Перейти до змісту

Флорида


Ali(UA)

Recommended Posts

Reload Page to see tweet..Link..

якось так... чого його ото надрачувать...

 

Якщо не надрачувать то ковід розповсюдиться ширше чим грип з його вірулентністю........ 

країна тоді захлинеться госпіталізаціями та трупами.......

Link to comment
Share on other sites

Якщо не надрачувать то ковід розповсюдиться ширше чим грип з його вірулентністю........

країна тоді захлинеться госпіталізаціями та трупами.......

піздьож та маніпуляція
Link to comment
Share on other sites

я завжди вірю своїм очам. в першу чергу.

 

От і я кажу з того шо бачу..... Якщо їм зараз не вистача ліжок, то шо тоді буде коли ковідників стане стільки ж скільки і грипозників зазвичай, тобто в 5 раз більше.......

Link to comment
Share on other sites

От і я кажу з того шо бачу..... Якщо їм зараз не вистача ліжок, то шо тоді буде коли ковідників стане стільки ж скільки і грипозників зазвичай, тобто в 5 раз більше.......

 

вроді виїхав с совка а не бачиш куди то все котиться. сліпий чи дурний, не знаю. якісь ліжка. хіба не бачиш до чого те все веде.

Link to comment
Share on other sites

аааа, тобі ще совок ввижається  :fp1:

Цікаво, а якщо усі ковідіоти раптом перехворіють на ковід з усіма його симптомами і постсимптомами, чи і тоді будуть розповідати про матрицю?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а якщо усі ковідіоти раптом перехворіють на ковід з усіма його симптомами і постсимптомами, чи і тоді будуть розповідати про матрицю?

цікаво а якщо ковід по телевізору показувать раз на тиждень одну годину, і виділить одне місце в інтернеті, як швидко ця хвороба голови припиниться...
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, а якщо усі ковідіоти раптом перехворіють на ковід з усіма його симптомами і постсимптомами, чи і тоді будуть розповідати про матрицю?

 

Тоді буде - бачите, не такий він і страшний.... .. раз я подолав то кожен може.......

Link to comment
Share on other sites

Тоді буде - бачите, не такий він і страшний.... .. раз я подолав то кожен може.......

Так це коли без симптомів.

В нас у родині я один після місяця з гаком від перших симптомів нормально відчуваю смак і запах. Решта запахів не ловить взагалі. Але в мене інші неприємні наслідки з симптомами, яких ніколи раніше не було.

Я так думаю, що ефективно зловивши цю заразу, ковідіот має просто стулити пельку.

Link to comment
Share on other sites

Goldman Sachs’ asset management arm brings in about $8 billion a year, accounting for about a quarter of its revenue, according to Bloomberg. Investment professionals and back-office staff would eventually work out of the Florida office.

 

Earlier this year, Goldman Sachs managing director Douglas Sacks paid nearly $12 million for a condo at Eighty Seven Park in Miami Beach.

 

A number of major investment firms have opened offices or moved their headquarters to South Florida. Ken Griffin’s Citadel, Paul Singer’s Elliott Management Corp. and Blackstone Group are all making the trip south. Blackstone will operate out of the Southeast Financial Center in downtown Miami until it moves to a permanent location for its tech employees nearby, executives said during a recent webinar.

Link to comment
Share on other sites

Блин (((

Goldman Sachs валит во флориду с нью йорка...

https://www.google.com/amp/s/therealdeal.com/national/2020/12/07/goldman-sachs-plans-move-to-south-florida/amp/

Сейчас Брант тебе расскажет, что ты нихера про Америку не знаешь:) МНе уже рассказал за Калифорнию и Техас:)

Link to comment
Share on other sites

Плюсую. что скаазано за НьюЙОрк. только что узнал. Бахатый родственник - банковский воротила продает квартиру с окнами на Централ Парк. Уже купил дом на ЛОнг Айленде. Валит из Манхеттана.

Link to comment
Share on other sites

Торонто рассасывается на глазах. НАрод бежит. ТАкого количества жилья предлагаемого в рент не было наверное никогда .

Около 27000 единиц жилья в индивидуальном владении стоят пустыми. Город готовит закон о налоге на пустующее жилье, мол у нас городская инфраструктура расчитана на то, что там живут люди, потребляют ток и воду и вообще пользуются городскими удобствами и платят деньги. А люди типа рент цену ломят, сами не живут и другим не дают. НАдо их за это рублем наказать и городу компенсация. насчитали, что около 90млн в год смогут собирать если протолкнут налог.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...