Перейти до змісту

То Петя не забув про свою обіцянку? А ви, виборці Пеці...?


эЛКа

Recommended Posts

:fp1:

http://gapp.rada.gov.ua/mps/info/page/2273

Може, ти ще й не знаєш, що Порошенко був міністром економіки в уряді Азарова в 2012 році?

А  яка  різниця,  перепілки  у  пана  Сашка,  чи  в  пані  Юлі?

Link to comment
Share on other sites

@Бартка,

вам важко уявити що я аніграмма не тролю, а щиро хочу, аби виборці цього чма його контролювали?

Але по ітогах гілки бачу, що їм то НЕ ВАЖЛИВО.

їх ментал навіть не розуміє навіщо то робити.

вони подекуди щирі невигласи яким цей факт некритичен.

як і брехня кагдидата.

Link to comment
Share on other sites

в наших умовах краще щоб в президента було незалежне надійне і постійне джерело доходів, а ніж бути голим-босим, із спокусою підзаробити зловживаючи займаною посадою.

Довольно ожидаемая отмазка.

Неожиданно только что так рано начали ;o

Link to comment
Share on other sites

Я совершенно не отрицаю того, что необходимость разделения власти и бизнеса существует.

Но у меня один простой вопрос к тем, кто сегодня так усиленно проталкивает эту необходимость:

 

Так что для Вас важнее:

чтобы Петя продал свой бизнес или

активизировать АТО, уничтожить бандитов и спасти человеческие жизни?

Link to comment
Share on other sites

Я совершенно не отрицаю того, что необходимость разделения власти и бизнеса существует.

Но у меня один простой вопрос к тем, кто сегодня так усиленно проталкивает эту необходимость:

 

Так что для Вас важнее:

чтобы Петя продал свой бизнес или

активизировать АТО, уничтожить бандитов и спасти человеческие жизни?

Чупа, а без маніпуляцій ніяк?

Що Президенту завважає продати бізнес і при тому займатися іншими справами своєї компетенції, тим же АТО? :fp1:

Взагалі то, він мав його продати як тільки став кандидатом. Йому тоді теж АТО завважало?

 

взагалі -питань не маю.

Якщо виборці не вважають за потрібне і не вимагають -то їх обранець і поготів не стане трепихатися в тому напрямку.

Виборця всі бажаючи вже побачили - "удручающєє зрєліщє" (с)

Link to comment
Share on other sites

2 эЛКа

Якщо взяти до увати Ваші логічні здібності (тобто постійне намагання приписати мені якесь дублювання ніку), то зрозуміло, чому Ви не в змозі виділити головне, а постійно повторюєте необхідність вирішення другорядного (в нинішніх умовах) питання.

При цьому, у Вас не вистачає моральної сміливості визнати, що на Вашу думку життя людей - це ніщо в порівнянні з питанням, кому буде належити Рошен.

Link to comment
Share on other sites

РуССкие люди расстроены, что Порох президент?

Значит, хорошие сапоги, надо брать.

на фупе вроде Сознательный с Зорковым очень радовались.

Возьмите и эти сапоги тоже...

Link to comment
Share on other sites

@skiff,

мені не цікаво дискутувати з людиною, яка далі демагогії, пересмикування і маніпулювання не здатна йти.

це нудно втрачати час на беспредметну розмову.

Визнайте, що існування бізнесу у Президента для вас не є проблємою взагалі. І саме це ви намагаєтеся вкласти в мозок іншим.

А хто не піддається -переход на особистість.

Звісно, я ще по ранках пью кров маляток.

Link to comment
Share on other sites

@эЛКа,

Звісно, що розмова безпредметна, бо Ви не вважаєте за необхідно чесно окреслити свою позицію, або просто її не маєте, крім всього лише однієї думки.

Наявність бізнесу у _діючого_ Президента, дійсно, є проблемою. І вона вимагає вирішення.

Але сьогодні я вважаю за необхівне, перш за все, вимагати активізації АТО і наведення порядку на Донбасі, по-друге - переобрання ВР, є ще по-третє, четверте і т.д.

І в цьому списку _першочергових_ вимог позбуття бізнесу не в першій десятці.

 

А Ви мені дуже нагадуєте воплі деяких деячів "Сделайте русский государственным! Этого люди требуют!", хоча ця проблема навіть в східних областях десь у третій десятці.

Link to comment
Share on other sites

@эЛКа,

Звісно, що розмова безпредметна, бо Ви не вважаєте за необхідно чесно окреслити свою позицію, або просто її не маєте, крім всього лише однієї думки.

Наявність бізнесу у _діючого_ Президента, дійсно, є проблемою. І вона вимагає вирішення.

Але сьогодні я вважаю за необхівне, перш за все, вимагати активізації АТО і наведення порядку на Донбасі, по-друге - переобрання ВР, є ще по-третє, четверте і т.д.

І в цьому списку _першочергових_ вимог позбуття бізнесу не в першій десятці.

 

А Ви мені дуже нагадуєте воплі деяких деячів "Сделайте русский государственным! Этого люди требуют!", хоча ця проблема навіть в східних областях десь у третій десятці.

в юльків просто ніяк ломка не пройде, не можуть гідно визнати свою поразку, ось і шукають якісь другорядні причини щоби виправдати свій програш. пєтя не ідеальний, а ви, юльки, якщо не можете змиритись із тим, що сталось, замість того щоб бурмотіти, закочуйте рукави та ставайте нормальною опозиційною партією та слідкуйте, щоб пєтя і компанія не заривались, а пахали хоч трохи на благо україни, а не тільки на свої власні кишені...

Змінено користувачем Came Tak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Came Tak,

та так -вимагати від кандидата виконати дану ним обіцянку -це за дрищачим розумінням ломка, не змірення з програшем і проча хуєта.

дякую, я вас почула )))

Link to comment
Share on other sites

@эЛКа,

Звісно, що розмова безпредметна, бо Ви не вважаєте за необхідно чесно окреслити свою позицію, або просто її не маєте, крім всього лише однієї думки.

Наявність бізнесу у _діючого_ Президента, дійсно, є проблемою. І вона вимагає вирішення.

Але сьогодні я вважаю за необхівне, перш за все, вимагати активізації АТО і наведення порядку на Донбасі, по-друге - переобрання ВР, є ще по-третє, четверте і т.д.

І в цьому списку _першочергових_ вимог позбуття бізнесу не в першій десятці.

 

А Ви мені дуже нагадуєте воплі деяких деячів "Сделайте русский государственным! Этого люди требуют!", хоча ця проблема навіть в східних областях десь у третій десятці.

ще раз, по-слогах.

в приоритетах Президента - послідовність і чесність. давав обіцянку -виконуй.

він обіцяв -ОДРАЗУ ж, як стане презом, продати бізнес.

Я зрозуміла, що для вас то не є приоритетом.

дякую за мислю.

 

п.с. ще раз спробую розтлумачити що справи можна робити паралельно, бо вони незалежні одна від одної: продаж бізнесу і ведення АТО.

в чому для вас особисто тут проблєма -не розумію.

Link to comment
Share on other sites

в юльків просто ніяк ломка не пройде, не можуть гідно визнати свою поразку, ось і шукають якісь другорядні причини щоби виправдати свій програш. пєтя не ідеальний, а ви, юльки, якщо не можете змиритись із тим, що сталось, замість того щоб бурмотіти, закочуйте рукави та ставайте нормальною опозиційною партією та слідкуйте, щоб пєтя і компанія не заривались, а пахали хоч трохи на благо україни, а не тільки на свої власні кишені...

извините, а кто тогда по вашему должен быть в коалиции?

Link to comment
Share on other sites

Фигасе, Батькивщина пойдет в коалицию с синяками и новым Януковичем?

то есть наличие синяков в коалиции вопрос решенный?

Уже начинать поздравлять с новыми покращеннями?

Link to comment
Share on other sites

то есть наличие синяков в коалиции вопрос решенный?

Уже начинать поздравлять с новыми покращеннями?

Ну здрасьте, это ж вы оглашаете команду Пеци, я не знаю, кого он в ВР заведет.

Link to comment
Share on other sites

Фигасе, Батькивщина пойдет в коалицию с синяками и новым Януковичем?

 

Запросто. Треба ж, в кінці кінців, реалізувати напрацювання ПРіБЮТа, ну хоч в аппазиції. Та ще й повернуть все так, що це Пєця винен. :weep:

Link to comment
Share on other sites

и почему это я оглашаю, это Саме Так сказал, что Батькивщина должна идти в оппозицию, то есть он наверное в коалиции видит какие то другие партии.

Мне интересно какие...

Link to comment
Share on other sites

 

 


п.с. ще раз спробую розтлумачити що справи можна робити паралельно, бо вони незалежні одна від одної: продаж бізнесу і ведення АТО. в чому для вас особисто тут проблєма -не розумію.

Не розумієте, бо у мене проблеми немає - це у Вас проблема визначення більш важливого питання.

 

Наприклад, можна паралельно вести машину і розмовляти по телефону. Але якщо саме останнє питання Ви визнаєте за головне, то з достатньо великою вірогідністю до кінцевої точки маршруту Ви не доїдите.

Link to comment
Share on other sites

и почему это я оглашаю, это Саме Так сказал, что Батькивщина должна идти в оппозицию, то есть он наверное в коалиции видит какие то другие партии.

Мне интересно какие...

давай не передьоргуй. це ж ваш стон по всьому форуму чути, що пєтя такий хреновий і ніяк не заслуговує бути обраним і тільки і чекає щоб дурити виборців і не виконувати свої обіцянки, значить за логікою є два шляхи, це або приняти його таким який він є обєднуватись і допомагати розбудовувати країну, або іти в опозицію. вибір за вами. але якщо коаліція то і стону бід вас не повинно бути чути, разом так разом.

Link to comment
Share on other sites

давай не передьоргуй. це ж ваш стон по всьому форуму чути, що пєтя такий хреновий і ніяк не заслуговує бути обраним і тільки і чекає щоб дурити виборців і не виконувати свої обіцянки, значить за логікою є два шляхи, це або приняти його таким який він є обєднуватись і допомагати розбудовувати країну, або іти в опозицію. вибір за вами. але якщо коаліція то і стону бід вас не повинно бути чути, разом так разом.

ничо не понял, при чем тут Петя до парламентской коалиции?

Скучили за Януковичем?

Link to comment
Share on other sites

ничо не понял, при чем тут Петя до парламентской коалиции?

Скучили за Януковичем?

до того що в парламенті може бути або пропезидентська коаліція, або опозиційна до президента, то ви спочатку визначіться з якого ви боку, потім можна буде дискутувати.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...