Перейти до змісту

Інвестиції


Ali(UA)

Recommended Posts

да. В моем районе цены на дома начинаются с 3 миллионов, а покупать кондо не имеет смысла.  ДО Университета 5 минут пешком. Парки, школы, музеи - все пешком. Такое вот хитрое лакшери. Коттедж  в двух часах езды от города есть, когда хочется отдохнуть от метушни.

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні подумав трохи на рахунок майбутнього ринків......... Чому воно все пішло в рознос та у відрив від реальності....... Через демократизацію ринків, плюс локдауни...... Манюпасам стало нікуди дівати бабло, от і поперли качати ринки.......

Так от за логікою коли все відкриється, економіка по ідеї почне відновлюватись, в той же час ринки навпаки почнуть коригуватись та приводитись у відповідність до реальності........ 

Тобто зараз таки топ, і краще всі перецінені активи типу тесли продавати......

Link to comment
Share on other sites

Спочатку подивись скільки намалювали за рік і скільки ще малюватимуть

 

Все що намалювали і більше вже в роздутій бульбашці..... Після епідемії народ цікавитимуть інші речі не залежно від того скільки ще намалюють......

Link to comment
Share on other sites

почнуть лопатись компанії. фін результати... готелі, авіа, спорт... багато індустрій в жопі... я не бачу причини Доу бути високим крім накачки стимулусами та очікуваннями вакцинації. реальність не дуже добра для економіки.

 

 

Навпаки зараз всі на низькому старті, очикують закінчення локдаунів коли вакцинації почнуть давати результати....... Ніякого смислу давати лопатись компаніям нема...... 

біржа/акції ростуть на очікуваннях, а не на реальності ринку

 

наочно:

Dow Jones 1940-1949

graph1940-19491.gif

Link to comment
Share on other sites

біржа/акції ростуть на очікуваннях, а не на реальності ринку

 

наочно:

Dow Jones 1940-1949

graph1940-19491.gif

не корректно порівнювати 1940 та 2020. зовсім інші умови.

 

зараз новина про вакціеацію піднімає ринок на 15% зразу. хоча реальний ефект який буде хизи, і сама вакцінація займе рік не меньше. і що буде потім ніхто не зна. це тупо гра на вірогідностях майбутнього

Link to comment
Share on other sites

біржа/акції ростуть на очікуваннях, а не на реальності ринку

 

наочно:

Dow Jones 1940-1949

graph1940-19491.gif

 

Ну я ж там нижче і написав шо скоріш за все з підвищенням ділової активності на ринках навпаки почнеться корекція та просідання......

Link to comment
Share on other sites

булька. лопне комусь буде боляче

Просто так не лусне,хіба почнуть пробувати регулювати.я завжди дивився на біток з підозрою але на те виглядає що це не тюльпани

Link to comment
Share on other sites

Не лопне....... За багато що краще біткоіном розплачуватись чим валютами........

я имею в виду что его цена это ммм. лопнет значит уйдет вниз процегтов на 50 легко.
Link to comment
Share on other sites

Ну так їзджай в сомалі..... Там нема нахлібників :fp1:

я тебе не розумію. ти здриснув з совітсткого "раю" де держава була всім. не з солодкого життя здриснув? їхав там де краще? так америка і стала америкою завдяки мінімуму державного контролю.

 

просто нерзрозуміла логіка людини, яка мала б зрозуміти до чого приводить совок, на власному досвіді переконавшись. .

Link to comment
Share on other sites

я тебе не розумію. ти здриснув з совітсткого "раю" де держава була всім. не з солодкого життя здриснув? їхав там де краще? так америка і стала америкою завдяки мінімуму державного контролю.

 

 

Ти нахлібниками назвав не розбираючись чи то мінімум чи ні........

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...