Перейти до змісту

Культурна революція, США


Uki

Recommended Posts

Ну якщо все що не ханніті чи такер - трампоненависники ...... тоді ой........

 

нагадує ситуацію коли шизік вважає шо весь світ навколо поїхав розумом......

ти якийсь дурненький. ти хоч раз бачив щоб вашому бідону задавали незручні питання? отож. а трампа той же волас з фоксу грілив так що мама не горюй.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

наприклад? ньюз макс? то звісно гіпер розкручений канал був... соушіал медіа не сміши мої тапочки. зі своїм факт чекінгом, цензурою та банами чітко покащалм на чиєму бони боці.

будуть створювать альтернативи але то займе час. потім будете свої маски рекламувать обмеженому колу осіб.

 

Ага, фактчекінг винуватий шо Трамп бреше через кожен твіт...  :fp1: Люди на це дивляться, і їм гидко не від фактчекінгу....... Самі завзяті трампісти кажуть шо було б краще якби трамп меньше твітив...... 

ти якийсь дурненький. 

 

До інтелектуальних здібностей опонента завжди апелюють ті хто не впевнені в своїх......

Link to comment
Share on other sites

Укі ти якийсь роздратований, попустися. ти мене перший шизіком почав обзивать, так що не ображайся.

 

а на факт чекінг я тобі вже казав - що то є цензура. бо соціальні мережі не є паблішерами, а ведуть себе як паблішери. для паблішерів є закони. а їхню зацікавленіть і те що вони байасед тут уже 100 разів наводили, ліньки повторюватись. одна зачистка акаунтів яку я особисто спостерігав 3 листопада.

Link to comment
Share on other sites

Укі ти якийсь роздратований, попустися. ти мене перший шизіком почав обзивать, так що не ображайся.

 

 

Не треба проекувати свою роздратованність на мене...... Я просто висловлюю свої думки ... Стосовно шизіка - мені дивно шо ти сприйняв це як особисте..... ти ж не вважаєш шо весь світ навколо поїхав розумом.........

Link to comment
Share on other sites

шкода шо ти не можеш адекватно сприймати аналогії.........

навів я ту аналогію не для того шоб образити, а лише для того шоб наочно показати що коли здається шо все навколо :zrada:  то може варто спробувати відірватись від власних стереотипів....... глянути на загальну картину ....... та трохи переосмислити все що відбувається......  замість того щоб занурюватись глибше у бульбашку......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шкода шо ти не можеш адекватно сприймати аналогії.........

навів я ту аналогію не для того шоб образити, а лише для того шоб наочно показати що коли здається шо все навколо :zrada: то може варто спробувати відірватись від власних стереотипів....... глянути на загальну картину ....... та трохи переосмислити все що відбувається...... замість того щоб занурюватись глибше у бульбашку......

все що ти написав - це те що я неадекватно сприймаю навколишній світ. те саме я не пишу про тебе бо то є тупо таке писать про мислячу людину.

 

я навпаки намагаюсь аргументувати якомога більш віддаленими від чийогось переосмислення фактами, документальними доказами та логікою. щось не подобається?

Link to comment
Share on other sites

Про начало культа стукачества. В продолжение темы из соседней ветки. Специально для друга Уки.

https://www.nbcnewyork.com/news/local/new-bill-would-pay-new-yorkers-for-reporting-parking-violations/2736425/

Link to comment
Share on other sites

Фактчекін це прояв елітизму і знаряддя придушення інакомислячих.

Типу ви пейзани занадто тупі де правда а де ні то ми вам розжуємо і в клювик покладемо.

Чисто як коммі в серусеру робили.Нахер вам голоса коли є газета Правда і красная звезда

Link to comment
Share on other sites

Продолжаем рубрику: НАчало конца цивилизации.

 

Биржа NASDAQ выпустила требования, согласно которым новые компании, чтобы попасть на биржу, должны в составе директоров иметь:

а) Человека, который идентифицирует себя как женщину
и
б) Негра/латиноса/азиата/индейца/экскимоса/гавайца ИЛИ представителя ЛГБТ

(Что занятно, негров тут позволяют заменять представителями ЛГБТ, в то время как женщинам (точнее, тем кто себя так идентифицирует) дали отдельную квоту, и заменить их никем нельзя. Возникает вопрос — нет ли тут принижения негров (а также латиносов и индейцев) относительно женщин?)

Или же, если пункты а) и б) не соблюдаются, то объяснить, почему.


a)The Nasdaq Stock Market LLC (“Nasdaq” or “Exchange”), pursuant to Section 19(b)(1) of the Securities Exchange Act of 1934, as amended (“Act”),1 and Rule 19b–4 thereunder,2 is filing with the Securities and Exchange Commission (“SEC” or “Commission”) a proposal to adopt listing rules related to board diversity, as described in more detail below:(i) to adopt Rule 5605(f) (Diverse Board Representation), which would require Nasdaq–listed companies, subject to certain exceptions,

(A) to have at least one director who self–identifies as a female, and

(B) to have at least one director who self–identifies as Black or African American, Hispanic or Latinx, Asian, Native American or Alaska Native, Native Hawaiian or Pacific Islander, two or more races or ethnicities, or as LGBTQ+, or

(С) to explain why the company does not have at least two directors on its board who self–identify in the categories listed above;
Напи
Link to comment
Share on other sites

іпала жаба гадюку

Reload Page to see tweet..Link..

може нада їм дать шанц порвать друг друга на кизяки...

 

Демократи хоча б сперечаються, дискутують......

А у респів суцільний адабрямс....... Крок вліво-вправо - зразу РІНО

Link to comment
Share on other sites

Демократи хоча б сперечаються, дискутують......

А у респів суцільний адабрямс....... Крок вліво-вправо - зразу РІНО

 

цікаво, хто буде ворогом після трампа... чи так і будете ще пару років його шпинять...

у демократів повинна бути постійна боротьба. вакцина проти ковіду то просто траур якийсь... деми зразу втратять знаряддя свого терору

Link to comment
Share on other sites

Вбивства в Лос-Анджелесі різко зростають, сім'ї руйнуються, громади хитаються

 

 

Натомість офіційної відповіді бракує пристрасті, сказав він. Приблизно 3 мільярди доларів поліцейського бюджету цього року було скорочено на 150 мільйонів доларів унаслідок широких акцій протесту проти жорстокості та неправомірних дій міліції, і Мур заявив, що намагається вивести більше офіцерів на вулицю - особливо в Південній Лос-Анджелесі, де більша частина останніх насильство було - оскільки він скорочує спеціалізовані підрозділи та скорочує надурочні роботи наполовину.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&pto=aue&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&sp=nmt4&tl=uk&u=https://www.latimes.com/california/story/2020-11-23/los-angeles-increase-homicides-shootings-crime&usg=ALkJrhjUy08HtsFWU6X4sHId7Bn56Yv2bg

Link to comment
Share on other sites

Вбивства в Лос-Анджелесі різко зростають, сім'ї руйнуються, громади хитаються

 

 

Натомість офіційної відповіді бракує пристрасті, сказав він. Приблизно 3 мільярди доларів поліцейського бюджету цього року було скорочено на 150 мільйонів доларів унаслідок широких акцій протесту проти жорстокості та неправомірних дій міліції, і Мур заявив, що намагається вивести більше офіцерів на вулицю - особливо в Південній Лос-Анджелесі, де більша частина останніх насильство було - оскільки він скорочує спеціалізовані підрозділи та скорочує надурочні роботи наполовину.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&pto=aue&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&sp=nmt4&tl=uk&u=https://www.latimes.com/california/story/2020-11-23/los-angeles-increase-homicides-shootings-crime&usg=ALkJrhjUy08HtsFWU6X4sHId7Bn56Yv2bg

най зовсім скоротять... шо там бавитись.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

перепишут историю в конце концов. к этому все идет. будет правда конфликт - если убрать рабство из истории то пропадет белая вина... и пропадет смысл террора. тоже самое как и с вакциной и короной - после вакцины пропадет масочный террор. нестыковочка
Link to comment
Share on other sites

но учитывая что все демократы тупые до безобразия и думают только о том что популярно на данный момент, думаю этими коррекциями они угандошат саму идею своего существования.

 

это как ссср боролся с чем то постоянно. как стало понятно что бороться больше не с чем - издох естественной смертью.

Link to comment
Share on other sites

Рабство залишать.Всім визначним домалюють чорне коріння або накрайняк зроблять гоміками.Вакцину зроблять сезонною,типу іммунітет з часом слабне тому треба кожні 6 -9 місяців
Link to comment
Share on other sites

Рабство залишать.Всім визначним домалюють чорне коріння або накрайняк зроблять гоміками.Вакцину зроблять сезонною,типу іммунітет з часом слабне тому треба кожні 6 -9 місяців

логічно. маски та браслєтікі дуже зручні в керуванні. без браслєтіків не будуть нікуди пускать.

про чорних буде якась боротьба але яка... то питання.

Link to comment
Share on other sites

Чи можуть роботодавці вимагати щеплення Covid?

"Загалом, так, роботодавці можуть призначити вакцину, коли вона стане доступною, звичайно, з кількома застереженнями", - каже адвокат з питань зайнятості Ліндсі Райан , перераховуючи можливі винятки для тих, хто має певні медичні умови, та тих, хто має щирі релігійні переконання . 

Райан підкреслює, що закони штатів, що регулюють те, що становить розумне пристосування для релігійних груп, суттєво різняться, але що "згідно з федеральним законом роботодавці не повинні надавати релігійні помешкання, якщо це призведе до витрат на мінімізацію для роботи бізнес ".

" De minimis " - це латинське слово "мінімального значення" і використовується в законодавстві для позначення загальної суми настільки малої, що її навіть не визнають. З огляду на те, наскільки суттєво пандемія вплинула на бізнес, Райан каже, що "це досить низький стандарт". Це означає, що багато роботодавців, швидше за все, матимуть законні підстави вимагати вакцинації. 

Вона додає, що бути так званим "анти-вакссером" або "природним чином боятися приймати абсолютно нову вакцину", швидше за все, "буде недостатньо, щоб вийти з вакцини, призначеної роботодавцем".

 

https://translate.google.com.ua/translate?hl=uk&tab=wT&sl=en&tl=uk&u=http%3A%2F%2Ftheeconomiccollapseblog.com

 

======

всі економічні та соціальні проблеми можуть зійтися в один час і буде ідеальний буревій

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...