Перейти до змісту

Коли відмінять


coolzak

  

14 проголосували

  1. 1. Коли відмінять паспорти вакцинації

    • Через місяць
      0
    • Після Різдва
    • Весною
      0
    • Через рік
    • Ніколи


Recommended Posts

Як важко уряду послати на тв пару експертів які будуть науково обгрунтовувати необхідність кастрації( знижує кількість згвалтувань) ,лоботомії( знижує кількість злочинів),недихати 1 хвилину кожні 30 хв( знижує викид вуглецю).?

І яка кількість пейзанів радісно підтримає такі кроки уряду і осудить тих хто буде навіть не критикувати а сумніватись

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як важко уряду послати на тв пару експертів які будуть науково обгрунтовувати необхідність кастрації( знижує кількість згвалтувань) ,лоботомії( знижує кількість злочинів),недихати 1 хвилину кожні 30 хв( знижує викид вуглецю).?

І яка кількість пейзанів радісно підтримає такі кроки уряду і осудить тих хто буде навіть не критикувати а сумніватись

головне крутити 24/7 зґвалтування та злочини і рахувати голосно трупи

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Самоорганізація людей у м. Червоноград серія 1

//Відео присвячується притомним людям, як мануал того, що слід негайно робити в своїх містах і селах з тим, якщо ви звісно не бажаєте собі і дітям участі двоногої свійської худоби в цифровому концтаборі "нової реальності"...//

 

https://youtube.com/watch?v=TLvzlkL0ipw

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Я просто спросил чем примечательны эти достойные человеческие особи чтобы тратить на них время?

за совка теж просто приїзжав лектор і розповідав про згубність західної культури, тому що трудяги повинні були працювати на "закрома Родини", а витрачати час на споглядання західної культури

якщо живеш за принципом "нас тут і так не погано кормлять" то можеш не дивитися

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Это если я что то целенаправленно ищу. А если кто то приносит мне информацию то это нормально сначала спросить это это вообще такое и откуда оно пришло.

Это же вы разместили тут информацию?

Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites

а який сенс питати? ви все одно не перевірети, тільки час покаже, а може і не покаже що це було

і хто Я такий тут? - один з користувачів цього форуму!

звісно, приємно, коли тебе вважають авторитетом, але я знаю - що таке майбутнє і як воно змінюється і проявляється на фізичному плані, тому вибачайте, що не граю роль Бога на цьому форумі.

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Для України питання треба перформулювати:

 

чи замінять паспорти вакцинації флюрографію?

 

Ні, бо флюшку питали лише при відвіданні лікаря. Ну, може ще в якихось обмежених випадках.

Нікому в голову не приходило перевіряти флюшку при вході в фастфуд.

Link to comment
Share on other sites

Dr. Anthony Fauci has cautioned that health officials may change the definition of "fully vaccinated" to include COVID-19 booster shots – if the data suggests it. 


The Centers for Disease Control (CDC) last week recommended that all adults aged 18 or older should receive a vaccine booster shot six months after their final shot of a completed vaccine regimen.


Link to comment
Share on other sites

Dr. Anthony Fauci has cautioned that health officials may change the definition of "fully vaccinated" to include COVID-19 booster shots – if the data suggests it.

The Centers for Disease Control (CDC) last week recommended that all adults aged 18 or older should receive a vaccine booster shot six months after their final shot of a completed vaccine regimen.

доктор фаучі ідьот на хуй. флоріда уже послала остальные штаті тоже пошлют. пусть Укі бустєр колєт
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...