Перейти до змісту

Юля и ее шайка в своем стиле


ЦеDzip

Recommended Posts

 

 

Я не думаю що Юлія Володимирівна друг Петра Олексійовича. Ні ситуативний, ні просто ніякий. Вона людина яка десятиріччями звинувачувала його у всіх можливих злочинах, від корупції до державної зради.
 
Коротше - його політичний опонент. Очевидна річ по-моєму. І саме так її треба оцінювати.

Ну..Порошенко не совсем чист коррупционно...поэтому критика была справедливой...

Я думаю.Тимошенко не даст Порошенко забронзоветь и перестать действовать в нужном Украине направлении ( олигархат действует не в нужном нам направлении).

Возможно Порошенко СЕЙЧАС лучший для президентсва,но для кардинальной перестройки экономики Украины имхо,лучше Тимошенко,после Порошенко.

 

Так і критика Юлії Володимирівни багато в чому справедлива. І корупційно не чиста, і в багатьох мутних оборудках замішана і багато заяв нею зроблено, які пізніше не підтверджувалися. Я б не називав таку критику травлею.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

,

Так і критика Юлії Володимирівни багато в чому справедлива. І корупційно не чиста, і в багатьох мутних оборудках замішана і багато заяв нею зроблено, які пізніше не підтверджувалися. Я б не називав таку критику травлею.

Есть нормальная и аргументированная критика. А есть "суку.воровка,продалась путину,шавка и ещё много грязных эпитетов.Тоннами грязи.Причём постолянно и выбрасывается в практически  в любых темах.А сейчас начинается "увязка с ватниками".И это практически от одних и тех же ников в виде пинпонга.

Link to comment
Share on other sites

,

Есть нормальная и аргументированная критика. А есть "суку.воровка,продалась путину,шавка и ещё много грязных эпитетов.Тоннами грязи.Причём постолянно и выбрасывается в практически  в любых темах.А сейчас начинается "увязка с ватниками".И это практически от одних и тех же ников в виде пинпонга.

 

Мені критика колеги цеДзіпа здається аргументованою. Він цілком слушно вказує на те що фракція БЮТа у ВР не змогла прийти до єдиної думки у дуже важливому кадровому питанні. І абсолютно справедливо ставить через це під сумнів лідерські якості Юлії Володимирівни.

Link to comment
Share on other sites

І ще колего Гєоргію, не сприйми за менторство але твоя позиція виглядала б переконливіше і послідовніше якби ти засудив тих хто рутинно вживає вирази на зразок "пєдріли, пєтушкі, шоколадне ачко" і інший тому подібний білий шум.

Link to comment
Share on other sites

І ще колего Гєоргію, не сприйми за менторство але твоя позиція виглядала б переконливіше і послідовніше якби ти засудив тих хто рутинно вживає вирази на зразок "пєдріли, пєтушкі, шоколадне ачко" і інший тому подібний білий шум.

Я не применяю таких слов,а другим  "не накинешь платок".Я ВООБЩЕ против пустых оскорбительных слов в любой адрес любых украинских политиков.. бригадёныши- особый случай,это не люди,а функция.Компьтерную программу оскорбить нельзя.

 Я за соревнование точек зрения в виде обмена аргументами,фактами,логикой, а не руганью.

 Ругань не сила в споре,а слабость! Отсутствие аргументов в защиту своей точки зрания и возмещение их хамством и грубостью. Для меня это сигнал проигрыша..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось так вірно. Часто відчувається загальна низька культура дискусії, коли гучні епітети і інсинуації підміняють авторам реальні аргументи. І такі речі не можна заохочувати ні прямим схваленням ні просто мовчанням. Саме так форум перетворюється на смітник 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...