Перейти до змісту

Жеваго торгует с терористами.


кноп

Recommended Posts

согласен!

но сука -они же в конторе сидят и знают шина пойдет на машины пидарасов..

и серавно торгуют..вот шо страшно.


или кто то думает шо жваго наприимер не знает куда продаются его шины.

Link to comment
Share on other sites

 

 

но сука -они же в конторе сидят и знают шина пойдет на машины пидарасов..
А Петро не знав, що його кумулятори працюватимуть на будівництві керченського мосту? Гроші для мафії - все, запаху в них немає.
Link to comment
Share on other sites

 

но сука -они же в конторе сидят и знают шина пойдет на машины пидарасов..
А Петро не знав, що його кумулятори працюватимуть на будівництві керченського мосту? Гроші для мафії - все, запаху в них немає.

 

производство акамуляторов где было в Украине или в керчи?

 

хотя согласен и петя такой же ушлепок..

 

но хоть не ложился и не смотрел в глаза  как зеленский.

Link to comment
Share on other sites

Петро лише більш винахідливе у брехні. Професійно створило цілу пропагандонську армію задля промивання мізків населення. Вона й досі успішно працює, бо має від Порошенка весь необхідний ресурс.

Link to comment
Share on other sites

Петро лише більш винахідливе у брехні. Професійно створило цілу пропагандонську армію задля промивання мізків населення. Вона й досі успішно працює, бо має від Порошенка весь необхідний ресурс.

Что ты несешь... какую армию?
Link to comment
Share on other sites

Порохоботів блогерів залишимо у спокої з фейсбук сітками, але в Пороха лише великих телеканалів два - Прямий і П'ятий, які цілодобово працюють виключно на формування специфічної суспільної думки про патріота Петра, плюс Яніна Соколова, в якоїсь звідкись є бабло на окремий канал. І мінстеця забув?

Link to comment
Share on other sites

Баканов в доле?

відео за березень 2019, тоді хіба що Порох був в долі

 

Кірм того там серед коментарів є наступний:

 

А взагалі матеріал розрахований на планктон, який нічого не петрає в шинах і гуглити ліниться. Отже, на Д-30 стоїть довбана ЗІЛовська ИН-142(Кама, Бєлшина, Росава і т.д.) БМ-21(Град) на базі УРАЛа взутий в ОИ-25(Омскшина, АШК(Алтайшина), Кама і Росава). На 0:25 їде УАЗ-469 на "яшках"(Я-192/215/245) - в Україні взагалі не випускається!!! ООО "Зерновый Союз" в м.Таганрог зареєстроване 03.04.2018, тобто, максимум у 2018 році щось могло бути. Перевірити правдивість не можу - не маю доступу до митної бази і бази ДФС, а пи*діти як автор - не звик.

Але основне - гдє дєньгі?!! Якщо і було таке - платила ООО "Зерновый Союз" Росаві. А якщо потім і продавалось в "Мастер-торг" то як може на то повпливати Росава?

Від себе скажу - російські шини навіть у нас часто дешевші, а в росії і тим паче. І російські шини сєпарам могли поставляти без приватних компаній - по забезпеченню міноборони РФ. Нафіг цей гємор з Жеваго, який, до речі, під санкціями у кацапів?!!!

 

 

я по шинах не спец, нічого путнього прокоментувати не можу

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...