Перейти до змісту

Підру біля ДБР шугнули сьогодні


Citizen UA

Recommended Posts

Вдячні громадяни. Де були 25%  8% дякуни  у цей час, йух його знає  :gigi:

 

В Киеве напали на машину Порошенко после его допроса в ГБР — видео

 

Инцидент произошел после того, как бывший глава государства вышел после допроса из здания Госбюро расследований.

Как видно на опубликованном видео с места происшествия, когда Порошенко сел в свой автомобиль и тот выехал на проезжую часть, на капот машины выскочил мужчина, который начал ему что-то кричать.

Когда же охранники лидера Европейской солидарности стащила его, злоумышленник применил против них слезоточивый газ, после чего скрылся.

При этом, судя по обнародованным кадрам, вместе с ним были и сообщники, которые попытались вмешаться в конфликт, однако в итоге тоже убежали.

Удалось ли правоохранителям догнать и задержать кого-то из них, не известно.

Link to comment
Share on other sites

Так хіба він сьогодні на допит ходив? Вчора ж вроді просив достроково допитати. А сьогодні лист був з просьбою перенести на 8 серпня?

Вчора він Трубою був посланий нах

Link to comment
Share on other sites

Порошенко раскрыл подробности допроса в ГБР

 

Бывший президент Петр Порошенко на допросе в Государственном бюро расследований 25 июля давал пояснения, касающиеся соглашения о купле-продаже завода Кузня на Рыбальском.

 

Об этом он сказал журналистам после допроса в ГБР, сообщает Интерфакс-Украина.

 

«Сегодня мы давали пояснения, они были в устном и в письменном виде относительно направлений, которые касаются абсолютно прозрачного соглашения о купле-продаже завода Кузня на Рыбальском, которое осуществлялось без моего участия», — сказал Порошенко.

 

Кроме того, по его словам, ГБР «пытается продолжать следственные действия против канала Прямой».

 

Link to comment
Share on other sites

А! Ну сорі, значить я пропустила. А шо ж він передумав? Злякався, що таки в наручниках приведуть?

 

Може він отих чувачків і найняв, що йому факи тикали. Щоб петярасню 8-відсоткову в тонус привести, і імідж страстотерпяця отримати  :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нда...ветераны нонче не те...

Могли б хоча б лайном облити, чи на крайняк зеленкою :weep:

можно вывезти девушку из деревни но деревню из девушки - никогда (с) народная мудрость.

Link to comment
Share on other sites

Той  нападник  від  Сілентіо,  так?  Готується  до  Сафарі?  :shuffle:

Помиляєтесь, пані Шпилько. Я не займаюся клоунськими постановками і вже писав, що Україна, чи єдине місце в світі, де Педра може почуватися більш менш спокійно. Той дешевий перформанс скоріше за все був організований ним самим, аби продовжувати розпочату ним весною ганебну кампанію, направлену на розпалювання ворожнечі між українцями. А ті гучні виклики до ДБР та подібних інституцій скоріше за все ніщо інше як тренування Педриної свідомості з боку Бєні, що багато бабла йому таки доведеться йому віддати. Це як у історії про Золоте теля, де Бендер через психолорічний тиск та шантаж готував Корейко, що тому таки доведеться віддати мільйон. І той зрештою віддав.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

направлену на розпалювання ворожнечі між українцями

Йой, Силентіо!  Ну,  написала  б  таке  tom_cat,  я  б  не  здивувалася. 

Українці  на  одному  боці.  :shuffle: Будьте  певні.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Йой, Силентіо!  Ну,  написала  б  таке  tom_cat,  я  б  не  здивувалася. 

Українці  на  одному  боці.  :shuffle: Будьте  певні.

Та я знаю, шо українці лля вас, то в кращому випадку півкраїни... А за останніми данними 8 відсотків.

Link to comment
Share on other sites

Та я знаю, шо українці лля вас, то в кращому випадку півкраїни... А за останніми данними 8 відсотків.

У  першій  половині  20-го ст  у  Львові  проживало  лише  16-17%  українців,  але  то   був  дуже  міцний  кулачок. Потужно ввійшли  в  історію, нє? :)

Link to comment
Share on other sites

Та я знаю, шо українці лля вас, то в кращому випадку півкраїни... А за останніми данними 8 відсотків.

К сожалению украинцев уничтожали все кто мог. Мало осталось. В курсе Голодомора? Выселений и переселений? Раскулачиваний? Украинцы толерантый и мягкий народ, к сожалению.
Link to comment
Share on other sites

У  першій  половині  20-го ст  у  Львові  проживало  лише  16-17%  українців,  але  то   був  дуже  міцний  кулачок. Потужно ввійшли  в  історію, нє? :)

Тобто Львув польське място?  ;o

 

Дякуйте товаришу Сраліну, що мучаєтесь разом із східняками в найбіднішій країні Європи. А так би були вже Нато і ЄС :gigi:

Link to comment
Share on other sites

В 1913 году население Галиции было 7,3 млн.

В начале ХХ века поляки составляли 78,8% от всего населения Западной Галиции, украинцы – 13,2%, евреи – 7,6%.

В Восточной Галиции украинцев было 64,5%, поляков 21,0%, евреев – 13,7%.

В главном городе Галиции, Львове, в 1931 году пользовались следующими языками:

 

Польский

 

(63.5%)

Идиш

 

(24.1%)

Украинский

 

(7.8%)

Русинский

 

(3.5%)

Другие

 

(1.1%)

Total

 

 

Львовское воеводство на 1921 год:

Большинство населения составляли поляки – 57%, особенно в западной частиУкраинцев – 33%, проживали преимущественно в восточной части. 7% евреев.

Для сравнения нынешний этнический состав Львова (2001 г.):

Украинцы

88.1%

Русские

8.9%

Поляки

0.9%

Белорусы

0.4%

Евреи

0.3%

Армяне

0.1%

Станиславовское воеводство, 1921 г. Из 1.3 млн человек украинцы составляли 68%, поляки – 23%, евреи (в основном, в городах) – 7%.

По Тарнопольскому воеводству на 1921 г.: общее население 1,4 млн., половину составляли поляки, примерно 45% украинцы (в основном, в сельской местности) и 5% - евреи (в основном, в городах).

 

В Черновцах, по данным переписи 1930 года, проживало 26,8% евреев, 23,2% румын, 20,8% немцев, 18,6% украинцев и 1,5% русских.

Link to comment
Share on other sites

Нє, ну ви пишете було тіки 17 відсотків українців...то решта певно гебреї, трохи австріяків з німцями, а Більшість хто??? Поляки?

Приблизно 50% - католики, 33% - іудеї, решта - усі  інші.  За  національністю  ніхто  правдивої  статистики  не  вів.

Link to comment
Share on other sites

В 1913 году население Галиции было 7,3 млн. В начале ХХ века поляки составляли 78,8% от всего населения Западной Галиции, украинцы – 13,2%, евреи – 7,6%.

То  зовсім  неправда.

Загалом  по  Галичині  було  70%  українців,  тобто  русинів.  Євреїв  приблизно  так - біля  7%.

Решта  поляки, німці та інші.

Навіть,  якщо  взяти  під  "Галіцією"  усю  Східну та  Західну  Галичину (аж  до  Кракова),  то  така  "статистика"  явно  польська.  Поляки  записували  поляками  усіх  дітей  з  мішаних  шлюбів  і  йшли  на  різні  хитрощі,  щоб  звести  українську  частку  нанівець.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...