Перейти до змісту

Коли


coolzak

Recommended Posts

Як тільки зроблять вулицю Рамзана Кадирова і по ній проїде Армата :lol2:

 

Порошки, почитайте свої передвиборні страшилки з майбутньго і порахуйте % того, що збулось. ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Після років безперервного, залізно аргументованого макання їх пикою у лайно, підросмокти вирішили нарешті відігратися. Але з того виходить самий оглушливий пук та ссаки з притягнутих за вуха "фактів". 

Можна констатувати продовження діяльності мінстеця. Одначе незрозуміло, нах підрі то потрібно?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шо характерно, підріли не дуже реагують на деякі справжні пройоби Зе, на кшталт втрати можливості вже минулі парламентські вибори провести без мажоритарки. А всілякий гівна вартий непотріб тягнуть нон-стоп.

Link to comment
Share on other sites

Після років безперервного, залізно аргументованого макання їх пикою у лайно, підросмокти вирішили нарешті відігратися. Але з того виходить самий оглушливий пук та ссаки з притягнутих за вуха "фактів". 

Можна констатувати продовження діяльності мінстеця. Одначе незрозуміло, нах підрі то потрібно?

 

Розкачка ситуауій на кінець року для заворушень. Педр хоче повернутися будь-яким способом

Link to comment
Share on other sites

Розкачка ситуауій на кінець року для заворушень

Якщо там на це сподіваються разом зі своїм союзником хуйлом, то вони у повному неадекваті, тому що

monitoring-of-social-moods-of-ukrainians

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вода в Крим і літаки до Москви.Хто що думає.До Нового року чи к праздніку Актября

Сказав бородавочнік Карасьов на етері у Скабєєвої. :fp1: А порошки дружно рознесли зраду :weep:  :lol2:

Скоро про хлопчика у трусиках почнете розповідати. ;)

В очі зебілам

Дивись не захлинись! :D

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Розкачка ситуауій на кінець року для заворушень. Педр хоче повернутися будь-яким способом

В одну річку двічі не зайдеш. Якби порося це розуміло то програло б вибори "потрібному" кандидату з пристойним відсотком,  а не шуту з не пристойним розривом. Кнур перебуває десь в паралельній реальності.

Link to comment
Share on other sites

В одну річку двічі не зайдеш. Якби порося це розуміло то програло б вибори "потрібному" кандидату з пристойним відсотком,  а не шуту ???з не пристойним розривом. Кнур перебуває десь в паралельній реальності.

ЗЕ-дегенераты в воздухе переобуваются?

 

Что так?

Link to comment
Share on other sites

Главное чтоб не ПорохТМ

 

Не то шо Петро, який разом з Пгокугогом 3 роки у казематах червномордого бабуїна маринував, замість того, щоб посадити за державну зраду і сепаратизм років на п'ятнадцять. 

Link to comment
Share on other sites

ЗЕ-дегенераты в воздухе переобуваются?

 

Что так?

Я 15 років як противсіх. Мені все одно порося чи зелень. Нема в нас наких лідерів щоб я за них голосував. Люблю наблюдати за тим як люди намагаються вибирати між сортами лайна.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені все одно порося чи зелень

Та  валили  ви  Пороха  конкретно.

Щодо  лайна,  то  більшість  любить  покопирсатися.  А  от  меншість  вибирає  між  справами.

Порошенко  дбав  за  національні  інтереси,  не  поступався  Рашці,  а  Зелень  здає  усе  кацапам  та  ще  й  хоче  при  цьому  урвати.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  валили  ви  Пороха  конкретно.

Щодо  лайна,  то  більшість  любить  покопирсатися.  А  от  меншість  вибирає  між  справами.

Порошенко  дбав  за  національні  інтереси,  не  поступався  Рашці,  а  Зелень  здає  усе  кацапам  та  ще  й  хоче  при  цьому  урвати.

Обидва робилять одне й теж. Тільки з різною риторикою.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Порошенко  дбав  за  національні  інтереси,  не  поступався  Рашці
Нах йому було поступатися, коли він весь час тільки і робив усе за хуйлопланом?
Link to comment
Share on other sites

Розкачка ситуауій на кінець року для заворушень. Педр хоче повернутися будь-яким способом

Казав  вчора  Петро,  що  вся  інфа  з  цього  приводу  у  Богуцької.  Ви  її  трохи  поквапте,  бо  було  б  добре,  щоб  сталося.

Link to comment
Share on other sites

Обидва робилять одне й теж. Тільки з різною риторикою.

Ви  так  ніби  хочете  заявити,  що  я  зовсям  дурна  і  не  вмію  розрізнити  очевидні  речі.  Я  власне,  дивлюся  лише  на  справи  і  ніколи  не  слухаю  улесливих  багатообіцяючих  слів.  На  відміну  від  інших.

Link to comment
Share on other sites

Я 15 років як противсіх. Мені все одно порося чи зелень. Нема в нас наких лідерів щоб я за них голосував. Люблю наблюдати за тим як люди намагаються вибирати між сортами лайна.

О-о-о-о-............

 

Так ты, из этих... золотосерединных пидаров, которые, типа, над схваткой, больше с уклоном в лево. :D

 

Наблюдает оно...

 

Ты бы, гнида, съездило в Центральный Военный Госпиталь, в отделение хирургии. Понаблюдало бы...

 

Вот из-за такой блядвы, массовки, мягкой равнодушной массы, жрущей в заглот "Сватов", творится вся хуйня на территории бывшей Украины (сегодня Малороссия).

 

Перфекционист-филосов, хуев. Ждёт он лидера.... :D

 

Раб,ты. И твой хозяин пришёл. Игорь Валерьевич зовут.

 

Спускай портки, малоросс.

Link to comment
Share on other sites

Экс-президент Украины Виктор Янукович готовится к тому, чтобы вернуться в Украину. 
Об этом сообщил его адвокат Виталий Сердюк после заседания в Апелляционном суде Киева, информирует "5 канал".

Сердюк отметил, что сейчас Янукович временно пребывает на территории Российской Федерации.

"Защитой осуществляются мероприятия, которые обеспечат возможность его пребывания на родине.
 Основные задачи, поставленные клиентом, - это обеспечить привлечения к ответственности 
виновных в сдаче Крыма, виновных в совершении антиконституционног о захвата власти или 
государственного переворота - сейчас выполняются", - сказал адвокат экс-президента.

Link to comment
Share on other sites

Экс-президент Украины Виктор Янукович готовится к тому, чтобы вернуться в Украину. 

Шо апять? ;o

 

17 січня 2018 року адвокат Януковича Віталій Сердюк повідомив, що його підзахисний збирається повернутися на Батьківщину. З цією заявою Сердюк виступив перед журналістами під час перерви в Оболонському райсуді, де розглядалася справа про державну зраду Януковича.

Безумовно, він (Янукович) збирається повернутися в Україну. Перебування на території РФ є тимчасовим вимушеним заходом для нього,

– сказав Сердюк.

За його інформацією, Янукович отримав документи про надання тимчасового притулку на території Російської Федерації "у зв'язку з тим, що в Україні його переслідують з політичних мотивів".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...