побудував. І навіть за 10 років він лям не заробив.  При цьому раніше в його декларації була лише хата на Борщазі біля хлібокомбінату і ВСЕ.  Я за цим жиробасом слідкую давно, вони з Миколою Грабарем заіпали усіх.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти лям баксів на око визначив? А я думаю що не лям.

Звичайно, може і більше. Там голова сільради у Бузовій такий саме кабан як і Бондаренко, йому теж на відкати треба. 

 

 

 


Має- і слава Богу.

Про Яника так само? Він теж мав. Слава Богу?

Link to comment
Share on other sites

Прочитав.

Ну?

Кримінал де?

Все в декларації.

Вільний доступ кореспондентки.

Що не так?

Тобі треба щоб людина в дірявих носках в хрущовці жила?

Мені такий мер не потрібен- я такого боюся.

ПиСи.До речі Кличко теж не бідує.

Повторюсь- тоді обирай пролетарія за критерієм бідності.

 

Щодо хрущовки - може й перебір, але нормальна ідея. Мер має знати, в яких умовах живуть городяни. Ну хай не хрущовці, але хоч новітній багатоповерхівці, як Яценюк. І їздити мер повинен громадським транспортом. З рядовими громадянами, а не чиновниками.

Link to comment
Share on other sites

 

Бондаренко, кажете?

 

Особисто я маю до нього наступні претензії:

  1. Опитування з приводу МАФів. Для чого? Щоби потім трясти перед виборцям статистикою, що "любімим бабушкам" зручно купувати біля метро редьку і сільське молочко? МАФи створюють незручності та небезпеку усім, вони повинні бути прибрані без усяких опитувань!
  2. Брехло. МАФи зникли тільки біля ЦВК, біля Золотих воріт та інших станцій метро як були, так і лишилися. Всім плювати на його "20 метрів".
  3. Піарився на продовженні 6 і 18 тролейбусних маршрутів аж на кілометр. Катався у ньому з чиновниками, як це робили "папєрєднікі" Азіров, Попов, Янукович. Більшого жлобства неможливо уявити.
  4. Пан Бондаренко живе за містом і не їздить громадським транспортом. Ну, в метро він мабуть через турнікет не пролізе, але хоч в тролейбусі іноді можна прокататися, послухати, що про нього люди кажуть на насолодитися високою якістю громадського транспорту столиці.
  5. Продовжуються незаконні забудови.
  6. Ну і взагалі, жодного позитиву за час його правління не видно. Київ як був брудною запаркованою і заставленою кіосками дупою, так і лишився.

 

Не люблю коли пиздять.

Мафи прибирають всюди.Сам бачив.

До нього ніхто не прибирав.

Я теж не їжджу громадським транспортом-я злочинець?

Незаконні забудови не так просто зупинити.Бажання є.Чарівника немає із паличкою.

Продовжив маршрути-це не піар а необхідність.

До речі і нові відкрилися.

Нарешті дороги почали ремонтувати а не присипати сніг асфальтом.

Мій вибір свідомий.

А ти-штабний мабуть.

Link to comment
Share on other sites

Кстати зачистки он под выборы делать начал с первого дня. Всем руководителям КП города приказано написать заявления на увольнение. Все сразу потянульсь на Богдана "решать" судьбу свою. А КП наши и жеки это гигантский админресурс.
Link to comment
Share on other sites

Звичайно, може і більше. Там голова сільради у Бузовій такий саме кабан як і Бондаренко, йому теж на відкати треба. 

 

 

 

Про Яника так само? Він теж мав. Слава Богу?

На городі бузина а в києві дядько.

Маєш факти корупції?

Ні?

Просто попиздіти?

У мене теж дача є двоповерхова.Теж до янека прищібнеш?

 Втомився повторювати-голосуй за пролетарія.У нього ніхера немає.

І у тебе не буде і у Києва.

Link to comment
Share on other sites

Кстати зачистки он под выборы делать начал с первого дня. Всем руководителям КП города приказано написать заявления на увольнение. Все сразу потянульсь на Богдана "решать" судьбу свою. А КП наши и жеки это гигантский админресурс.

Піздьож

Link to comment
Share on other sites

 

 


Маєш факти корупції? Ні? Просто попиздіти?

Ну бугага.  Не можна на зарплату депутата то все побудувати, просто анріал.

 

 


У мене теж дача є двоповерхова.Теж до янека прищібнеш?

Дача - це не палац, у Бондаренко там не просто дача, він і лісу кусок вкрав. 

 

 

 


 Втомився повторювати-голосуй за пролетарія.У нього ніхера немає. І у тебе не буде і у Києва.

А я голосувати не буду взагалі. Просто брехню не люблю, а Бондаренко - звичайний злодій.

Link to comment
Share on other sites

Не люблю коли пиздять.

Мафи прибирають всюди.Сам бачив.

До нього ніхто не прибирав.

Я теж не їжджу громадським транспортом-я злочинець?

Незаконні забудови не так просто зупинити.Бажання є.Чарівника немає із паличкою.

Продовжив маршрути-це не піар а необхідність.

До речі і нові відкрилися.

Нарешті дороги почали ремонтувати а не присипати сніг асфальтом.

Мій вибір свідомий.

А ти-штабний мабуть.

Не бачив жодного прибраного МАФу. Навпаки їх тільки більшає. Можна адреса, де хоч один МАФ прибрали?

 

Мер, як менеджер міста, повинен мати уявлення про якість сервісу, яку надає його ефективний менеджмент. Тому ПОВИНЕН їздити громадським транспортом.

 

За те що продовжив маршрути - молодець, але чому катався із чиновниками, а не з людьми? І які нові маршрути відкрив? Звідки знаєш, якщо не їздиш?

 

Список відремонтованих доріг у студію! Проспект Перемоги не беремо - його ще при Януковичі почали капітально реконструювати.

Link to comment
Share on other sites

Знаю його особисто і слідкую за його роботою.

Впевнений в правильності свого вибору.

ПиСи.Я не є. партійним чи заангажованим.

Просто хочу для Києва добра і нормального життя без дерибану і підлоти.

Терь в лидеры вместо Эпицентра выйдет Агромат. 

Link to comment
Share on other sites

Ось нагуглив: 

 

 

 

На жену записаны 27,8 га земли в Макаровском районе, в селе Бузова. 

 

Навіть якщо сотка коштує 1000 баксів, то 27.8 га = 278к баксів.  На депутатську зарплату купив земельку?

Link to comment
Share on other sites

 

а за кого порадите голосувати?
Я взагалі не знаю, ми крім мера та мажоритарників, ще партії до Київради обирати будемо?
По партіям в мене вибір з трьох: Демальянс, та, що мер Львова представляє та Свобода. По мажоритарникам навіть не знаю хто йде. В мене той округ від якого Бригінець в 2012 йшов(Оболонь).
І за мера не знаю. Думала за Оробець, але прочитала не дуже обнадійливі речі про неї. 

 

Мер- Бондаренко.В київраду- свобода

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не люблю коли пиздять.

Мафи прибирають всюди.Сам бачив.

До нього ніхто не прибирав.

Я теж не їжджу громадським транспортом-я злочинець?

Незаконні забудови не так просто зупинити.Бажання є.Чарівника немає із паличкою.

Продовжив маршрути-це не піар а необхідність.

До речі і нові відкрилися.

Нарешті дороги почали ремонтувати а не присипати сніг асфальтом.

Мій вибір свідомий.

А ти-штабний мабуть.

 

Не любишь когда пиздят - не пизди, и съезди на лукьяновку в переход спустись, потом на КПИ. А потом к Дарницкому вокзалу.

Незаконные стройки? Так он с Куровским в одной секте, хули

Какие новые маршруты он открыл, конкретно? И его ли это заслуга лично или киевпасстранса? Опять "вилкул герой"?

Где дороги делают? Я целыми днями мотаюсь, назови ка мне место? Или поедь по новой трассе вдоль железки березняковской, там почти под дарницким мостом полтора месяца просел грунт и яма на полдороги (в которую ночью не один автомобиль упал) так участок дороги бетонными блоками перекрыли и всех делов (а подсветить не умеют отчего народ рубится в блок), неделю назад правда одну машину щебня высыпали, победа! И это не улица в зажопье а по сути объездная харьковского.

 

Ну а по поводу штабного смешно, ты эту тему знаешь на уровне мастера.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось нагуглив: 

 

 

Навіть якщо сотка коштує 1000 баксів, то 27.8 га = 278к баксів.  На депутатську зарплату купив земельку?

1.Ти не знаєш як він купляв і за яку ціну і коли.Твої гіпотези цікаві,але нічим не підтверджені.

Коли я купляв приблизно там- ціна була в сто разів менша.Хочеш- при зустрічі покажу договір.

Link to comment
Share on other sites

На місці Київського іподрому можуть побудувати торговий центр IKEA - Бондаренко

 

http://kiev.unian.ua/918044-na-mistsi-kijivskogo-ipodromu-mojut-pobuduvati-torgoviy-tsentr-ikea-bondarenko.html

 

Слава Бондаренку! Коней - на ковбасу!

Link to comment
Share on other sites

 

 


1.Ти не знаєш як він купляв і за яку ціну і коли.Твої гіпотези цікаві,але нічим не підтверджені. Коли я купляв приблизно там- ціна була в сто разів менша.Хочеш- при зустрічі покажу договір.

В мене батьки купляли приблизно там 5 років тому.  ОСГ (думаю що ти в курсі що це таке), потім змінили під забудову. Ціна була - 2к за сотку. І до халупи бондаренко там ще пиляти і пиляти. Хочеш - зустрінемось і договір покажу.   Хай Бондаренко покаже, за який шиш він купив 30га і коли.

Link to comment
Share on other sites

Обожаю пиздунар!

 

Впрочем, директора большинства КП Киева, уже ожидают собственного увольнения.  Вчера в кулуарах Верховной Рады Бондаренко сказал, что заявления на увольнения написали абсолютно все директора КП, но уволены будут только те, кто «заслужил».

 

При этом информацию о масштабах разворовывания денег в минувшие годы директорами киевских КП руководство КГГА обнародовать не спешит. А это наводит на мысль о том, что уволят только тех, кто не докажет свою незаменимость в цепочке вертикальных откатов и не присягнет на верность новой власти.

 

Похоже, именно по такому пути пошел замдиректора департамента градостроительства и архитектуры КГГА Андрей Вавриш. Поскольку пока Владимиру Бондаренко так и неудосужился выполнить свое обещание и уволить одного из основных идеологов коррупционных схем в частности в сфере размещения киосков. Поговаривают, что за Вавриша главу КГГА очень просил лично заместитель фракции партии «УДАР» в парламенте Виталий Ковальчук.

Link to comment
Share on other sites

Обожаю пиздунар!

 

Впрочем, директора большинства КП Киева, уже ожидают собственного увольнения.  Вчера в кулуарах Верховной Рады Бондаренко сказал, что заявления на увольнения написали абсолютно все директора КП, но уволены будут только те, кто «заслужил».

 

При этом информацию о масштабах разворовывания денег в минувшие годы директорами киевских КП руководство КГГА обнародовать не спешит. А это наводит на мысль о том, что уволят только тех, кто не докажет свою незаменимость в цепочке вертикальных откатов и не присягнет на верность новой власти.

 

Похоже, именно по такому пути пошел замдиректора департамента градостроительства и архитектуры КГГА Андрей Вавриш. Поскольку пока Владимиру Бондаренко так и неудосужился выполнить свое обещание и уволить одного из основных идеологов коррупционных схем в частности в сфере размещения киосков. Поговаривают, что за Вавриша главу КГГА очень просил лично заместитель фракции партии «УДАР» в парламенте Виталий Ковальчук.

И как эти заявления называются? Чем то отличается от папередников? Если чел начинает работать с таких методов..., что жадть дальше? Как можно незаконно увольнять? Если есть какие либо факты коррупции или воровства то следствие-суд-тюрьма, но никак не заявление на увольнение. А если нет доказательств то увы...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...