Перейти до змісту

"Симпатичный человек, искренний"


Silentio

Recommended Posts

От поворушили  :tu: У серіалі квартал показав а пересічні голоснули  :weep:

Цього разу хоч кіно подивились, а минулі разі потвор вибирали просто так, по наітію  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ви, панели Юро, з тими каналами носитесь як Юля з накладною косою. Якщо в голові щось є - то їх не дивишся.

Вчора цілий день у прямому ефірі на каналах мудачука

17:58 Проведений Рабіновичем телемарафон "Діалог з країною" подивилося 9,5 млн українців

Link to comment
Share on other sites

Вчора цілий день у прямому ефірі на каналах мудачука

 

17:58 Проведений Рабіновичем телемарафон "Діалог з країною" подивилося 9,5 млн українців

 

Так 73% голоснули за зебіла. Чому 9.5 лями не можуть глянути цього поца? Кал - це цікаво!
Link to comment
Share on other sites

Товаааріщь є панімаєт...  Досі

 

Президент Украины Владимир Зеленский хотел бы четкого понимания, когда и как можно остановить войну на Донбассе, и отмечает, что готов к переговорам в различных форматах в рамках "нормандской встречи" 9 декабря в Париже лидеров Украины, Франции, Германии и России.

"Мы не ожидаем, что завтра прекратим войну, но я хочу четкого понимания, как президент Украины, когда и как мы можем остановить войну", - сказал он на брифинге в среду в Вильнюсе после встречи с президентом Литвы Гитанасом Науседой.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Всі в один голос кажуть - нормандська зустріч тепер непотрібна нікому, ні меркульмакронам, ні хуйлу  -тельки зелька - мимотворець нав'язливо її домагається  :fp1:  

Link to comment
Share on other sites

Всі в один голос кажуть - нормандська зустріч тепер непотрібна нікому, ні меркульмакронам, ні хуйлу  -тельки зелька - мимотворець нав'язливо її домагається  :fp1:

 

Там, у топіку мінськ-3 я запостив доволі цікаве і змістовне інтерв'ю Безсмертного на цю тему. Подивися

Link to comment
Share on other sites

Дивився. 

Але скажу від себе : рівень бажання зпльки "встановити мир" навіть переважає рівень бажання хуйла розвалити Україну, тому Вольдемар в Парижі буде приємно здивований. А може вони навіть поцілуються  :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...