Перейти до змісту

ПрогАлАсував...


Щек

Recommended Posts

Київ, Поділ, дільниця № 38, вул.Волоська

прийшли з жінкою о 7.57

було вже душ 20

відкрили дільницю о 8.30 (запізнення на  30 хвилин)

на той час було вже душ 50-60 нетерплячих і досить роздратованих затримкою виборців. Переважно люди літнього віку, але й було з десяток молоді

простояв у черзі хвилин 20

і, нарешті, шасливий фінал: прогАлАсував.

Спостерігачі на місці. Коли вкидав бюлетені - з"явилися й міжнародні спостерігачі  (джеркотіли англійською)

отаке.

Link to comment
Share on other sites

я кинув свій папірець за того,хто в Луганді і Донбабве,все таки щось робив для наведення порядку.За Ляшка.Один із тих у кого,хоч якось слова не розходяться з ділом,всі інші-ПИЗДУНИ.юльки,пєтькі і так далі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пам`ятаю на миниулі вибори купили дорого систему спостереження за виборами через інтернет, але на цих виборах про неї чогось не чути.  Невже одноразово викинули міліард чи таки можна за виборами поспостерігати? Притання для тих хто вже проголосував - чи не помічали ви веб камери на своїх дільницях.

Link to comment
Share on other sites

вебкамер нема і не буде - ще тоді ж вирішили від них відмовитися і кудись (?) передати

(Україна багата країна - мільярд туди, мільярд сюди...))

Link to comment
Share on other sites

Київ, Поділ, дільниця № 38, вул.Волоська

прийшли з жінкою о 7.57

було вже душ 20

відкрили дільницю о 8.30 (запізнення на  30 хвилин)

на той час було вже душ 50-60 нетерплячих і досить роздратованих затримкою виборців. Переважно люди літнього віку, але й було з десяток молоді

простояв у черзі хвилин 20

і, нарешті, шасливий фінал: прогАлАсував.

Спостерігачі на місці. Коли вкидав бюлетені - з"явилися й міжнародні спостерігачі  (джеркотіли англійською)

отаке.

моя дільниця :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

:)

 

 

Только что в моем дворе на Позняках, какой-то забулдыга орет снизу:
- Коля, выходь давай, идем голосовать!
- Шо ты орешь, у меня еще все спят!

- Не, ну шо за лось, Путин, блять, не спит, а у него все спят! Идем спасать Отечество!

Коля не ответил. Мне с 12 этажа его на балконе не видно, но думаю, он офонарел.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

:)

 

 

Только что в моем дворе на Позняках, какой-то забулдыга орет снизу:

- Коля, выходь давай, идем голосовать!

- Шо ты орешь, у меня еще все спят!

- Не, ну шо за лось, Путин, блять, не спит, а у него все спят! Идем спасать Отечество!

Коля не ответил. Мне с 12 этажа его на балконе не видно, но думаю, он офонарел.

 

ну і чого того дядька забулдигою кликати?

та він соль землі )) до того ж вельми прикольний) :tu::D

Link to comment
Share on other sites

Я у Варшаві не зміг проголосувати і колега мій теж. Хоча зареєструвались в консульстві тиждень тому - стояли в черзі з годину. Кажуть - що це вина ЦВК, але мені здається, що це в консульстві напартачили - просто дупу підтер хтось нашими заявами :Ganba: . Записали нас (невсписників) на папірець -  я під 35 номером був через  1.5 год після відкриття голосування, казали,що будуть розбиратись, але проголосувати немає можливості. На другий тур, як буде, планую бути в Україні і боюсь теж у список не потрафити бо перенесуть мене за моєю заявою з першого туру до Варшави як у віршику  - "Хто стучится в дверь ко мне с толстой торбой..." Але ззовні картинка файна - всі посольські у вишиванках, одна дівчина з тату - тризуб на карку  [ua] ,

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...