Перейти до змісту

УП банить всіх українців


Гість shpylka

Recommended Posts

Сьогодні  якийсь  банопад.  Тобто  вбанокид.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061148.0

 

Відверті  українофоби  і  антидержавники -  недоторканні.

Хто  там  зараз  модерує?

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні якийсь банопад. Тобто вбанокид.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061148.0

 

Відверті українофоби і антидержавники - недоторканні.

Хто там зараз модерує?

Я хер его знает кто. Но взять например леща, ему по сути на украину насрать . Или там молодая казахская редакторша там тп головного мозга. Короче ...
Link to comment
Share on other sites

Там завжди правлять бал на підтримку керівної на поточний момент політичної сили. В період масових сліпих банів на 999 днів ФУП мене закрив за перепост лише однієї картинки з матеріалу на... самій Українській правді. Не якогось тупого ботівського фотошопа, а сторінки з "кабального" газового контракту 2009 року, яка елементарно дезавуювала ту кабальність. І саме з використанням якої Нафтогаз тепер взув ГП.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


В період масових сліпих банів на 999 днів ФУП мене закрив за перепост лише однієї картинки з матеріалу на... самій Українській правді.

А мене за те шо я ватного мудака назвав ватним мудаком. Через 5 хвилин десь ;)

Link to comment
Share on other sites

Там завжди правлять бал на підтримку керівної на поточний момент політичної сили.

Брехня. Юща начали мочить почти сразу после инагурации. Порошенко с 2018 года активно. А в 2018 конце и начале 2019 активно банить тех кто за пороха. Там всегда была тенденция против Украины и про-Украинских политиков.

Link to comment
Share on other sites

Брехня. Юща начали мочить почти сразу после инагурации. Порошенко с 2018 года активно. А в 2018 конце и начале 2019 активно банить тех кто за пороха. Там всегда была тенденция против Украины и про-Украинских политиков.

Мене забанили за конструктивну і предметну аргументацію проти єзуїтської позиції Юща в газовому питанні. Масово рубали юльків.

Link to comment
Share on other sites

Мене забанили за конструктивну і предметну аргументацію проти єзуїтської позиції Юща в газовому питанні. Масово рубали юльків.

А сын бога кто где написали? А по сути вся сестринская убюточная пездобратия где развилась с 2016 года? Там единтсвенный! Раз была противо Янукович-тимошенко политика начиная с 2014 и до 2018 начала пока форумом управляли слав и йожа. Это 4 года в принципе Украины в Украине.
Link to comment
Share on other sites

Українці  таки  не  здаються,  Протест - це  добре.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061185.0

B-) 

Re: Медаль 'За асвабажденіє ФУПа' кацапи вже викарбували? Нове

SOUTH BLOOD [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]

cьогодні в 14:54

IP/Host: 130.180.208.---

 

Берримор, что за вой на гримпенских болотах?

 -Педроны опять ФУП хоронят, сэр.

Дебилы?

-Без сомнения, сэр.

Link to comment
Share on other sites

вот эта ТП - 

СЕВГІЛЬ МУСАЄВА

там по ходу вата головного мозга. Там Украины в мозжечку нет от слова совсем. только гарвард и собственное самомнение. 

 

и кстати в политическом плане она тупая как полено. а вообще вся редакционная политика идет от прытулы конечно, которая несомненно является советской ватой.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Якщо кацап назвав ресурс антиукраїнським - значить "харошиє сапогі, надо брать"  B-)

Бу-го-га

 

Подхуйлятник, Оруэлл - гений, но даже он не мог предположить такого днища в виде вас.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...