Перейти до змісту

Байден. Позитивна гілка


Uki

Recommended Posts

Тобі фотку реднека-трампанзе в офісі Пелосі з ногами на столі запостити для освіжити пам'ять, чи сам знайдеш? Його теж поліцейські туди завели і у крісло усадили?

ну так много протестов было... я например смотрю на протесты по количеству ущерба которые они нанесли.

Link to comment
Share on other sites

Тобі фотку реднека-трампанзе в офісі Пелосі з ногами на столі запостити для освіжити пам'ять, чи сам знайдеш? Його теж поліцейські туди завели і у крісло усадили?

Скільки було журналістів в тому офісі з реднеком і як вони туди попали?

Для інфо з 13 учасників змови вкрасти губера Мічігану 11 офіційні інформатори Ф Б Р .З лідерами змови включно.

Link to comment
Share on other sites

ну так много протестов было... я например смотрю на протесты по количеству ущерба которые они нанесли.

 

Та пох, як ти дивишся. Важливо лише, як дивиться на викрутаси цього довбограя закон. І такий він там був не один, хто гасав по Капітолію з наміром замочити Пенса з Пелосі

 

A federal grand jury indicted Barnett on eight charges earlier this year, following the Capitol riots: Obstruction of an official proceeding; Aiding and abetting; Entering and remaining in a restricted building or grounds with a deadly or dangerous weapon; Disorderly and disruptive conduct in a restricted building or grounds with a deadly or dangerous weapon; Entering and remaining in certain rooms in the Capitol building; Disorderly conduct in a Capitol building; Parading, demonstrating, or picketing in a Capitol building; Theft of government property.

Link to comment
Share on other sites

Скільки було журналістів в тому офісі з реднеком і як вони туди попали?

Для інфо з 13 учасників змови вкрасти губера Мічігану 11 офіційні інформатори Ф Б Р .З лідерами змови включно.

 

Оце вже щось новеньке! А я іпу скільки? Робота у них така. Так той трампанзе працював на ФБР, АНБ, ЦРУ, міровую закулісу?  :D

Link to comment
Share on other sites

Та пох, як ти дивишся. Важливо лише, як дивиться на викрутаси цього довбограя закон. І такий він там був не один, хто гасав по Капітолію з наміром замочити Пенса з Пелосі

закон у нас у демо містах політично заангажований
Link to comment
Share on other sites

Ипать ту люсю. Саме так райот вигляда????

 

Він виглядає по різному. І саме тому охорона ледь встгла евакуювати сенаторів в останній момент. А то б хз що б ті додікові мавпи утнули, і чим би все закінчилося

Link to comment
Share on other sites

Труп не реєструється а просто не знімається з реєстрації.Але це вчорашній день.З того що пишуть по Арізоні і Джоржії там просто тупо проганяли через рахуючі машини ті самі бюлетні по кілька разів.
Link to comment
Share on other sites

Хуяссє!  ;o  І скільки трупів зареєстрували на останніх виборах за підрахунками додікохфанів?

были выпадки, сам лично проверял на сайтах штата кажись мичиган выборец которому 120 лет было кажись. это уже обсасывалось неоднократно

некоторые пробовали зарегистрировать своих домашних питомцев - удачно ))

Link to comment
Share on other sites

Типу як тут?

 

https://apnews.com/article/election-2020-government-and-politics-d34effeea6c341d6c44146931127caff

 

 

МЕДІА, Пенсільванія (AP) - Чоловік із Пенсильванії, який незаконно проголосував за Дональда Трампа від імені його давно померлої матері на минулорічних президентських виборах, був засуджений у п'ятницю до п'яти років умовно.

 
Брюс Бартман, 70-річний Марпл, у п'ятницю визнав свою провину за двома обвинуваченнями в неправдивих свідченнях і одним підрахунком незаконного голосування. Окрім строку випробувального терміну, йому не дозволять брати участь у виборах протягом чотирьох років і він більше не може бути членом присяжних.
 
Бартман вибачився за свої дії, сказавши судді: «Минулого року я був у ізоляції. Я слухав занадто багато пропаганди і зробив дурну помилку ".
 
Бартман проголосував замість своєї померлої матері, повідомляють представники влади, а також він зареєстрував свою тещу, яка померла в 2019 році, для голосування, але не отримав для неї заочний бюлетень.
 
Прокурори заявили, що Бартман використовував номер посвідчення водія для своєї матері, яка померла більше десяти років тому, щоб зареєструвати її для голосування, отримати бюлетень для поштового відправлення, повернути цей бюлетень та обманним шляхом проголосувати на її ім'я.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Труп не реєструється а просто не знімається з реєстрації.Але це вчорашній день.З того що пишуть по Арізоні і Джоржії там просто тупо проганяли через рахуючі машини ті самі бюлетні по кілька разів.

 

О, брейкінг-ньюз від додікохфанів, лєнта за лєнтою... :D  І де були додікові спостерігачі, чому соплі жували, що там з перерахунками? Теж по кілька разів проганяли бюлені? 

Link to comment
Share on other sites

были выпадки, сам лично проверял на сайтах штата кажись мичиган выборец которому 120 лет было кажись. это уже обсасывалось неоднократно

некоторые пробовали зарегистрировать своих домашних питомцев - удачно ))

 

Я питаю скільки нарахували таких доведених випадків додікохфани, і як вони вплинули на результат? 

Link to comment
Share on other sites

Я питаю скільки нарахували таких доведених випадків додікохфани, і як вони вплинули на результат?

так запрашивали детальный аудит, но суды сторонились... так как "короновирус" и "расизм". щас вон аризону проверяют посмотрим. остальные штаты вроде тоже начинают считать
Link to comment
Share on other sites

так запрашивали детальный аудит, но суды сторонились... так как "короновирус" и "расизм". щас вон аризону проверяют посмотрим. остальные штаты вроде тоже начинают считать

Це бла-бла ніочьом. Без доведених фактів то лише хворі фантазії додікофанів

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

короче я так понимаю там не то что трамп/байден выиграл, там вообще хаос творился хер разберёшь кто и как голосовал. просто результаты по телевизору нарисовали "потому что короновирус"

Link to comment
Share on other sites

А шо можна очикувати від купки волонтерів........ Я думаю хаос подібний на виборах завжди, просто обидві сторони як би погоджуються що хаос неорганізований і неконтрольований і закривають на нього очі............ 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...