Перейти до змісту

Зеленський сьогодні у Савіка.


Гість shpylka

Recommended Posts

Причем тут это...ей дуре говорили десятки компетентных людей не лезь на премьера, потерпи, пойди в оппозицию - презом будешь потом 100 %. Не послушалась старушка..захотела стать владычицей морскою вот и осталась у разбитого корыта  :fp1:

Саме це - гроші олігархів, а не бла-бла про політику.

Link to comment
Share on other sites

Ну да без вопросов я колхозник, но вот вопрос кто ты йопт? Кстати думаю, что по сравнению с зеленским ты то лузеряка голимый и скажи что я неправ?

 

Протестую. Фома хоть и редкий петяраст, но по крайней мере нашел в себе силы и ум свалить мыть жопы из гадюшника  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Политик - это результат. Результат Ули  13% и кучка маргиналов в Зраде...так шо таки бла бла..

Бла-бла, Сілентіо. Юля відібоала в потвор і перепродала Криворіжсталь абсолютно правильно. Спме через це її зупинили і тримають до сих пір. 

 

А то она не знала со времен Овощо какие у Савика форматы  :weep:

Різні були, але сьогоднішній з найганебніших. От Кравчук пішов яро захищати Вову з його зрадою під бурхливі аплодисменти найманої публіки. Він завжди за поточну владу. 

Link to comment
Share on other sites

Бла-бла, Сілентіо. Юля відібоала в потвор і перепродала Криворіжсталь абсолютно правильно. Спме через це її зупинили і тримають до сих пір. 

 

Та хто ж може втримати політика як є реальна підтримка народу  :fp1:

 

Тіки власна дурість...

 

 

Я то гівно савікове  не дивлюсь й іншим не раджу.

Link to comment
Share on other sites

Почитав цитати з виступу Зебанька на сайтах новин. Та ж сама наївна хуйня, пополам з рошенівськими Мінськами. Вибори воно сподіваєтся провести у жовтні 2020го, разом із місцевим всеукраїнськими. Ідіот, блять!
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А шо такоє, бліц кріг з достроковими місцевими вже всьо? :weep:  Рейтинг стрімко зморщується як прутень на морозі?

То лі ще буде до осені 20 B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

План такий, імхо. Плавно змінити думку людей таким чином, щоб вони погодилися вважати виборами за українським законодавством будь-які вибори, що проводяться одночасно з появою наших погранців на російському кордоні в лугандоні. Не на наступний, а в день виборів. Такий окуєннно переможний "компроміс" у наслідку "битви" з хуйлом. До цих виборів 31.10.2020 р. формула штайнмайєра буде імплементована в законодавство і тіло конституції. Одночасно буде пущена з молотка українська земля.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міша повертається в Грузію... Так шо не переймайтеся, друже Євро, конкурентів в Улічки на жопозиційному фронті не буде, ну хіба шо бойка з мертвечуком  :weep: але ж вона їх одной лєвой, ми то знаємо  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Кстати думаю, что по сравнению с зеленским ты то лузеряка голимый и скажи что я неправ?

На відміну від Зебіла - я не зебіл.

Міша повертається в Грузію...

 

А як же фатерка у Одесі?
Link to comment
Share on other sites

Міша повертається в Грузію... Так шо не переймайтеся, друже Євро, конкурентів в Улічки на жопозиційному фронті не буде, ну хіба шо бойка з мертвечуком  :weep: але ж вона їх одной лєвой, ми то знаємо  :gigi:

Будь спок, усі медіа і боторесурси нашої мафії будуть надійно захищати систему від чужероднихх елементів навіть після краху нацпроекту "Україна". Сьогодні нам продемонстрували майстерклас створення паралельної постреальності у прямому ефірі і крах Шустера одночасно.

 

Міхо нехай щастить на батьківщині. Може хуйло задовільниться лише однією розчавленою краною, і хоча б в невгамовних грузинів щось вийде?

Link to comment
Share on other sites

Крах Шустера відбувся вже давно...Ще за часів Овоча. То просто, друже Євро, надто йому симпатизував і не хотів помічати  :)

 

Щодо успіхів Грузії, то будь-хто, хто хоч трохи розуміється на геополітиці, усвідомлює, що він без успіху України неможливий. Тому її доля також скоріше буде не з тих, кому заздрять. Щодо тимчасових успіхів Хуйла, то вони аж ніяк не означатимуть успіху РФії в цілому. Бо країна, яка за минулі 30 років не запропонувала світу нічого крім агресії, православного мракобісся, корупції і суцільного паразитування на спадку совка, приречена на розвал і розклад серед тих, хто навідміну від них світу таки запропонував бодай би технічний прогрес та рівень розвитку. Нажаль недалеко пішла від неї і Україна... Тут хоча б не було агресії та й мракобісся в непорівнюваних масштабах, але щодо корупції, паразитування на совковому спадку і нездатності вирватися з цупких лап олігархату, то нажаль те саме, як не глибше...  Тому результат такий же невтішний.  

 

Тимчасове посилення Хвйла, яке відбудеться у випадку взяття під політичний контроль України та продовження з ним бізнесу Заходом ез южуал, призведе лише до збільшення ціни, яку заходу вс одно доведеться заплатити за свою близькорукість, якщо не сказати більше. Хуйло, його гебешна мафія, це - війна без правил і кордонів і дуже скоро панове німецькі бізнесмени, яки вже пустили слину в очікуванн і нових жирних угод з РФією закінчать зрештою оплатою власних бомбосховищ, а може і контрибуцій. Єдине, що може врятувати Європу та й Захід, який виявився повністю не готовим до нових геополітичних викликів, це нові більш природні союзи, ніж ЄС і НАТО. Найбільш реальний з них - Міжмор"я, який нажаль через провал України та Грузії, суттєво відтермінується в часі, і який знадобиться для того, щоб європейці врешті решт прийшли до тями, особливо  після ганебних 11 останніх років, за які вони мовчки проковтнули бандитьські напади РФії як на першу, так і на другу...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я чудово бачив усі шустерові вихляння дупою раніше. Він завжди мусив маневрувати заради збереження програми в ефірі. Проте часом гучно опирався і до ганьби рівня учорашньої не опускався ще ніколи. Навіть проміжкрапельний в фіналі обурився недопуском до студії в першій частині. Але ж найгірше було не це, а нахабно відсепарована "за соціологічною вибіркою" публіка з її істеричними оваціями і під 100% підтримкою.

Link to comment
Share on other sites

Я чудово бачив усі шустерові вихляння дупою раніше. Він завжди мусив маневрувати заради збереження програми в ефірі. Проте часом гучно опирався і до ганьби рівня учорашньої не опускався ще ніколи. Навіть проміжкрапельний в фіналі обурився недопуском до студії в першій частині. Але ж найгірше було не це, а нахабно відсепарована "за соціологічною вибіркою" публіка з її істеричними оваціями і під 100% підтримкою.

 

Ти чекав від ахметівського каналу на щось інше?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Протестую. Фома хоть и редкий петяраст, но по крайней мере нашел в себе силы и ум свалить мыть жопы из гадюшника

 

И шо это ему дало?


 

 


На відміну від Зебіла - я не зебіл.

 

Это точно!!!!

Link to comment
Share on other sites

Я чудово бачив усі шустерові вихляння дупою раніше. Він завжди мусив маневрувати заради збереження програми в ефірі. Проте часом гучно опирався і до ганьби рівня учорашньої не опускався ще ніколи. Навіть проміжкрапельний в фіналі обурився недопуском до студії в першій частині. Але ж найгірше було не це, а нахабно відсепарована "за соціологічною вибіркою" публіка з її істеричними оваціями і під 100% підтримкою.

А яку цінність має його программа, аби так хиляти дупою перед різними уродами??? Аби дати можливість висратися бездарним, тупим, нахабним політиканам, які вже за стіки років так остопизділи людям, що вони обрали навіть кловна, аби не бачити більше у владі ці пагані морди??? Ні, він хиляв дупою не ради свободи слова,  а ради того аби мати можливість заробляти в Україні нехиле бабло, яке такого рівня журналісту за такого рівня програму на Заході в житті ніхто не заплатить  :fp1: ось і все.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти чекав від ахметівського каналу на щось інше?

До цього зашквару Шустер більш-менш дотримувався задекларованої об'єктивності у відборі публіки. Тепер його можна впевнено викреслювати з порядних журналістів.

Link to comment
Share on other sites

А яку цінність має його программа, аби так хиляти дупою перед різними уродами??? Аби дати можливість висратися бездарним, тупим, нахабним політиканам, які вже за стіки років так остопизділи людям, що вони обрали навіть кловна, аби не бачити більше у владі ці пагані морди???

Є різні випадки. Комусь за багато років негативний образ створили здебільшого штучно на замовлення.

Link to comment
Share on other sites

Купити шоб продати. Одразу видно - бізнесмен!

Я думаю, что наш "морячок Па-Пай" лоббирует продажу фатерки. Может надеется вернуть свои 150 кило денег, которые давал Карлсону на революсьон :D :D :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...