Перейти до змісту

ВО "Батьківщина" вже офіційно визнана релігійною сектою?


Газда

Recommended Posts

ахтойта в верхнем ряду первый слева? 

 

До речі, все ж таки жіноче око вловлює дуже цікаві деталі.

Ось цей хлопчара у бiлому

 

http://s10.postimg.org/5b32e3idl/hlopchara.jpg

 

це не він же на фотках трирічної давнини:

 

http://wek.com.ua/img/ar/o57694.jpg

 

Власенко, чомусь, на нього дивиться, як ленiн на буржуазію.

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

Моник Ливинский

 

 

:gigi:

 

Адже ж, Україна, пооки що, таки втратила шанс отримати свою Катерину II.

З натовпами фаворитів навколо трону.

злыйе вы!  :not_i: ничюткие ни разу!

 

я, ващета, имела ввиду того пацыка, што сидит в самом верхнем ряду.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


я, ващета, имела ввиду того пацыка, што сидит в самом верхнем ряду.  :fp1: 

 

Це правильно. Лисий мужик у хатi річ корисна. З нього сміття набагато менше виходить, ніж з волохатого.

Link to comment
Share on other sites

Ти, Газда, довбойоб і дятел в одному флаконі.

І ти навіть не газда, ти холоп якогось Газди. І справжнім Газдою ніколи не будеш.

 

___

 

Попередження від модератора Dr.Purple. Причина: 14.1 Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (0) . Розділ: Профіль.
Умовне попередження

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Інакше, чим ще пояснити, що Верховна Жриця сиділа під час  інавгурації саме серед глав релігійних конфесій?

 

 

http://s15.postimg.org/xx8b43apn/inauguration5.jpg

Хтось з протокольної комісії має виняткове почуття чорного гумору :D  Думаю.що мамка цього не забуде.І якщо це вказівка самого пеці,то це був прокол,бо поверженого політпротивника не гоже втирати в порошок.особливо мамку.(думаю,що всетаки якась нища ланка спроацювала).

Link to comment
Share on other sites

злыйе вы!  :not_i: ничюткие ни разу!

 

я, ващета, имела ввиду того пацыка, што сидит в самом верхнем ряду.  :fp1:

Отой голомозий? :D  лысые мусчины ндравляцца, а леса? Да, ани  самые карасивые (P)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти, Газда, довбойоб і дятел в одному флаконі.

І ти навіть не газда, ти холоп якогось Газди. І справжнім Газдою ніколи не будеш.

этот уйопок приполз с фупа ток боится признать кем его там ипали - решил дать дупе отдохнуть и придумал новый ник :weep:  

 

 

---

Попередження від модератора Dr.Purple. Причина: 14.1 Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (0) . Розділ: Профіль.

Умовне попередження

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти, Газда, довбойоб і дятел в одному флаконі. І ти навіть не газда, ти холоп якогось Газди. І справжнім Газдою ніколи не будеш.

 

 

 


этот уйопок приполз с фупа ток боится признать кем его там ипали - решил дать дупе отдохнуть и придумал новый ник
 
От жалко пацанофф! (с)
 
Але ж, ви вже попали, дружочки. Тут вам не фуп з тупими срачами. Тут вашi висери, це чисто конкретнi статтi:
 
3. "Усвідомлена цілеспрямована дезінформація. Розповсюдження суспільнонебезпечної брехні, особливо в корисливих, або ідеологічно-пропагандистських цілях". 
11. Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.
14. "Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло".
 
Тисну доповiдь без якихось душевних мук. Уповаючи на справедливість Модератора.
Бо, йулькизьм головного мiзку це хвороба небезпечна та ще й заразна. Допоможе тiльки повна ампутацiя. Амен.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хтось з протокольної комісії має виняткове почуття чорного гумору   Думаю.що мамка цього не забуде.І якщо це вказівка самого пеці,то це був прокол,бо поверженого політпротивника не гоже втирати в порошок.особливо мамку.(думаю,що всетаки якась нища ланка спроацювала).

 

Упевнений, що списки та схеми розсадки затверджувалися Турчиновим. Може радився з Порохом, а може й ні. Бо Порох був у Нормандії.

Link to comment
Share on other sites

Отой голомозий? :D  лысые мусчины ндравляцца, а леса? Да, ани  самые карасивые (P)

:pardon: От тільки я не зрозуміла, Газда, це мій смак, а не Ваш. :66:

 

Це я був промазав, вибачаюсь. :fp1:  На iншому постi заплюсую.

Link to comment
Share on other sites

Це я був промазав, вибачаюсь. :fp1:  На iншому постi заплюсую.

ЫЫЫЫ))))  От не повезло цветочку сладинькому :D

Газда, ты не заморачуйся ничего личного просто я тоже на том посте промазал и минуснул нечаянно :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ЫЫЫЫ))))  От не повезло цветочку сладинькому :D

Газда, ты не заморачуйся ничего личного просто я тоже на том посте промазал и минуснул нечаянно :fp1:

 

Це ти Ханi Флавер пояснюй. Це ж ти їй мінуса вкотив, а не менi.   :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...