Перейти до змісту

Порошенко - ДЕЙСТВУЙ!


Бяка

Recommended Posts

Напоминаю: ДОСРОЧНЫЕ выборы, ДОСРОЧНАЯ победа на выборах, и конец каденции будет, скорее всего ДОСРОЧНЫМ и еще более позорным, чем у Янука. И крови в эту самую короткую каденцию будет много. Она уже проливается.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Напоминаю: ДОСРОЧНЫЕ выборы, ДОСРОЧНАЯ победа на выборах, и конец каденции будет, скорее всего ДОСРОЧНЫМ и еще более позорным, чем у Янука. И крови в эту самую короткую каденцию будет много. Она уже проливается.

 

 май терпіння, я тебе прошу. Не гони на теперішню владу, то деструктивно і працює на ворога.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отже в сухому підсумку. На 12 дня, коли Бяка відкрила гілку, Порошенко вже віддав відповідні накази. О другій годині повідомили громаді.

 

 

Всім хто розповідав що Порошенку бадуже, мусили б вибачитися і прикусити язика.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отже в сухому підсумку. На 12 дня, коли Бяка відкрила гілку, Порошенко вже віддав відповідні накази. О другій годині повідомили громаді.

 

 

Всім хто розповідав що Порошенку бадуже, мусили б вибачитися і прикусити язика.

 

Если не считать что все приказы должны были быть отданы в понедельник, то таки да...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отже в сухому підсумку. На 12 дня, коли Бяка відкрила гілку, Порошенко вже віддав відповідні накази. О другій годині повідомили громаді.

 

 

Всім хто розповідав що Порошенку бадуже, мусили б вибачитися і прикусити язика.

 

А шо он наприказывал, кроме "борьбы за мир"? Подскажите, плс.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мене тут всю гілку різномастні юльки в 100500 голосів переконували що Порошенку життя загиблих байдуже. Як бачимо - ні.

 

 

Зате у повний зріст стає питання що для цієї публіки загибель солдат всього-навсього вдалий привід для чорного піара.

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Мене тут всю гілку різномастні юльки в 100500 голосів переконували що Порошенку життя загиблих байдуже. Як бачимо - ні.

 

 

Зате у повний зріст стає питання що для цієї публіки загибель солдат всього-навсього вдалий привід для чорного піара.

 

слушно, цинічні фанати...

Link to comment
Share on other sites

А шо он наприказывал, кроме "борьбы за мир"? Подскажите, плс.

 

 

Якщо тебе забанили на president.gov.ua то ось:

 

 

Президент оголошує день жалоби за загиблими

 

Президент України Петро Порошенко висловлює глибокі співчуття родинам загиблих українських військових та прикордонників, які загинули 14 червня під час проведення Антитерористичної операції.

"В неділю я оголошую день жалоби за нашими військовими. Це велика втрата не лише для родин загиблих, а й для цілої країни. Україна в скорботі, але ми рішуче продовжуємо боротьбу за мир," – наголосив Петро Порошенко.

 

"Всі, хто причетний до цинічного терористичного акту такого масштабу, обов'язково будуть покарані. Україні потрібен мир. Проте терористи отримають адекватну відповідь," - заявив Глава держави.

 

Президент доручив скликати засідання Ради національної безпеки і оборони.

 

Президент України також доручив Кабінету Міністрів надати допомогу родинам загиблих.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

слушно, цинічні фанати...

 

Може і є пара щирих, але в більшості безумовно просто циніки.

 

Вони весь час пояснюють "справжні мотиви" а не оперують фактами. Причому пояснення завжди ідуть по лінії звинувачень у захланності, ліні, заздрості, розбещенності - коротше всіх семи смертних гріхах.

 

Права на будь-які хороші людські якості вони за опонентами не залишають.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось я реально не розумію, чому я мушу вірити що Кумпелями цього форуму рухає виключно світлі почуття палкої любові до України, коли він раз за разом атакує характер і моральні якості Порошенка.

 

Мені особисто здається що їми рухає переважно почуття образи за черговий проліт Юлії Володимирівни

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Якщо тебе забанили на president.gov.ua то ось:

 

Цитата

 

Президент оголошує день жалоби за загиблими

 

Президент України Петро Порошенко висловлює глибокі співчуття родинам загиблих українських військових та прикордонників, які загинули 14 червня під час проведення Антитерористичної операції.

"В неділю я оголошую день жалоби за нашими військовими. Це велика втрата не лише для родин загиблих, а й для цілої країни. Україна в скорботі, але ми рішуче продовжуємо боротьбу за мир," – наголосив Петро Порошенко.

 

"Всі, хто причетний до цинічного терористичного акту такого масштабу, обов'язково будуть покарані. Україні потрібен мир. Проте терористи отримають адекватну відповідь," - заявив Глава держави.

 

Президент доручив скликати засідання Ради національної безпеки і оборони.

 

Президент України також доручив Кабінету Міністрів надати допомогу родинам загиблих.

 

 

Не бачу слів Раїсся і Путін... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Може і є пара щирих, але в більшості безумовно просто циніки.

 

Вони весь час пояснюють "справжні мотиви" а не оперують фактами. Причому пояснення завжди ідуть по лінії звинувачень у захланності, ліні, заздрості, розбещенності - коротше всіх семи смертних гріхах.

 

Права на будь-які хороші людські якості вони за опонентами не залишають.

 

А мы сейчас не юльков-дрцщей обсуждаем, какие кто хорошие или плохие.

Мы Президента просим поднять жопу со стула и начать действовать.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

О, зате бачу як Mrs_W з ентузіазмом мінусує карму.

твоей реальной карме это уже не повредит.

Предательство Родины, тем более перманентное портит карму навсегда.

 

А я имею право реагировать на посты, которые мне нравятся или не нравятся. Раз такая возможность есть.

А мы сейчас не юльков-дрцщей обсуждаем, какие кто хорошие или плохие.

Мы Президента просим поднять жопу со стула и начать действовать.

Ты почитала ветку? Ты- юлек. Только юльки сейчас могут такого требовать от президента.

Link to comment
Share on other sites

А мы сейчас не юльков-дрцщей обсуждаем, какие кто хорошие или плохие.

Мы Президента просим поднять жопу со стула и начать действовать.

 

Мене ваші темники задовбали. Пройшло менше доби. Дані накази. Потурбувалися про родини. Що ще? Шоу з косою і автоматом?

Link to comment
Share on other sites

Юл

 

Мене ваші темники задовбали. Пройшло менше доби. Дані накази. Потурбувалися про родини. Що ще? Шоу з косою і автоматом?

 

Питання риторичне. Юлькам платять, шоби вони рвали пукани проти Пороха безвідносно до того, що він робить. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

твоей реальной карме это уже не повредит.

Предательство Родины, тем более перманентное портит карму навсегда.

 

А я имею право реагировать на посты, которые мне нравятся или не нравятся. Раз такая возможность есть.

 

А мені цілком зрозуміла твоя мотивація. Образа, гнів і роздратування. Патріотизмом там і не пахне.

Link to comment
Share on other sites

А мені цілком зрозуміла твоя мотивація. Образа, гнів і роздратування. Патріотизмом там і не пахне.

Не тебе  рассуждать о патриотизме.

 

А "образа, гнів і роздратування" есть. безусловно. Не каждый день из-за бездействия президента гибнут по полсотни украинских бойцов.

Тебе там в Америке пох, это понятно.

Змінено користувачем Mrs_W
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нашей победой? Судя по многим предательствам и бессмысленой гибели большого количества солдат, с нами воюют..российские наемники, сепаратисты, наши обдолбаные "за двести гривень и пакетик наркоты" и плюс наше военное руководство. Нашему военному верху выгодна война как можно дольше, пилят бабло, надеются на победу рашки, и боятся возвращениясолдат с фронта, бо те придут и ухуярят восемьдесят процентов начальников. Вот, как то так я думаю.

Не только военным. Она выгодна вороватым депутатам, чиновникам и так далее.

Вспомните какой популярной после Майдана стала передача "В гостях у ...", когда майдановцы заходили в дома и показывали всем как живут богом избранные.

Вот этого они боятся намного больше чем Путлера.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

не спішив би критикувати пороха, країна в плані державного устрою в руїнах, некомпетентність і випадкові люди на посадах на всіх рівнях, це в кращому випадку в гіршому інфільтровані рашисти які саботують процеси як тільки можуть. відновити весь цей бардак в нормальних умовах вимагало б масу часу, що говорити про тепер. зараз нові люди прийшли до влади і потрібен час розібратись у всьому цьому не роблячи поспішних кроків які б могли тільки зашкодити ситуації.

 

волання про "всьо прапала" ситуацію не покращать.

Link to comment
Share on other sites

не спішив би критикувати пороха, країна в плані державного устрою в руїнах, некомпетентність і випадкові люди на посадах на всіх рівнях, це в кращому випадку в гіршому інфільтровані рашисти які саботують процеси як тільки можуть. відновити весь цей бардак в нормальних умовах вимагало б масу часу, що говорити про тепер. зараз нові люди прийшли до влади і потрібен час розібратись у всьому цьому не роблячи поспішних кроків які б могли тільки зашкодити ситуації.

 

волання про "всьо прапала" ситуацію не покращать.

Он об этом все прекрасно знал. Более того, он сам эти руины помогал создавать. Что он сделал за 7 дней президентства?

Ничего, кроме поздравления Путлера. Конечно, можно подождать 100 дней для окончательного диагноза. Но боюсь что тело к тому времени уже унесут

Link to comment
Share on other sites

Не тебе  рассуждать о патриотизме.

 

А "образа, гнів і роздратування" есть. безусловно. Не каждый день из-за бездействия президента гибнут по полсотни украинских бойцов.

Тебе там в Америке пох, это понятно.

 

Ти одверто ставиш під сумнів моральні якості Порошенка. Я ставлю під сумнів твої. Наскільки я тебе розумію - у тебе радість. Десятки трупів розкішний привід для піара.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...