Перейти до змісту

Доренко о сливе Юго-востока


Слав

Recommended Posts

пидоренка - та еще мразь.

"я говорил с одним прокацапским политЕгом и сказал этому уважаемому(?!) политегу, что вам пиздец, вас слили из-за Крыма"

 

вот скажите мне, в Украине есть хоть один "уважаемый" прокацапский политег? 8-: Включая ВОНУ?

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Очко горит, чувствует что придет пц!

Трахнут вас, трахнут вас всех, алкашня сраная, к гадалке не ходи!

Великий і чорний та маленький і жовтий нагадують кацапам незабути помитися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

примечательно то, шо доренко буквально неделю-две назад рвал рубаху за то, шо у луганды и донбабвэ все получилось, а тут сменил пластинку, значит видно концепция в партии поменялась(ц) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

пидоренка - та еще мразь.

"я говорил с одним прокацапским политЕгом и сказал этому уважаемому(?!) политегу, что вам пиздец, вас слили из-за Крыма"

 

вот скажите мне, в Украине есть хоть один "уважаемый" прокацапский политег? 8-: Включая ВОНУ?

А ще комуняки та  риги і анали.

 

Після інтервю Гіркіна вони просто хочуть зробити  :pleasant:  хорошу міну при поганій грі.

Link to comment
Share on other sites

Отставной офицер ФСБ - Гиркин (с)

 

Ну, от! А ви все реконструктор, реконструктор...

А хто для Доренка може бути поважним прокацапським політиком?

Я поруч з Доренко бачу або Симоненка (бо Доренко член КПРФ) або Єфремова. Ну, може він ще Корнілова таким вважає чи Вітренко?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

примечательно то, шо доренко буквально неделю-две назад рвал рубаху за то, шо у луганды и донбабвэ все получилось, а тут сменил пластинку, значит видно концепция в партии поменялась(ц) 

Да эти все выбрехи надо пропускать мимо ушей. Если что-то не дай бог у них получится, тут как-то пластинку сменят на "это был отвлекающий маневр".

Link to comment
Share on other sites

Отставной офицер ФСБ - Гиркин (с)

 

Ну, от! А ви все реконструктор, реконструктор...

А хто для Доренка може бути поважним прокацапським політиком?

Я поруч з Доренко бачу або Симоненка (бо Доренко член КПРФ) або Єфремова. Ну, може він ще Корнілова таким вважає чи Вітренко?

 

есть еще свиноеб-геронтофил-пидарас псарев  :lol2:

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

кого ви слухаєте ? Доренка ?

це то самий якій на початку березня казав "ми нєторопясь войдьом в Україну і пєрєєбьом всьо стадо "...

його "репліки" - це фіксація його власної реальності. що в голові у хуйла - він також не знає. немає чому радіти, він просто повторив слова гіркіна. і все.

Link to comment
Share on other sites

не вірю. 

димова завіса.

як і начебто панічне послання Диркіна.

ви хоч одне послання від цього дауна зі скошеним підборіддям пам'ятає не в такому ж дусі?

він плаче весь час, весь час демонструє, що Рашка не допомагає асвабадітєлям данбаса ат жідобандєровцєв  - створює Рашці міжнародне алібі, а за цей час із легкого стрілкового озброєння перетворилось на важкоозброєну армію. 

скоро літаки будуть у дири.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...