Перейти до змісту

Флорида


Ali(UA)

Recommended Posts

Чисто як я після учебки попав в частину і не міг повірити що в туалет можна коли хочеш а не по команді

))))))точно!

 

 

оффтопік-

поперся я на рибалку. на вулиці +2 тепла по цельсію ))

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

маска то не одяг. одяг то питання моралі та багаторічної еволюції. навіть тисячорічної.

 

Маска - то питання роздмухування своїх мікрокапель в повітря та вдихання чужих.........

Link to comment
Share on other sites

Маска - то питання роздмухування своїх мікрокапель в повітря та вдихання чужих.........

бо ми люди не марсіани. це так як існувало людство донедавна. якщо тобі це не подобається - носи маску. японці он давно вже одягають.

 

мені особисто не подобається маски. і не подобається примус.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

бо ми люди не марсіани. це так як існувало людство донедавна. 

 

Бо це було відносно безпечно ...... Під час епідемій грипу не зовсім безпечно, але люди той ризик толерували......  З появою вірусів з підвищеною вірулентністю та небезпекою це стало проблемою......  От і все........ 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бо це було відносно безпечно ...... Під час епідемій грипу не зовсім безпечно, але люди той ризик толерували...... З появою вірусів з підвищеною вірулентністю та небезпекою це стало проблемою...... От і все........

іще раз - я за особисту свободу. і не можу фізично існувати в суспільстві єдиної правильної думки. ненавиджу примус. тому мені флорила більше підходить.
Link to comment
Share on other sites

Они могут решить что ты угроза их жизни просто своим фактом существования. И легко обоснуют геноцид. Фейсбуке вовсю обсуждают и концлагеря и физическое уничтожение правых
Link to comment
Share on other sites

іще раз - я за особисту свободу. і не можу фізично існувати в суспільстві єдиної правильної думки. ненавиджу примус. тому мені флорила більше підходить.

 

Примус носити одяг порушує свободу не меньше чим примус носити маски...... 

Link to comment
Share on other sites

Примус носити одяг порушує свободу не меньше чим примус носити маски......

нема примусу Укі. Це мораль суспільства яка вироблялась сторіччами. люди поступово привчилися, адаптувалися. знову таки маска то не шапка чи штаны, вона наносить шкоду.

 

з маскою важче дихати, меньше кисню, більше вуглецю. бактерії грибки, шо циркулюють у легенях. не дарма природа створила носи та функцію захисту дихання. людина не моде існувати без дихання

 

потім ти не бачиш людьских емоцій, відбувається обезличування. це проблема бо людина то є стадна тварина.

Link to comment
Share on other sites

нема примусу Укі. Це мораль суспільства яка вироблялась сторіччами. люди поступово привчилися, адаптувалися. знову таки маска то не шапка чи штаны, вона наносить шкоду.

 

з маскою важче дихати, меньше кисню, більше вуглецю. бактерії грибки, шо циркулюють у легенях. не дарма природа створила носи та функцію захисту дихання. людина не моде існувати без дихання

 

потім ти не бачиш людьских емоцій, відбувається обезличування. це проблема бо людина то є стадна тварина.

 

Як це нема  ;o

Якщо я роздягнусь - мене заарештують....... 

Link to comment
Share on other sites

Як це нема ;o

Якщо я роздягнусь - мене заарештують.......

так але примусу нема. люди одягаються і сприймають це як норму. бо одяг по перше зігріває. в ньому тепліше, наприклад навіть певобитні люди вдягали шкури.

 

далі маски. коли я катався на висоті 3 км над рінем моря на лидаз у -20 з вітром я одягав маску бо було холодно. бо я так хотів без примусу.

 

а носити маску просто так я не хочу і не збираюсь.

Link to comment
Share on other sites

так але примусу нема. люди одягаються і сприймають це як норму. бо одяг по перше зігріває. в ньому тепліше, наприклад навіть певобитні люди вдягали шкури.

 

далі маски. коли я катався на висоті 3 км над рінем моря на лидаз у -20 з вітром я одягав маску бо було холодно. бо я так хотів без примусу.

 

а носити маску просто так я не хочу і не збираюсь.

 

Так от я і кажу, за зняття одягу арештують, а за маску просто попросять вийти з магазину......... Знову вся ця теорія про відбирання свобод розбивається в пух і прах.......... 

Link to comment
Share on other sites

Так от я і кажу, за зняття одягу арештують, а за маску просто попросять вийти з магазину......... Знову вся ця теорія про відбирання свобод розбивається в пух і прах.......... 

всі ви герої, поки маєте здоров'я та гроші ... і не знаєте свого майбутнього

Link to comment
Share on other sites

В Канаде - практически да. когда на улице -10 и влажность 80%. то маска это очень нужная согревающая одежда для лица. НАрод распробовал, зимой видимо будут носить даже без ковида

Link to comment
Share on other sites

В Канаде - практически да. когда на улице -10 и влажность 80%. то маска это очень нужная согревающая одежда для лица. НАрод распробовал, зимой видимо будут носить даже без ковида

а потім будуть пролеми на обличчі біля носа, маю досвід проживання на крайній півночі СРСР

Link to comment
Share on other sites

а потім будуть пролеми на обличчі біля носа, маю досвід проживання на крайній півночі СРСРysy

нынешние люди на один день вперед не думают. ПОтом для них - очень размытое понятие:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...