Перейти до змісту

"Заклятые друзья" начинают усложнять Пеце жизнь


Recommended Posts

вони голосували за включення у порядок денний.

по суті іще нічого не голосували

 

так Богословская истерику закатила еще на стадии включения в повестку?

Link to comment
Share on other sites

Клімкін 329

 

Клімкін стгашно кагтавіт   :fp1:

затверджуеться кандидатура на посаду Міністра закрдонних справ України в Верховній Раді України Павла Клімкина:

- Родился в Курске.

- Учился в МФТИ.

- Во время краха СССР заброшен в Киев "научным сотрудником".

- Но уже в 1993-м попадает во внешнеполитическое ведомство, причем не куда-нибудь, а в "Департамент военного контроля и разоружения МИД Украины".

- В апреле 2010-го года, сразу после прихода к власти Януковича, идет на повышение и становится целым заместителем Министра иностранных дел Украины...

 

 

Этот не скажет: Путин хуйло! :fp1:

Link to comment
Share on other sites

я дивилась пряме включення з ВР. 

розстроїлась. 

всі, як діти в школі, що чекають на перерву.

ні Ярема, ні Клімкін навіть слова не сказали, що вони будуть робити на своїх містах. і головне, як.

 

єдине, що в попередньому слові Президент процитував (з натяком Лі Кван Ю), що ген. прокурор має посадити 3 своїх... друзів. а потім вже може і ворогів.

Головне Ніюля!  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

а вообще конечно красиво слили Майдан, без сантиментов.

Назначачение идут без обсуждения, об изучении люстрационной и антикоррупционной комиссией уже никто и не заикается.

 

Климкин занимал высокий пост в МИД при Януковиче и вот уже министр в "жити по новому"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

комуняки не голосували, а от рыги прыгают в уходящий поезд завзято...

:gigi:

 на "гтс" не голосували як і комуняки. 

при чому Яценюк відкритим текстом тролив, що хто не голосує - той поц, тобто зрадник і працює на Москву

Link to comment
Share on other sites

а вообще конечно красиво слили Майдан, без сантиментов.

Назначачение идут без обсуждения, об изучении люстрационной и антикоррупционной комиссией уже никто и не заикается.

 

Климкин занимал высокий пост в МИД при Януковиче и вот уже министр в "жити по новому"...

ну, цього варто було чекати. 

ми і вони - це різні прошарки суспільства.

і це так само було б при кому завгодно, поки на президента чи прем'єра призначається людина із Системи, з довгою політичною біографією. 

всі це розуміли і розуміють.  і намагаються тиснути. 

 

про Клімкіна відзивався добре Богдан Яременко - "Майдан іноземних справ". 

казав, що Клімкін один із двигунів євроінтеграції. 

ну, і там людина добра і патріот.

 

побачимо

Link to comment
Share on other sites

а вообще конечно красиво слили Майдан, без сантиментов.

Назначачение идут без обсуждения, об изучении люстрационной и антикоррупционной комиссией уже никто и не заикается.

 

Климкин занимал высокий пост в МИД при Януковиче и вот уже министр в "жити по новому"...

 

а Шеремет казав вчора, що це буде повний розрив шаблону у #МИДЛавров, бо Клімкін, мало того, що росіянин і вчився у Москві, так він ще й "батько" угоди про євроінтеграцію і взагалі патріот України.

втім, побачимо. все скоро буде ясно

Link to comment
Share on other sites

Ниття Кумпеля вставляє. Аргументація на рівні "А ось таке я гівно - хочу насрати президенту в борщ і насру!" 

 

Президент формує свою команду. Очевидних репутаційних плям на кандидатурах нема. Професійна придатність - незаперечна. Здавалось би що ще може бути потрібно?  

 

Восени перевибори у ВР, можна буде висловитися на голосуванні.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ниття Кумпеля вставляє. Аргументація на рівні "А ось таке я гівно - хочу насрати президенту в борщ і насру!" 
 
Президент формує свою команду. Очевидних репутаційних плям на кандидатурах нема. Професійна придатність - незаперечна. Здавалось би що ще може бути потрібно?  
 
Восени перевибори у ВР, можна буде висловитися на голосуванні.

 

Юльки навіть Україні завжди з радістю в борщ срали, не тільки презу.

А потім ходили дуже горді собою і повторювали раз за разом: "Ми вас прєдупріждалі, што борсч будіт ванять!"

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юльки навіть Україні завжди з радістю в борщ срали, не тільки презу.

А потім ходили дуже горді собою і повторювали раз за разом: "Ми вас прєдупріждалі, што борсч будіт ванять!"

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Фракція прийняла рішення про вільне голосування щодо звільнення та призначення голови Нацбанку. Я голосуватиму так, як просив Яценюк.
Я не знаю чи хороший банків кандидатка, але президент і гроза Уряду дають гарантії іі кваліфікації. Не можу іх не підтримати....
До речі, в останній момент депутати отримали позицію Тимошенко, яка теж за призначення нового голови Нацбанку
Link to comment
Share on other sites

 

Фракція прийняла рішення про вільне голосування щодо звільнення та призначення голови Нацбанку. Я голосуватиму так, як просив Яценюк.

Я не знаю чи хороший банків кандидатка, але президент і гроза Уряду дають гарантії іі кваліфікації. Не можу іх не підтримати....

До речі, в останній момент депутати отримали позицію Тимошенко, яка теж за призначення нового голови Нацбанку

 

 

Це просто цирк на дроті. Партія влади не певна чи підтримує вона власного прем`єра. Спитайте там в Кумпеля як часто ХДС не дослухається до кадрових побажань фрау Меркель

Link to comment
Share on other sites

Конченых дрыщей Прошу Не Хвилюватися.

 

Речь идет об изменениях подходов к принятию решений, об очищении верхов власти, о прозрачности и подотчетности.

 

Эти вещи доступны для людей критически мыслящих, к коим племя дрыщеублюдков не относится...

Link to comment
Share on other sites

Конченых дрыщей Прошу Не Хвилюватися.

 

Речь идет об изменениях подходов к принятию решений, об очищении верхов власти, о прозрачности и подотчетности.

 

Эти вещи доступны для людей критически мыслящих, к коим племя дрыщеублюдков не относится...

 

 

Як завжди відповідь грамотна і по суті!!!! Клятих дрищів виведено на чисту воду!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не знаю. Як на мене, це обличчя недоброї жінки. Що б не сказати, якоїсь стервози. 

 

 

http://1-ps.googleusercontent.com/x/www.pravda.com.ua/img.pravda.com/images/doc/b/8/b8cbfe7-gontareva.jpg.pagespeed.ce.EOuNSs0AN9.jpg

Link to comment
Share on other sites

шо за звєрь?

...а может у кого-то начинается понимание персональной ответственности?...

 

БЮТ це старший партнер у правлячій коаліції. Отже - партія влади. Мені якось аж не зручно пояснювати тобі ази парламентаризму, колего.

Link to comment
Share on other sites

забавно як юльки критикують кандидатури від Порошенка, і вперто не помічають, як юльчача партія голосує за них в парламенті.

так значить, відсторонено критикують, наче вони всє в бєлом стаят у бєрьозкі

Link to comment
Share on other sites

знаю всього трьох банкірш - і всі стерви. і дуже авторитарні.

хз може хто десь бачив добрих банкірш... хз

Не знаю. Як на мене, це обличчя недоброї жінки. Що б не сказати, якоїсь стервози. 

 

 

http://1-ps.googleusercontent.com/x/www.pravda.com.ua/img.pravda.com/images/doc/b/8/b8cbfe7-gontareva.jpg.pagespeed.ce.EOuNSs0AN9.jpg

Link to comment
Share on other sites

забавно як юльки критикують кандидатури від Порошенка, і вперто не помічають, як юльчача партія голосує за них в парламенті.

так значить, відсторонено критикують, наче вони всє в бєлом стаят у бєрьозкі

 

 

забавно як соню турбують юльки, так наче вона вся в бєлом а не у субстанції шоколадного кольору, яка зовсім не шоколад

Link to comment
Share on other sites

@Газда,

 

та дело десятое какое у нее лицо.

Шокирующим есть факт назначения на такой пост человека, которого никто не знает...

 

Назовете известную кандидатуру, которой можно доверять?

Когда среди известных людей кругом ворюги и обманщики, может лучше кого то нового и не замазанного в распильных схемах привести?

Link to comment
Share on other sites

Назовете известную кандидатуру, которой можно доверять?

Когда среди известных людей кругом ворюги и обманщики, может лучше кого то нового и не замазанного в распильных схемах привести?

 

вы себя вообще слышите?

Назначать на пост человека неизвестного это значит поступать безответственно.

Пусть человек новый, но с ним надо сначала познакомиться...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...