Перейти до змісту

Инавгурацыонный запой Югика


ЦеDzip

Recommended Posts

смалыть цуко непадеццки, как в старые добрые времена

:gigi:  :tu:

 

 

Луценко: обидва (Ахметов і Коломойський) допомагають ураїнським повстанцям боротися з сепаратистами

:fp1:  :weep:

 

 

Про це екс-глава МВС, лідер "Третьої української республіки", та довірена особа кандидата в президенти Петра Порошенка на позачергових виборах заявив в ефірі Hromadske TV.

"Я хочу повернутися в активну українську політику. Але не через призначення, а через обрання", - заявив він.

"Тому, напевне, буду балотуватися до Верховної Ради", - додав Луценко. 

 

Link to comment
Share on other sites

Луценко: впливові люди в оточенні Порошенка - Ігор Коненко і Роман Зварич. Перший буде "оком государя" в Київраді, другий-"головний юрист"

 

ебать-копать(ц, добкендт)

:fp1:  :gigi:  :tu:

 

приехали блять


 йти з політики, а нові вибори дають дуже малий шанс на їх повернення. Вони робитимуть все, аби війна точилася якомога довше

 

Луценко: якщо ставити питання"спершу треба виграти війну, а потім розпускати ВР" - війна буде бескінечною. Дуже впливові люди не хочуть

Link to comment
Share on other sites

Порошенко не прихожанин а диякон УПЦ МП, офіційно висвячений

 

якщо хрестили дитину, то хрещеними мали взяти вірних УПЦ МП

 

с чего все решили что дьякон? потому что он на фото был "в форме"? это обряд такой есть когда кого-то из мирян привелигируют участвовать в крестном ходу

я спрашивала

 

р.с. мы своего сына крестили в этом монастыре, он КП. и я даже не спросила откуда мои кумовья, из МП или КП

Link to comment
Share on other sites

колись щоб охреститись вірянин мав пройти статус оглашенного. в цей період треба було вивчати святе письмо і укріплюватись у вірі аби прийняти свідомий вибір. І це могло тривати багато років. У церковній службі і досі зберігся рудимент "оглашенні вийдіть"

 

потім християнство стало державною релігією і християнами почали робити від народження, але запровадили статус хрещених батьків - досвідчених християн, які мають наставляти дитину у вірі.

 

ну а наш час позначився тим, що хрещеними можуть бути не тільки атеїсти, а і вірні інших конфесій

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...