Перейти до змісту

Юлькам-порада:


mantagio

Recommended Posts

дрищі не програли, іще трохи і народ масово піде до Безрадичів просити вибачення у хоружівського мусійки   weep%20(1).gif

Те, що Пороха вибрали в першому турі, якби і є проханням народу про вибачення :D

В якомусь сенсі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльки такие юльки.

 

Человеку в карму насрали коллективно, а друг другу подлайкивают  :fp1:

Ага :D

 

Спеціально подивився, хто мінусами відмітився... І після цього Фома ще заявляє, що він - не юльок ;D

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я не Юльок, я - антидрищ!

Те, що юльку соромно признаватись в юльклізмі, вже хороший знак.

Згодом він може й перестане поводитись як юльок. Інфантильним любителем халяви може й не перестане бути відразу, звичайно. Але тенденція добра.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Те, що юльку соромно признаватись в юльклізмі, вже хороший знак. Згодом він може й перестане поводитись як юльок. Інфантильним любителем халяви може й не перестане бути відразу, звичайно. Але тенденція добра.

Ви прослухали 100501 мантру дрища "миневсрались" з книги "мохатмо"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так ТС же ні про якого дрища не писав, а ти йому дізлайк влупив.

Може поясниш за що?

якщо я напишу, що ТС латентний далпайоп, я теж ні про якого дріща не напишу.

але ж будь хто може на це як лайкнути, так і дізлайкнути, так?

Link to comment
Share on other sites

 

 


дрищі не програли, іще трохи і народ масово піде до Безрадичів просити вибачення у хоружівського мусійки  

Твої уявлення про міфічних "дрищів" чимось схожі на уявлення росіян про Україну - проекція власних почуттів і рефлексій. Ну, ти як психіатр, в курсі, можеш навіть покепкувати за некоректне вживання професійної термінології.

 

От мене конкретний Ашнар розфрендив лише за те, що я підтримав Порошенка (та-та, Ашнар, мене). В нього лідерша одна на цілий час, в мене взагалі такого немає. Проекція власних переживань на мене створює ілюзію, що і я вождист. А я на "хоружівського мусійку" забив уже шість років як...

 

Немає юлькам аналогів. Навіть синяки шукають собі Верховного Жлоба на зміну Фьодирчу. А у вас ЮВТ у серці, і нема на те ради... А я хіба проти? Та на здоров'ячко, тільки без проекцій, будь ласка.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...

Немає юлькам аналогів. Навіть синяки шукають собі Верховного Жлоба на зміну Фьодирчу. А у вас ЮВТ у серці, і нема на те ради...

Та знайшли вже, Ляшко іх настуний вождь  :gigi:

 

Чи куди Ви думаєте подівся бабцін рейтінг або звідки взявся рейтинг в Ляшка?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...