Перейти до змісту

В Женеве Керри ЗДАЛ Крым Усскому миру!!!


Recommended Posts

путину Крым без материка не нужен.

 

не отдаст и не отстанет

 

Керри - лох  :X

А що американці могли зробити, якщо бютобанда, яка керує Україною, фактично підігрує Путіну?

Ми мали би право жалітися, якби самі хоч щось робили для відбиття агресії.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що американці могли зробити, якщо бютобанда, яка керує Україною, фактично підігрує Путіну?

Ми мали би право жалітися, якби самі хоч щось робили для відбиття агресії.

 

Та хз що мали робити. Якась "тупіковая ситуація"  :(

Хуйлу відступати не можна бо для нього(та й для РФ) це буде означати повний крах.

Наступати далі зараз для нього майже теж саме. Тому він й зупинився, але так довго не буде.

Поки є т.з. сепаратори він рано чи пізно все одно нападе, а якщо Україна почне зачищати, нападе негайно.

 

Залишається надія що керівників сепаратистів переловлять якісь не будь Беніни наймачі,

тоді усю ту озброєнну п'янь можна буде взяти "без шума і пилі" як отих харківськіх колорадів.

 

ОТАКЕ

Link to comment
Share on other sites

путину Крым без материка не нужен.

 

не отдаст и не отстанет

 

Керри - лох  :X

 

Керри - не лох, а лишь защищает интересы собственной страны. В их же, кстати, интересах и сильная проевропейская Украина. Но они реально не могут что-то сделать с нынешней соплежуйной властью, которая вольно или невольно подыгрывает Путину. Амеры уже, по сути, открытым текстом на СБ сказали, что РФ-десантников и сепараторов-террористов надо мочить. А весь "результат" АТО - сдали врагам бронетехнику. Вторые сутки - практически полная тишина...

Поэтому Керри _вынужден_ оставлять себе пути для отхода. Украину пока еще не слили, а лишь готовятся это сделать.

Все будет зависеть от нас: если заставим власть работать - амеры поддержат, если будем и дальше молча проглатывать их дебилизм (включая предполагаемый псевдомеморандум с политическим трупом), то таки сдадут.

Надо понимать, что главная цель у США - не усиление и стабилизация Украины, а дестабилизация и развал РФ. От того, _как_ в эту цель будет Украина вписываться, зависит и их позиция. Именно поэтому в случае продолжения соплежуйства нынешней нашей власти Украину выгодней сдать - при наличии немалого количества достаточно активных антироссийски настроенных граждан эта территория будет объективно работать на развал РФ лучше, чем в текущем состоянии, когда власть сама не может или не хочет бороться с пророссийскими элементами, но и простым гражданам под тем или иным предлогам не дает это делать (и иногда достаточно жестко).

Link to comment
Share on other sites

Всех деталей договоренностей мы к сожалению не знаем.

Но похоже Россия добилась еще одной недели на развертывание сепаратистов.

 

Надо точечным образом крошить организаторов на територии Украины.

Link to comment
Share on other sites

Взамен того, что усский мир отстанет от восточных регионов Украины

Та ні, Україна для американців раптом стала інструментом розвалу Росії.

Підфартило піндосам.

Link to comment
Share on other sites

Імхохую:

 

Укладено міжнародний чотиристоронній міжнародний договір в умовах воєнного стану. На кону не тільки частина або і вся Україна. На кону безпека Щонайменше двох сторін-учасниць - України і країн-членів ЄС. Адже, як сказано було раніше, Пу зупиниться там, де Україна йому дозволить, тобто, за повної бездіяльності України - він зупиниться десь у середині Польщі.

 

Тим Меморандумом поставлено Пу умови про виведення своїх військ і відведення їх від кордонів України. Він це повинен зробити. Донреспубліка не є учасницею чотиристоронньої зустрічі, тому її умови нікого не їб цікавлять. Пу дається певний час для виведення військ і відведення їх на безпечну для України відстань. Все, що залишиться в Україні після того, підпадає під статті Кримінального кодексу - це і захоплення будівель, які, доречі, повинні одночасно вивільнятися, і вбивства, і тероризм, і державна зрада...

 

Просто, всю оту шваль, що залишиться після відведеного для Пу часу, треба відстріляти як потенційних злочинців, якщо будуть чинити опір.

 

Але це треба щоб і Україна виконувала свою частину зобов*язань по Меморандуму.

 

Потім США і ЄС залишиться тільки додавити Пу санкціями і вступити у військові дії на території Польщі, якщо будуть чухати яйтси у нас.

Там у Меморандумі повинна бути прописана відповідальність за порушення умов. Не думаю, що то просто ая-я-а-та-та.

 

 

 

А тепер ДіМ, хрюкни мені в очі те, що ти отам у Клюбі про мене вякав, боячись отвєтки. І не треба тут розводити соплі. Ти ж все-таки мужик. А ні, то зміни стать у своєму профілі. Я юрист за освітою. Тут просто мало є профільних тем, тому і доводиться писати на інші теми. А на яку профільну політичну тему може писати твоя сюся-пуся?

 

Link to comment
Share on other sites

Та ні, Україна для американців раптом стала інструментом розвалу Росії.

Підфартило піндосам.

Приблизно так, але думаю, що і інтереси України вони повинні враховувати, бо поряд Польща - член НАТО, тому вони ЗМУШЕНІ нам допомагати.

Link to comment
Share on other sites

 

А тепер ДіМ, хрюкни мені в очі те, що ти отам у Клюбі про мене вякав, боячись отвєтки. І не треба тут розводити соплі. Ти ж все-таки мужик. А ні, то зміни стать у своєму профілі. Я юрист за освітою. Тут просто мало є профільних тем, тому і доводиться писати на інші теми. А на яку профільну політичну тему може писати твоя сюся-пуся?

 

 

 

Ти хто така?

Про твій нік я нічого не писав.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...