Перейти до змісту

Бідон


Ali(UA)

Recommended Posts

Fact check: Antifa.com redirects to Joe Biden's website, but Biden campaign not involved 

https://www.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/09/02/fact-check-antifa-com-redirects-joe-biden-site-hes-not-involved/3455297001/

Хороший разбор. Вывод как и раньше:

https://www.youtube.com/watch?v=pp140ciByg8

Остается вопрос. Тот кто отслюнил в конце мая 37 штук зелени за домен, заранее знал, что Антифа будет очень востребована в последующие пол года? Кто эти люди

Link to comment
Share on other sites

Тіпа я не за Байдена я проти Трампа ))) це ми вже проходили ))

 

Тіпа влаштує любий хто хоча б трохи організує той хаос, який створив в уряді Трамп......

любий хто професіоналізм та розум поважає більше чим особисту лояльність.......

кажу ж планка низька......

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Тіпа влаштує любий хто хоча б трохи організує той хаос, який створив в уряді Трамп......

любий хто професіоналізм та розум поважає більше чим особисту лояльність.......

кажу ж планка низька......

то не хаос то свобода. мені жаль що люди не вміють з нею жити та не знають що з нею робить.
Link to comment
Share on other sites

Пропоную змінити назву гілки на: "Тут будуть ляпи і дурощі бідонізма". ;)

 

взагалі, ляпи та дурощі це була місія Трампа, а місія Бідона - повернути все на рівень 2016 року

Link to comment
Share on other sites

то не хаос то свобода. мені жаль що люди не вміють з нею жити та не знають що з нею робить.

 

Яка нах свобода...... В трамповому уряди виганяли кожного хто скаже шось не так.......

Link to comment
Share on other sites

Яка нах свобода...... В трамповому уряди виганяли кожного хто скаже шось не так.......

OMG... AG Barr? Wrey? Even Republicans who betrayed him? You f..g were crying out loud of the number of betrayals this year... You were praising everyone who literally shit on D Trump... c'mon man
Link to comment
Share on other sites

І більше нічого не треба....... Сама ця фраза означа прагнення до культу особистості........ Тобто зраджують не ідею, не країну, не народ, а саме ЙОГО..........

він був за америку і американців. на відміну від ліваків, які стоять за сугубо свої інтереси. це довело що з 17 наказів бідона ЖОДЕН не покращує життя американців. а інші рвали Трампа на шмаття підігруючи лівакам та користуючись моментом.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

як завжди аргументів нуль. Buyers Remorse?

 

Які можуть бути аргументи на зомбуючу пропаганду....... "він був за америку і американців" - це зомбопропаганда накшталт "ми гаварім партія - падразуміваєм лєнін ......."

 

А взагалі якісь тупуваті трампісти...... кожен натяк треба розжовувати  :fp1:

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Які можуть бути аргументи на зомбуючу пропаганду....... "він був за америку і американців" - це зомбопропаганда накшталт "ми гаварім партія - падразуміваєм лєнін ......."

 

А взагалі якісь тупуваті трампісти...... кожен натяк треба розжовувати :fp1:

Він робив для АМЕРИКАНЦІВ розумієш чи ні? не імігрантів, не китайцев з їх кліматичними інтересами, не якоїсь купки трансвеститів негрів або малоїмущіх, а для більшості середнього класу.

 

Ще раз повторюю, для лівих треба по 20 раз долдичити, який з 17 наказів допомагає американцям? середньому класу? до якого ти як я розумію теж належиш. 1,2,3 давай.

Link to comment
Share on other sites

Він робив для АМЕРИКАНЦІВ розумієш чи ні? не імігрантів, не китайцев з їх кліматичними інтересами, не якоїсь купки трансвеститів негрів або малоїмущіх, а для більшості середнього класу.

 

Ще раз повторюю, для лівих треба по 20 раз долдичити, який з 17 наказів допомагає американцям? середньому класу? до якого ти як я розумію теж належиш. 1,2,3 давай.

 

Ага Лєнін теж все для народу тіпа робив......

Link to comment
Share on other sites

взагалі, людини це конструкція, щось на зразок, коли одну операційку можна встановити на компи різних виробників та видів

 

Душу можна вселити і в тіло любої тварини, просто змінити драйвера

 

ваше тіло проживе лише декілька десятків років і якщо хтось там х себе щось робить, то яке ваше діло, бійтеся тих, хто хоче зробити всіх схожих на себе

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...