Перейти до змісту

Пресуха Зебіла


Гість Хома

Recommended Posts

Послать минск можно в любую минуту. Для этого нужны только две вещи 1. Некорумпированная власть с яйцами 2. Боеспособная армия.

 

Так как нет и не придвится первого, то естественно не будет и второго.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Наразі відкорковують збажин з Фомою - до потрохового закону про особливий статус з амністією оркам додається формула ш. від західних партнерів і хуйла.

Зебіл непогано підхопив естафету. Ще земельку за планом вашої мафії на продаж пустить, і матимете повний кайф.

Знаете ЕВРО, вы меня ничуть не удивили.

 

На вашем примере чётко видно, где брал вдохновение для создания своих бессмертных произведений Оруэлл.

 

И я с пониманием отношусь к вашей острой форме отрицания очевидного. Это нормально. Это природный механизм защиты психики. Однако хочу предупредить, что длительная психическая фиксация на механизме отрицания реальности может привести человека  к стойкому погружению в фантазийный, иллюзорный мир, что ставит под угрозу его психическое здоровье.

 

И не только.

 

Нередки случаи физического вреда. Например, вы можете заняться членовредительством и отрубить себе пальцы, которыми вы держали ручку, когда ставили галочку или плюсик напротив фамилии Зеленского в бюллетене. В самом тяжёлом случае может пострадать ваша голова (я всё же уверен, что это голова, а не жопа), которая являлась источником мысли о голосовании за Зеленского.

 

Поэтому, как человек гуманный, я переживаю за Вас. Берегите себя.

 

Ваш катарсис ещё впереди.

 

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Ага, а тепер з гидливим виглядом колупають хворостиною своє лайно, і верещать"хто це насрав?!" . От жеж гидота паскудна  :gigi:

Ты до сих пор так ничего и не понял.

 

"Минский договор" это тоже самое, что и "Будапештский меморандум" - ИНСТРУМЕНТ. А не цель.

 

Впрочем :fp1:Кому и нахера я объясняю :fp1: 

Link to comment
Share on other sites

Висер на рівні кацапа. Увесь світ вважає не западло поїхати працювати в іншу країну. Але кацапи і зебіли з цим не згодні.

 

Ти не "працювати поїхав", а за програмою репатріації на землю обітованну. Ти спочатку громадянство Ізраїля отримав, а потім Британії?

Link to comment
Share on other sites

....вода в дом

 

У Палаті представників парламенту Нідерландів вимагають розслідувати "роль України" в трагедії рейсу MH17, який був збитий у 2014 році над Донецькою областю.

 

https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/2/7227879/

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти не "працювати поїхав", а за програмою репатріації на землю обітованну. Ти спочатку громадянство Ізраїля отримав, а потім Британії?

Я не репатріювався, пан Сітізен. В мене коріння єврейського аж нуль.  Але спочатку таки поїхав у Ізраїль.

Link to comment
Share on other sites

Я не репатріювався, пан Сітізен. В мене коріння єврейського аж нуль.  Але спочатку таки поїхав у Ізраїль.

 

Ну, тоді я тебе неправильно зрозумів

 

 

 

Якщо ти репатріант старше 26 років то служити не треба

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, тоді я тебе неправильно зрозумів

Там є багато обмежень, то я для прикладу навів. Якщо старше 26 років, то просто так у армію не потрапити. Так шо пане Сітізен, не нервуйте, усе беседер гамор.

Link to comment
Share on other sites

 

 

можете заняться членовредительством и отрубить себе пальцы, которыми вы держали ручку
Лише після тебе. Твоєю галочкою скористався сучий потрох в 14 та 15 роках, зробивши основну роботу по зраді України.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Лише після тебе. Твоєю галочкою скористався сучий потрох в 14 та 15 роках, зробивши основну роботу по зраді України.

 

Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану і активізації наших військ! Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру ...


Пан Юро, чий вислів?

Link to comment
Share on other sites

Всі, окрім тебе. Це було сказано вже після втрати нами можливості зупинити захоплення хуйлом владних структур Криму. Це засідання відбулося через тиждень після початку анексії. І вже після останнього критичного моменту, про який пізніше казав Чубаров: "...28 февраля, где-то до обеда, когда началось прямое десантирование российских войск из России".Хоча дійсно реально це можна було зробити лише до заходу спецназу хуйла до ВР Криму в ніч на 27 лютого 2014 р. А краще з 23 по 26 лютого. 

Засідання РНБО відбулося вже в день десантування хуйловійськ 28 лютого. Коли у випадку спротиву нам практично гарантовано загрожувала повна окупація аж до Києва.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


В Криму "армія" була - на 99% розкладена заздалегідь. 

Так у овоча була задача - злити армію, він її виконав. Зараз зебіл (а ви обрали його разом) продовжує злив вже землі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...