Перейти до змісту

Україна впєрдє!


Agh

Recommended Posts

У Боснії трьом громадянам України знадобилося лише 53 години, щоб пограбувати 23 банкомати російського Сбербанку, викравши 2,7 млн конвертовних марок (більше 37 млн грн).
Про це повідомляє видання Zurnal.
Підозрюваним вдалося "обчистити" щонайменше 23 банкомати Сбербанку в Брчко, Ораші, Тузлі, Лукаваці, Кладані, Вогоше, Сараєво, Киселяку, Крешево, Хаджичі, Іліжі, Мостарі, Читлуці, Зеніці, Какані і, нарешті, в Біхачі.
Хоча вони спустошили деякі банкомати протягом робочого дня в п'ятницю, російський Сбербанк нічого не помітив :lol2: і тільки в понеділок, на наступний день після того, як поліція заарештувала двох з трьох українців, вони послали повідомлення в банківське агентство, що з їхніх банкоматів зникли 2,7 мільйона конвертовних марок.

Офіційно Олександр Зайцев, Дмитро Бойко і Ярослав Титаренко в'їхали в Боснію і Герцеговину з Сербії через прикордонний перехід у Зворнику зранку 31 січня.
Два дні потому, 2 лютого Бойко і Зайцев були заарештовані після того, як поліція Біхача випадково на них натрапила. Титаренку вдалося сховатися, і поліцейські органи БіГ мають інформацію, що він в'їхав в Угорщину днем пізніше. Правоохоронці знайшли близько 100 тисяч марок у Зайцева і Бойка, а решта 2,6 мільйона марок, які, за даними Сбербанку, пропали безвісти, досі не знайдені. Заарештовані українці не співпрацюють з поліцією і не розкривають подробиць і причин своїх дій.
Пограбовані банкомати належать фірмі Payten.  Її обладнанням користуються і інші банки в Боснії, але зловмисники грабували лише Сбербанк.

Link to comment
Share on other sites

Україна-матінка не винна, що справжніх українців винищили і змусили виїхати, і її терени тепер заселені 75-відсотками уєпанів, які навіть правила дорожнього руху відмовляються виконувати. Статистика смертей на дорогах України говорить сама за себе.

 

І ці люди вимагають "боротьби з корупцією" та "законності" :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Україна-матінка не винна, що справжніх українців винищили і змусили виїхати, і її терени тепер заселені 75-відсотками уєпанів, які навіть правила дорожнього руху відмовляються виконувати. Статистика смертей на дорогах України говорить сама за себе.

 

І ці люди вимагають "боротьби з корупцією" та "законності" :weep: :weep: :weep:

"Змусили виїхати", бєженці ви наші. Пиздуйте собі по холодку, але бажано б, щоб мовчки. Бо сльози мєшают говоріть...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Змусили виїхати", бєженці ви наші. Пиздуйте собі по холодку, але бажано б, щоб мовчки. Бо сльози мєшают говоріть...

Цю дію якраз виконуєте ви, 75-відсоткові гниди ... а ми, 25-відсоткові, просто насолоджуємось вашими стражданнями. We have arrived, якщо ти навіть здатен зрозуміти, що означає ця фраза українською мовою :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Цю дію якраз виконуєте ви, 75-відсоткові гниди ... а ми, 25-відсоткові, просто насолоджуємось вашими стражданнями. We have arrived, якщо ти навіть здатен зрозуміти, що означає ця фраза українською мовою :weep: :weep: :weep:

Ти - емігрантський ковбасний непотріб. До чого тут якісь 25 і 75, які малює твоя збуджена хвора уява нудьгуючої домогосподарки бальзаківського віку? Стражданнями воно насолоджується, ска

Link to comment
Share on other sites

Ти - емігрантський ковбасний непотріб. До чого тут якісь 25 і 75, які малює твоя збуджена хвора уява нудьгуючої домогосподарки бальзаківського віку? Стражданнями воно насолоджується, ска

Невже старигана апоплектичний удар "хватив"? треба бути більш толерантним до цих старперів ...

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ти - емігрантський ковбасний непотріб. До чого тут якісь 25 і 75, які малює твоя збуджена хвора уява нудьгуючої домогосподарки бальзаківського віку? Стражданнями воно насолоджується, ска

До того, що 25 відсотків умовних - це справжні українці, а ви, 75-відсоткові - бидло і не заслуговуєте високої честі такими називатися.

Link to comment
Share on other sites

Тю, ти занадто високої думки про свої розумові здібності, цьоця. :gigi:

Ожив! Слава Тобі Господи!

 

Цьоця ... та ти років на 20 старший за мене. Можеш мене доцею називати - дозволяю :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ожив! Слава Тобі Господи!

 

Цьоця ... та ти років на 20 старший за мене. Можеш мене доцею називати - дозволяю :gigi:

Проста арифметика доводить, що тобі десь рочків так під п'ятдесят, дєтка. А мені у квітні виповниться 57. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

То таки Порошенка обрало бидло?

Думаю, що багато з тих, хто за нього голоснув у 2015-му, зробили так, бо він пообіцяв закінчити війну за 2 тижні. Тобто варіант "прєкратіть стрєлять". Що, до речі, він би цілком зробив, якби Рашка не увела війська.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Думаю, що багато з тих, хто за нього голоснув у 2015-му, зробили так, бо він пообіцяв закінчити війну за 2 тижні.

 

Тобто оті "25%" до обрання Пороха відношення не мають, так треба вас розуміти?

Link to comment
Share on other sites

Я так і знала :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Та я й не приховую. Моя дата народження у профілі є. А от, якщо судити з твоїх слів, то ти виїхала по запрошенню інофірми до Канадщини у 1999 році і маєш вищу освіту. Тобто тобі на той час було мінімум 22 роки. А так як інофірми без досвіду роботи не беруть від слова "зовсім", то ти мала б ще попрацювати за спеціальністю мінімум років 3-5. Те, що за спеціальністю ти ні дня не працювала, за твоїми ж словами, залишимо за дужками. :) Тобто, тобі було 25-27 років, коли емігрувала. Додамо сюди ще 20 років, які минули від 1999го, і вуаля - маємо домогосподарку 45-47 рочків від народження :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та я й не приховую. Моя дата народження у профілі є. А от, якщо судити з твоїх слів, то ти виїхала по запрошенню інофірми до Канадщини у 1999 році і маєш вищу освіту. Тобто тобі на той час було мінімум 22 роки. А так як інофірми без досвіду роботи не беруть від слова "зовсім", то ти мала б ще попрацювати за спеціальністю мінімум років 3-5. Те, що за спеціальністю ти ні дня не працювала, за твоїми ж словами, залишимо за дужками. :) Тобто, тобі було 25-27 років, коли емігрувала. Додамо сюди ще 20 років, які минули від 1999го, і вуаля - маємо домогосподарку 45-47 рочків від народження :gigi:

Хехе, уже оцінка сповзла від 50 до 45 років ... я ніде не писала, коли особисто виїхала. Я писала, що багато спеців у 90-і та 00-і виїхали.

 

Про домогосподарку особливо прикольно :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Хехе, уже оцінка сповзла від 50 до 45 років ... я ніде не писала, коли особисто виїхала. Я писала, що багато спеців у 90-і та 00-і виїхали.

 

Про домогосподарку особливо прикольно :weep: :weep: :weep:

Цьоця, ти писала, що виїхала 20 років тому. 45 років це мінімум, а я писав, що тобі під 50т
Link to comment
Share on other sites

Цьоця, ти писала, що виїхала 20 років тому. 45 років це мінімум, а я писав, що тобі під 50т

Навіть якщо мені 45, ти аж на 12 років старший. Тобто міг би теоретично бути татом. ЛОЛ!

Link to comment
Share on other sites

 

 


25-75 відсотків у останніх виборах.

Оті 25% існували і під час обрання Пороха. От мені й цікава ваша думка, як ті люди голосували у 2014. Бо ж

 

 


багато з тих, хто за нього голоснув у 2015-му, зробили так, бо він пообіцяв закінчити війну за 2 тижні.
Link to comment
Share on other sites

Оті 25% існували і під час обрання Пороха. От мені й цікава ваша думка, як ті люди голосували у 2014. Бо ж

Думаю, що багато тих, хто голосували за нього у 2014, проголосували за нього у 2019. Що Ви намагаєтесь сказати?

Link to comment
Share on other sites

І шо? У мене 43х річна дружина, і її татом не почуваюся, чомусь :gigi:

Ну ти її тоді теж цьоцею і жінкою бальзаківського віку називаєш? Так? Ні? в глаза сматрєть :gigi:

 

А у Бальзака його героїні було взагалі в районі 30 ... ще дитина за сучасними мірками.

Link to comment
Share on other sites

Ну ти її тоді теж цьоцею і жінкою бальзаківського віку називаєш? Так? Ні? в глаза сматрєть :gigi:

 

А у Бальзака його героїні було взагалі в районі 30 ... ще дитина за сучасними мірками.

НКВДшні гени таки вилазять! :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Думаю, що багато тих, хто голосували за нього у 2014, проголосували за нього у 2019. Що Ви намагаєтесь сказати?

 

Я лише намагаюсь сказати, що записувати (а фактично - ділити) в бидло чи в справжні українці лише за результатами якихось виборів - хуцпа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

НКВДшні гени таки вилазять! :lol2:

Я просто розмовляю з ним його рідною коцапською мовою. До речі, якщо піти на фуп і підняти старі дописи, 99 відсотків тутешніх там дописували виключно коцапською.

Link to comment
Share on other sites

Ну ти її тоді теж цьоцею і жінкою бальзаківського віку називаєш? Так? Ні? в глаза сматрєть :gigi:

 

А у Бальзака його героїні було взагалі в районі 30 ... ще дитина за сучасними мірками.

За тодішніми мірками то вже була майже бабуся

Link to comment
Share on other sites

Я лише намагаюсь сказати, що записувати (а фактично - ділити) в бидло чи в справжні українці лише за результатами якихось виборів - хуцпа.

Якби ви вибрали щось нормальне, то ніхто б нікого не ділив. А вибрали шматок лайна. Нормальні інтелектуально та державницьки люди на це не здатні.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...